Üzerime bir kot bir t-shirt gecirdigimde ne güzel olmuşsun diyen?

İnsanlar neyin kafasındalar? Sabahın körü kalkıp süslenip püslendiğim de lokal güzellik tespiti yapanlar niye böyle yapıyor? Gri bol t-shirt, eyeliner, dolaşık saçlar, açık mavi skinny Jean ve siyah deri ceket ve bordo topuklu ayakkabıyla özensizliğin doruklarına çıkmış bir insan ne kadar güzel olabilir. Bu arada göz altlarım mor. Tırnaklarımda da ne zamanın ojesi duruyor neyse ki soyulmamış.Üzerime bir kot bir t-shirt gecirdigimde ne güzel olmuşsun diyen?

0|0
1112

En İyi Erkek Görüşü

• belki gerçekten öylesini yakıştırıyordur sana ya da ters psikoloji yapmıştır. "bu ne hal yahu" demektense yine özensizliğine çağrışım yapacak üzeri kapalı bi' imada bulunmuştur. en kötü ihtimalle dalga geçmiş olabilir. herkes herkesle dalga geçebilir ama bazıları bunu zekice yapar, anlamazsın bile..

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşü

• Demek ki çuval giysen yakışıyor bacım. Üzerine bir kot bir t-shirt geçirdiğinde bile güzelsen bu kadar takma boşver.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• 7 sene once oss hazirlik donemi dersaneye giderken dersanenin altindaki kozmetik dukkani calisanlari tanidikti hep kahvalti yapardim calisanlar 8 de geldigi icin hicbirinde makyaj yok o fondoteni surdukleri an direk gidip yumurtanin curuk tarafi ve saglam tarafi diye dalga gecerim :)

0|0
    0|0
  • Bu kadar ayrıntılı anlatıp nasıl özensiz oluyosun. Dediklerin bence özensiz değil güzelsen sana herşey yakışır. Birde bu yönden bak sana her şeyi yakıştırıyorlar.

0|0
    0|0
  • Güzel bir de beyaz spor tam olur gözlüğün biraz daha kibarı daha iyi olur takılır birlikte inçe bir kolye ve ayak bilekliği sporun üstüne iyi olur böylece tamammm

0|0
    0|0
  • ne yani, en bakımsız haline bile güzel olduğunu mu belirtmeye çalışıyorsun? bunu söylerken bu kadar düşünmene gerek yoktu bence :)

0|0
    0|0
    • Yok tatlim. En bakimli halimde sadece saclarim ya da dudaklarim güzel olurken, milletin picligine mi kurban gidiyorum diyorum

• bunu söyleyenler erkekse dediğin doğrudur :) yani bilirsin, erkekler her zaman kadınları abartır :)

• İyi ki arkadaş değiliz yapıştırırdım gerçekleri suratına

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • demek ki süslenmek sana yaramıyor.

0|0
    0|0
  • İğrenmem için bütün detayı vermişsin bana :D

0|0
    0|0
  • Yanıyor onlar normal karşıla

0|0
    0|0
  • Resim yok mu

0|0
    0|0
  • okurken bile soğudum. :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• isteyen istediği gibi giyinir kimisi kendini casual rahat hissederken kimisi vamp rahat hisseder

0|0
    0|0
  • Güzel olmak için abıye gıyip topuz toplamaya gerek yokki

0|0
    0|0
  • Ne güzel işte beğeniliyorsun. Bundan da şikayetçi olmayın bea

0|0
    0|0
  • Evet ama altına ayakkabı seçimide kesinlikle önemlidir.

0|0
    0|0
  • Aman kim uğraşacak bunlarla

0|0
    0|0
  • Ne desem bilemedim.

0|0
    0|0
  • Fiziğin güzelse çuval bile yakışır.

0|0
    0|0
  • Yaşına göre çok genç duruyorsun abla 😉