Erkekte en çekici dövme modeli nedir?

Erkekte dövme nereye yapılmalı, ne model dövme yapılmalı? bütün fikirler beyan edilsin! :) Erkeğe çekicilik katıyor mu dövme? Bence sakal erkeğe nasıl çekicilik katıyorsa dövmenin de kattığını düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?
Erkekte en çekici dövme modeli nedir?

0|0
179

En İyi Kız Görüşü

• Erkekte en çekici dövme modeli kolda. Ama öyle kolu kaplayacak şekilde değil.
    Ayyyy piercing falan takmayın ama dövme yapın. Erkeğe yakışıyor bence çekicilik katıyor.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekte en çekici dövme modeli aslan dövmesi.
    Bende de var oradan biliyorum. Kesinlikle çekicilik kattığını düşünüyorum. Yakışıyor erkeğe.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 16

• Erkekte dövme çekici değildir. Erkekte çekici olan kastır. Dövmeden abdest geçmez. Yapmayınız, yaptırmayınız.

1|0
    1|4
    • ben abdest almıyorum

• Bana mana bulana bak sen. Kimin nereye gideceğine sen mi karar vereceksin de imalı imalı konusuyosun. Okumuşsun ama anlamamışsın.

• Bana imalı imalı konuşuyordun dediğin mesajı iyi oku. "Bunu Kur'an söylüyor" diyorum. İster yap, ister yapma. Ahirette görürsün kim haklı him haksız... Ama bence gitmeden, önce adam gibi çevirilmiş bir meal al oku. Belki anlarsın dinin ne hale getirildiğini... Müslüman geçinenlerin ne halde olduğunu...

• sonuçta teni kapattığı için tam çıplaklığı engelliyo.. hiç dövme olmayan bi beden daha çekici ve gerçektir..tercihimdir

0|0
    0|1
  • Ejderha dövmeleri..

Kuyruk bilekten başliyacak kafası boyun veya göğüste bitecek sakallarıda olmalı ejderhanın.

Şunun link kolundan döndüğünü varsay bunun link gibi bir bölgede bittiğini düşün.

0|0
    0|0
  • Boyunda kulagin hemen arkasinda bi dovme cekicidir bence ama nasil bi sekil oldugu da onemlidir kucuk bisey olmali orda

0|0
    0|0
  • bence dövme bir anlam tasımalı çünkü kişisel birşeydir sonradan pişman olmayasın bence sen sadece hava atmak için yaptırıyorsun ...

0|0
    0|0
    • nerden vardın bu kanıya? tanışıyor muyuz ?

• Erkekteki en çekici dövmeyi sorduguna göre, kişisel bir şey olsaydı düşünmezdin veya başkalarının fikrini sormazdın.

• dövme sevmiyorum erkeklerde. bana göre bayağı duruyor...

0|0
    0|0
  • sevgilimin kasığında ve sol kolunda var inanılmaz yakışıyor

0|0
    0|0
  • ayrıca eskisi gibi bi havası yok zaten.. herkesin dövmesi olduğu için avam bi hal aldı..

0|0
    0|0
  • göğsün üstüne yapılan kartal dövmesi. buna bitiyorum

0|0
    0|0
  • Kolda aslan dövmesi olmadığı kesin (ıyy).

İlhan Mansızın göğsündeki kartal dövmesi çok karizma ;)

0|0
    0|0
  • Ben hoşlanmam ama bir arkdaşım omuzundan aşağa yaptırmış çıplak kadın güzel duruyordu..:=)

0|0
    0|0
  • Turkıye de ıyı bır dövmecı yok yaptırma..

0|0
    1|0
  • Kas varsa göğüste Harika duruyor

0|0
    0|0
  • siyah renkte kolda olsun şekil farketmez

0|0
    0|0
  • Kaslı omuzda göğüste

0|0
    0|0
  • Dövme sevmiyorum. Çekici değil aksine itici bulurum. Bu yüzden bölge belirtemeyeceğim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• modeli değil, yeri. adonisin yarisindan itibaren yaptir kasigina bak nasil begenilir

0|1
    0|0
  • vücudun bir kısmını kaplayan

omuz

bacak vs kaplıcak şekilde yapılan tribal dövmeleri oldukça hoş duruyor bence

birde güzel portreler

link

link

gibi

0|0
    0|0
  • Ben dövmeden pek hazzetmiyorum. Ama "gel gel" yapan bir dövme "çekici" olabilir belki :) Biri çekiciliğine kapılıp gelebilir bakarsın. :)

0|0
    0|0
    • Sembol sadece el mi olmalı ? :)

• yanlış adres verdim :$

kahretsin bu olacaktı :D link

• Bak ayak baş parmağımın altına böyle bir gülen yüz (smile) yaptırabilirim belki.

• omzuna kaplan dövmesi yaptırcaksın kafası göğsüne gelcek şekilde bi ayağı kolunda olcak sanki üstünde kaplan var gibi duruyo 10 numara oluyo ama dövmeci sağlam yapacak 2.bin tl alır en az

0|0
    0|0
  • birinde görmüştüm koluna yapmıştı kırılmış duvardan çıkan kız yüzü çok hoştu beğenmiştim. Ama dövme yaparsamda sırtıma yaparım.

0|0
    0|0
  • valla yaptırmak istesemde artık sanırım boş yer kalmadı bende o yüzden yorumları okumakla yetineceğim :D

0|0
    0|0
  • transparan.. dövmeye karşıyım,gusül abdesti geçirmiyor.

0|0
    0|0
  • kıç resmi :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...