Beyler bayanlar şunu giymesin dediğiniz kıyafet? Kızlar erkeklerde giymesinler dediğiniz kıyafet?

Karşı cinslerde görmek istemediğiniz kıyafetler hangileri? Ben söyliyim mı özürdileyerek 34 beden ve ince 36 beden bayanlar dışında diğer bedenlere sahip bayanlar lütfen ince kumaşlardan tulum giymesinler🙏Erkeklerde aşırı düşük bel kotlar giymese 🙏

0|0
2032

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç kimse Karaktersizliği giymesin üzerine. :):

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet düşük beli kimseye yakıştırmıyorum.
    Bir de erkekler daracık pantolon daracık blüz giymemeli.
    Kadınlar da hakeza.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

• Afedersiniz orasını burasını çok net şekilde belli eden tayt tarzı şey giyilmemesi (Özellikle kilolu hatunları kastediyorum ) Ve aşırı şekilde dekolteli giyilmemesi. . . :(
    Şimdi özgürlük kısıtlanması diceksiniz Hayır arkadaşım kendi erkeginin görmesi gereken yerleri biz neden görüyoruz ki? 😯 Kendinize değilse eşinize saygınız olsun diyorum bu benim düşüncem geri kafalı isem bu benim geriliğim... NET.

2|1
    0|0
  • aslında herkes kendisine yakışanı giyse
    problem cözülecek
    moda diyerekten kendilerine hiç yakışmayan kıyafetleri giyiyorlar

1|0
    0|0
  • Uzun boylu kızlar kısa etek giyip abaza erkek var isyan etmeyin etek etek değil baksir gibi oluyo.

1|0
    0|0
  • Kadınlar, Su lekeli gibi göbeğe kadar çekilen o iğrenç pantolonları giymeseler. Erkekler de bunun intikamını pembe pantolonla almasalar.

2|0
    0|0
  • Bayanlar yaşlarına ve kilolarina bağlı olarak tayt ve şu dar paça pantalon giymeseler çok mahbule geçecek.
    Hem cinslerin içinde kısa paça pantalon gitmeyin hadi giydiniz kış günü babet çorap ile kombine etmeyin... çok iticisiniz vesselam.

1|0
    0|0
  • Parmak arası Terliği erkekler giymesin ya :)

1|0
    0|0
  • Yok kanks

1|0
    0|0
  • Kot+Parmak arası terlik intahar sebebi.

1|0
    0|0
  • erkekler kısa ve dar pantolon giymesin çünkü aşırı derecede iğrenç duruyor

2|0
    0|0
  • sisman olupta tayt gıyenler var ya onlarda gıymese keske erkeklerde de dusuk bel pantolon boyu kısa gosteriyor ondan dolayı boyu kısa olanlar dusuk bel gıymesın

1|0
    0|0
  • Bana göre düzgün bir kadın ortamına göre giyinmeyi bilen kadındır. Özellikle evliyse daha dikkatli olmalı. Bir kadın veya erkeğin özel olacak yerlerini açıkça göstermesi o yerlerin bir özelliğini bırakmaz bence hani halka açık hale getirir. Kızlar ne giyerse giysin üzerinde taşıyabildiğini ve yakışanını giyinmeli.

1|0
    0|0
  • Kadınların dar kıyafetler giymesin. Erkeklerde senin dediğin gibi düşük bel kot giymesin. Çömeldiklerinde kıçları meydana çıkıyor arkadaş yaa o ne kadar iğrenç bir görüntüdür :D

1|0
    0|0
  • herkes usturuplu giyinsin bence

1|0
    0|0
  • Tayt giymesinler 😊 yeni bebek nasıl 😊

2|0
    0|0
  • Dısuk bel giymiorum

1|0
    0|0
  • Leopar desenli hiçbirşey giymesinler :/

1|0
    0|0
  • Erkekler kisa pantolon giymesin

1|0
    0|0
  • vücudunu tanımadan giyilen her türüü kıyafet

1|0
    0|0
  • Ciliz kizlar mini giymesin

1|0
    0|0
  • Göbeği açık bırakan kazak, tayt, dar pantolon.
    Lütfen giymeyin!

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 19

• Belediye dağıtmiş gibi omuzları yırtık kazakları giymesinler lütfen

4|0
    0|0
  • Her iki dedigine de katiliyoruum. Birde kilolu bayanlar tayt vs yapisan seyleri giymeseler keske, zaten vucudunu taniyan birinin boyle seyler giymeyeceginden eminim :)

1|0
    0|0
  • Erkekler düşük bel ve dapdar paça renkli pantolonlar giymesin, kızlarda aşırı mini ve dar tayt giymesin bence.

1|0
    0|0
  • Erkekler düşük bel pantolon aşırı dar pantolon bilekte pantolon gitmesinler tarz sanıyorlar kendilerini ama üzgünüm. kızlarda yakışmayan tayt giymesin. yürüyemeyen topuklu ayakkabı giymesin.

1|0
    0|0
  • Şu an yeni moda olan erkek eşofmanları var yeni çıktı diyebilirim. daracık tayt gibi eşofmanlar... ve birde daracık pantolonları erkeklere hiçç yakıştırmıyorum bu benim fikrim isteyen giysin tabi ben benim olana bakarım :D

1|0
    0|0
  • Kadınların leopar desenli şeyler giyinmesinden nefret ediyorum hayatımda gördüğüm en iğrenç desen, onun dışında erkeklerde dar paça pantolon daha güzel duruyor kilolu olmayanlar bol giyinmesin.

1|0
    0|0
  • Renkli-dar pantolon ve çiçekli gömlek giymeyin beyler😃

1|0
    0|0
  • Erkeklere dar pantolon yakismiyor. kizlarada zayif olsun kilolu olsun tayt

1|0
    0|0
  • Erkeklerde daracik üstleri sevmiyorum (kaslı olsada)
    Gobekli hatunlarinda kamufle edecek sekilde giyinmesinden yanayim

1|0
    0|0
  • Erkekler pacalari kivirmasin yeter orman gormekten biktim

1|0
    0|0
  • Fazla dar pantalon.

1|0
    0|0
  • Erkekler babet tarzı ayakkabı, dar pantolon ve çiçekli elbise giymesse iticilik seviyesi azalabilir.
    Kızlar leopar desenli tayt.. Artık çocuklar giyiyor

1|0
    0|0
  • Nolur su kısa paçalı pantolonlari giymesinler

1|0
    0|0
  • Rica ediyorum erkekler şalvar giymesinn

1|0
    0|0
    • ha bide o iğrenç parmak arası terliklerden kurtulun beyler şişman bayanlar tayt giymesin abi iğrenç olyolar şisman kişiler zayıflasın kıyafetin modelini bozyonuz abi yaaaaa

• Alevli şort. :(

1|0
    0|0
  • - düşük bel pantolon,
    - uzun beyaz çorap,
    - rengarenk gökuşağı gibi gömlekler

1|0
    0|0
  • Tayt gibi eşofman giymesin erkekler.

1|0
    0|0
  • Isteyen istedigini giysin diyenler 🖐🏼

0|1
    0|0
  • Her iki cins de dap dar pantolon ve kıyafetleri tercih etmeseler daha iyi olurdu bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;