Dövme konusunda yardımınız gerekiyor?

Arkadaşlar yakın zamanda dövme yaptırmak gibi bir planım var, dövmeci ile daha konuşmadık ama kime yaptıracağımı biliyorum. Asıl sorunum da burada başlıyor. Randevu alırken dövmeyi nasıl+neye göre tarif edeceğimi boyutunu neye göre söyleyeceğimi bilmiyorum. Dövmecilerin de en çok sinir olduğu şey "abi bu dövme ne kadara olur" sorusu biliyorsunuz,öyle görünmek istemiyorum. Nasıl düzgün ve anlaşılır bir şekilde iletişim kurabilirim?

0|0
42

En İyi Erkek Görüşü

• Nerene ve ne yaptıracağını bildiğinde pek sorun olmayacağını sanıyorum iletişiminizde örneğin sol omzumun olduğu bölgeye Anka kuşu çizdirmeyi düşünüyorum yaklaşık 10 cm boylarında olacak elimde birkaç örneği var ve fiyat aralığı ne kadar olur tahmini derseniz sorun yaşamayacağınızı düşünüyorum

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Penis dovmesi yaptir 😅😅

0|0
    0|0
    • Ne yaptırmalıyım demedim orda.

Kızlar Ne Diyor 4

• Benım 9tane dovmem var hepsınde de abı bu ne kadara olur dıyıp pazarlık ettıgım olmustur cool olmaya mı calısıyosun anlamadım gıdersın kazık bı yere son parana kadar alırlar yaptırmadan sor mutlaka bakım kremlerınıde belese getırmıstım hatta

1|0
    0|0
    • Cool olmaya çalışmıyorum, sağol cevap için.

• istedigin modeli goster surama su boyutta istiyorum de net ol Ne kadar olur de o zaten direk sana fiyati soyleyecektir

0|0
    0|0
  • Dövmeciye git istediğin şekli söyle. ya da varsa şeklin fotoğrafını götür. Yaptıracağın bölgeye göre dövmeci yardımcı olur , olması gerek zaten. İyi bir dövmeci böyle yapar. En son fiyatı konuşursunuz

0|0
    0|0
  • Sen önce nereye ne yaptırmak istediğini kesinleştir ve öyle yaptır. Ben gittim bir akılla yaptırdım pişmanım şimdi.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;