Saçlarım uzamıyor !! lütfen yardım edin en acilinden?

benim saçlarım senelerdir aynı boyda santim uzamıyor. saçlarımın uzaması için reksolex şampuan aldım ve içine bakım yaglarından ve çam terebentin esansı yagından koydum ama biraz fazla koydum gibime geldi. aranızda kullanan var mı aceba? herhangi bir zararı olur mu? lütfen yardım edin çok acil

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• üç damla lavanta yağı, üç damla biberiye yağı, jojoba yağı ve ikişer damla sedir ağacı yağı ile kekik yağını kısık ateşte ısıtıp, elde ettiğiniz bu ılık yağı masaj yaparak saç derinize yedirin, bu yağlar hem saçların hızla uzamasına hem de parlak, bakımlı saçlara sahib olmanıza sebep olur.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende de aynı sorun var ben de kestirmedigim halde uzamiyor saçlarım bır sürü yağ kullandım fayda yok malesef saçlarına zamanin da çok zarar verdiysen biraz zor gibi uzaması kendi haline bırak bence saçına duzlestirici ya da masa kullanma saçların kendine gelsin ben ole yapıyorum baya bir gelisme var

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• kestiğin için uzamıyor olmasın

0|0
    0|0
  • Neden döküldüğünü söylersen yardımcı olurum. Hormonsalmı, besin eksikliğimi başka bir sorunmu

0|0
    0|0
    • dökülme yok başka birşey sordum ben tekrar oku istersen

• saç diplerine masaj yapmak hızlandırıyormuş onuda yapıyorum ama bir sonuç alamadım

• Ne bekliyosun sen günde 2-3cm mi eğer yeterli besin yoksa kanda isterse sabaha kadar yap yeterli proteini almadan kas yapabilrmiin hayır buda öyle önce kanda yeterli besin oacak sonra masaj yapıcaksın

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;