Saç dökülmesine karşı ne önerirsiniz?

Saçlarım çok dökülüyor, özellikle de tararken. Zaten seyrek saçlara sahibim ve daha fazla dökülmesini istemiyorum. Ne tavsiye edersiniz?

0|0
1414

En İyi Erkek Görüşü

• Normalden fazla bir dökülme yaşanıyorsa eğer çinko takviyesi alabilirsin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Biyoksin kullan ve saçlarını daima ıslakken tara. Doğal yağlarla bakım yapabilirsin :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Dökülen saçları durduramazsin

0|0
    0|0
  • Minoxildi galiba öyle bir ilaç duymuştum iyi geliyormuş.

0|0
    0|0
  • Saç köklerini güçlendir.

0|0
    0|0
  • Thomas taw şampuan ve tonik 😌

0|0
    0|0
  • hacı şakir kullan

0|0
    0|0
  • Kızların saçı dökülmez

0|0
    0|0
    • Aa öyle mi benim niye dökülüyor o zaman😂
      Asıl kızların saçı dökülür, saç ne kadar uzunsa o kadar çok dökülür

• Isirgan otu suyuyla duzenli yika dokulmesi kesilecektir kesinlikle

0|0
    0|0
  • Cildiyeye git kan tahlili yapıyorlar kan eksikliğine bağlıysa ilaç veriyorlar

0|0
    0|0
  • Bioxcin kullan

0|0
    0|0
  • Ev yapimi sabun. icinde sadece z. yagi ve kostik var. koylulerden alcan ama kendileri yapiyolar

0|0
    0|0
  • şampiyon

0|0
    0|0
  • açıkçası pek çaresi yok kaliteli şampuan kullan onun dışında kepek problemin varsa bunu çözecek ilaçlar al saçlarını yağlı bırakma gerisi genetik ve stress

0|0
    0|0
  • Dokulen saclarini kafana geri yabıştırSDDASDSDASS

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• şampuandır kremdir bilmem ne aklına ne geliyosa denedim ki eminim sende denemişsindir her şampuan değiştirdiğimde zaten 10 tel olan saçlarımdan 1 tanesi daha koptu gitti :D ilk önce demir çinko seviyene baktırmanı öneririm benim değerlerim çok duşuktu doktor benexol adlı bir ilaç verdi ama tadı kokusu iğrenç çiğ tavuk yesen yeridir yanı bende bu yuzden 3 4 günde bir tane içtim hep içmeyi bir ara biraktım saçlarımda dökülmenın arttıgını gördüm tekrar içmeye başladıgımda dokulme azalıyordu bunu 1 2 kez denedim cidden ilaç dokulmeyi azalttı bunun dışında 1 yumurtaya 3 5 damla cam terebentin yağı koyup ayda 1 kez tüm saçına sür bekletebildiğin kadar tut min 1 saat soguk suyla yıka sonra sampuanla
    saçlarının kuru oldugunu düşünüyorum kuru saçlar ayda bir yağ bakımı yapmalılar bence ben lisedeyken cam terebentin badem yağı argan yağı artık elimde ne varsa 1er çay kaşıgı karıştırıp saçıma köklerine sürmemek kaydıyla sürer 1 2 saat bekletirdim çok işe yarardı nemlendirir kurulugunu giderirdi şimdi işe başladım biraz parayı bulunca daha pratik bir yöntem saf hindistancevizi yağı kullanıyorum tereyagı gibi bir yag eline alınca eriyor hemen saçımın koklerine kadar sürüp mumkunse 1 gece bekliyorum mukemmel bişey daha iyisi yktur bence dükulme kalmadı saçlarım kurumuyorda

1|0
    0|0
  • Ay kuyrugu serumu cok super

1|0
    0|0
  • Badem yağı sürebilirsin

0|0
    0|0
  • Bio-blas

0|0
    0|0
  • Aağlıklı beslen. Tatlıyı ve abur cuburu tamamen kes. Sigara kullanıyorsan, alkol vs onları da bırak.

0|0
    0|0
  • Yaglarla bAkim ve ona gorede bir diyet hangi vitamin eksikse takviye yapacaksin

0|0
    0|0
  • Düzenli bakim

0|0
    0|0
  • Badem yağı

0|0
    0|0
  • Badem yağı sür

0|0
    0|0
  • bioblas iyi bu konuda