28 gü

Hangi Yapım Hangi Sunucu ve Jüri Olan Bu Tarz Benim Yarışması Daha iyiydi? Production House yapım mı? Joker yapım olan mı?

Tysys
15 Eylül 2014 Yılında Yayın hayatına Başlayan Production House Yapımı Olan Bu Tarz Benim Yarışması mı? Daha iyiydi Yoksa Sonradan değişen format ve sunucu jüri Olan 19 Ocak 2015 de başlayan joker yapım olan Bu Tarz Benim Yarışması mı? Daha iyiydi Görüşlerinizi Bekliyorum 😊 Bana soracak olursanız Production House Yapımı Olan Bu Tarz Benim Yarışması daha iyiydi sunucu öykü serter olsun jüriler olsun daha İyiydi yarışmaya renk katıyorlar di
Hangi Yapım Hangi Sunucu ve Jüri Olan Bu Tarz Benim Yarışması Daha iyiydi? Production House yapım mı? Joker yapım olan mı?
Production House Yapımı Olan Bu Tarz Benim Yarışması Daha iyiydi
A seç
Joker yapım olan Bu Tarz Benim Yarışması Daha iyiydi
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
28 gü
Bu soruma görüş paylaşın öteki soruyu yanlışlıkla anketsiz paylaştım o yüzden o soruma görüş paylaşmayın bu soruma görüş paylaşın
1
1
Görüşünü yaz