Kızlar neden kendi saçını bu şekil de pek bağlamazlar?

Kızlar bu saç şeklini sevmedikleri için mi yapmazlar? Yoksa karşındaki kişinin hoşuna gitmeyeceğini düşünerektenmi yapmazlar veyahut da tepkisi olur diye mi? At kuyruğu yapanlar oluyor ama çokta görünmüyor.. Diğeri ise hiç yok.. Bence çok güzel görünür yapsanız :)

Kızlar neden kendi saçını bu şekil de pek bağlamazlar?

0|0
63

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• aslinda guzel durur ama bu beceriksizler beceremez :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu tur modeller basit olduğu kadar da cesur modellerdir. Herkesin yüz yapısına yakışmayabilir.

0|1
    0|0
    • Basit olurmu ki hiç.. Saçı kendi halinde bırakmak daha kolay. At kuyruğu yapılabilir normal diğerini yapan yok ve onu saçta uygulayıp dışarıda dolaşmak garip olabilir (aslında garip değil) O şekil saç modeli uygulamadıkları için karşılarına çıktığı an komik gelebilir, güzel gelmeyebilir, çocukmu bu diyebilir. Psikolojik bir durum insanların bakış açısı.. Şöyle diyebiliriz her kıyafette o saç şekli uyum olmaz.. 😊 Ama çok tatlı bir şey. Sen yapıp baktınmı aynadan nasıl göründüğüne?

• Çocuklukla bir alakası yok zaten, üstelik ben de yapıyorum ara sıra.. Demek istediğim her insanın yüz yapısına yakışmıyor. Örneğin saçını at kuyruğu yaptığında çok itici görünen kişiler gördüm. Bazıları sırf saçtan kazanıyor yani... Cesurluktan kastım buydu. Zorluk kolaylık bakımında ben çok bir zorlanmıyorum açıkçası, zorlanan da oluyordur tabi...

• Anladım, teşekkürler..

• Kendileri sevmedikleri için karşı tarafla alakalı bir durum değil

0|1
    0|0
  • Aaaaaaaa at kuyruğu çok severim ben. Niye genelliyosunki?

0|1
    0|0
  • At kuyruğunu çok yapardım açıkken :)

0|1
    0|0
  • İkincisi ni yapıyorum bazen iki örgü de yaparım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor... ;