Saçını bu renk boyatan var mı?

saçını bu renk boyatan var mı?saçımın uçlarını bu renk yaptırmak istiyorum ama 300tl den aşağı fiyat veren olmadı ve nereye gitsem bunun için saç sıfır renge kadar açılır ve boyansa bile boya hemen akar, neredeyse ayda bir yeniden boyatman gerekir dediler. her ay bu kadar masraf yapamam ve saçlarımada kıyamıyorum. bir yöntemi olan var mı?

0|0
53

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Cila diyolar ona. Onu yaptırırsın o da 20 ile 50 arasında değişiyo yeniden boyama değil yani rengin üzerine aynı renk boyayla cila yapıyolar

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 4

• Saç tebeşiri kullan yıkayınca geçiyor

0|0
    0|0
    • kalıcı bir şey istiyorum :( ondan önce çıtçıt da önerdiler aslında

• İnsanoğlu hemen herseyden sıkılan bir varlık. Önce tebeşir kullan dene. Tebeşiri kullandıktan sonra sac spreyi sıkınca boyadan farkı kalmıyor

• saç spreyi aldım çokda güzel ama çok sertleştiriyor o yüzden kalıcı bişey istiyorum aslında

• Tekrar boyamalari ayni fiyat olmaz ki. Simdi ilk olaxagi icin pahali.

0|0
    0|0
    • boyayı yine 100e falan yapıyolar. birde amayı azaltıcı şampuan var mı onada 90tl dediler

• Ben tecrubeli değilim bu islerde ama boyle kuaförmus güzellik merkeziymis cok uckagitci buluyorum onlari. Bos yere biseyler satmaya calisiyorlar. Kadinlar kulubunde dedigin urunun yorumlarini arastir.

• bende öyle düşünüyorum

• Gri kullandım ama kısa bir süre çabuk sikilabilirsin :/

0|0
    0|0
    • akma oldumu peki?

• Şu an bu kere boyattım pişmanım zaten :( ama hazır doğallığı bozulmuşken içimde kalmasın diyorum

• Daha kötü olur..

• Sari oldu benimki yattara gibi geziyorum tavsiye etmiyom 3 gun bile kullanamiyon

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;