Sivilceleri nasil yok edebilirim alnimda cok var?

Alnimda sivilcelenme. artmaya basladi ve cok kotu gorunuyor nasil azaltabilirim ya da yok edebilrm?

0|0
82

En İyi Erkek Görüşü

• sadece bişey geciriyo benimkinleri kantoron yagı

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her sabah elma sirkesi ile yüzünü sil yarım saat sonra yıka buz kalıplarının için 1 şişe soda yanı maden suyu içine 4-5 damla limon suyu sık buz olunca her akşam uyumadan önce o buz eriyene kadar yüzünde gezdir çok etkili oluyo ama geçti diye bırakma düzenli bakımını yap

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• sperm ıyı gelıyormus

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Doktora git mutlaka. Kulaktan dolma şeylerle yüzünün diğer taraflarınada yayarsın.

0|0
    0|0
    • Cildiyeye gorunmek istiyorum aslinda arkadasim gitmis sonucunu gormus fakar ders saatlerim cok gec bittiginden zaman bulamiyorum. s

• 18 yaşını doldurmussan
    Kesinlikle reoccutane tedaviye başla
    20 günde mucize...

0|0
    0|0
  • Yediklerine dikkat et

0|0
    0|0
    • Cok cikolata yiyen birisiydim cekirdek abur cubur cips vs artik yemiyorum duzenli yemek yemeye calisiyoruk eskisine gore sivilcelerim azaldi tabii buda yetmiyoe

• Doktora git bence ya. Burda cildini daha cok bozabilirsin

0|0
    0|0
  • Sabah aksam yika temiz tut sirke limon ve gul suyu sur makyajdan uzak dur beslendiklerin de onemli

0|0
    0|0
    • 2haftadir duzenli uyguluyorum fakat sivilcelerim gecmedi. s

• Senin isinde zor ama bir cildiyeye gitmen gerekenilir benim zamanim olmadigindan gidemiyorum. d

• Ben gidiyorum zaten ilaclari doktor verdi yoksa nasil kullancam

• Benim de maalesef gıdıgımda çok var :( stres veya yağlı yiyecekten diyorlar ama ben sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Zoretanine başla başka çare yok bu illetlere

0|0
    0|0
    • Doktora basvurmadan ilac kullanmayi dogru bulmuyorum

• Zaten doktora başvurmadan olmaz

Yükleniyor... ;