Bitlendim galiba?

Bugün başka kuaföre gittim ve sürekli saç diplerim kasiniyor. Bitlendim galiba ya da psikolojik olabilir mi? Bit varsa ne yapacağım?

0|0
1010

En İyi Erkek Görüşü

• Hijyenik değilse gittiğin yer bit kapmış olma olasılığın bir düz tarak al saçlarının kaşnınan yerinde tara eline bir kaç canlı geliyorsa bitlemişsin demektir bit ilacı kullanman lazım o zaman

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Psikolojik de olabilir iki sene önce bana da oldu tabi kuaförden değil hep saç diplerim kaşındı ama hiçbir şey yoktu meğer psikolojikmiş. Bitler için eczanede satılan şampuanlar var ama ilk sabah annene söyle saçına baksın

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Eğer bitli birinin saçına kullandığı tarağı sanada kullandıysa kesinlikle bitlenmişsin demektir. Bence hemen bir doktora görün ve üstünü başını yak :D

1|0
    0|0
  • Eczaneden bit şampuanı al onunla yıkadıktan sonra bişey kalmaz

1|0
    0|0
  • erkek kuaförüne git bit varsa.

1|0
    0|0
  • Sıcak su ile bol bol yıka

1|0
    0|0
  • Hayırlısı

0|0
    0|0
  • egzama da olabilir, kaşınma sadece bitten olmaz

0|0
    0|0
  • Seni gidi bitli uzak dur siteden :D

0|0
    0|0
  • önce irine kontrol ettir bit var mı diye sonra da eczaneden ilaç al :)

0|0
    0|0
  • 3 e vurdur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bit varsa bit ilaçları şampuanı taraği ve tokası var eczanelerde onlardan alıp bir kaç kere yıkaman yeterli olacaktır. :) Büyüklerden birine baktır istersen bir

1|0
    0|0
  • Saçına biri baksın, mümkünse annen baksın anneler bu işten anlarlar. Bit şampuanları oluyor eczanelerde ondan kullan

0|0
    0|0
  • Emin ol once annene ya da bir büyüğüne danis baksın. Varsa eczaneden bit sampuani alacaksın.

0|0
    0|0
    • Uyuyorlar sabaha kadar saçlarımı yolmazsam gideceğim hemen

• eczanelerde bit ilaçları satılır ondan alıp yıkayabilirsiniz. Normalde de bir zararı yok zaten

0|0
    0|0
  • Birine rica et annene falan baksin saç diplerine varsa gözükür zaten

0|0
    0|0
  • kökünden kestir kanki

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
    • Sinirden saçlarımı yolacagim şimdi 😔😔

• Bende bitlenmiştim korkacak bişey değil bit şampuanıyla geçiyor hemen ajsjajnfdk

0|0
    0|0
  • eczacıdan alabilirsin paraben bit ilacı cok faydalı 2 yıkamada geciyor

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;