Kombinlerimizin Olmazsa Olmaz Aksesuarları: Kolyeler

Merhaba bugünkü konumuz kombinlerimizin olmazsa olmaz aksesuarları olan kolyelerin hangi kıyafetlere yakışacağını konuşacağız. •...
1 12

Kombinlerimizin Vazgeçilmezi: Ayakkabılar

Herkese merhaba Bugün giyim tarzına göre ayakkabı seçimi hakkında bir bence hazırlamak istedim. Göz gezdirenlere şimdiden teşekkür...
4 9

Spor Ayakkabıların Bakımını Anlatıyorum!

Herkese merhaba Bu bencemde spor ayakkabıların formu bozulmadan, sararmadan, solmadan bakımı, temizliği hakkında benim de tecrübe...
2 8

Olgun Kadınlar Giyimde Örnek Olur Mu?

"Olgun kadın" terimi, genellikle yaşça daha büyük ve daha fazla yaşam deneyimine sahip olan kadınları tanımlar. Ancak, sadece yaşla...
1 0

Kombinlerimizin Olmazsa Olmaz Aksesuarı: Küpeler

Herkese merhaba Bugün bu bencemde kombinlerimizi tamamlayan en önemli aksesuar olan küpeleri konuşalım istedim. Küpe seçimi kıyafet ve...
8 15

Kadınlar İçin Topuklu Ayakkabının Faydaları ve Zararları!

Topuklu ayakkabıların tarihi oldukça eski bir döneme dayanmaktadır. İlk topuklu ayakkabılar, muhtemelen Orta Doğu'da Pers İmparatorluğu...
11 10

Beyler İçin Kombin Önerileri!

Merhabalar Bu bencem beyler için gömlek, pantolon, tişört, ayakkabı, kemerin tarz ve renk uyumları ile ilgili fikir amacıyla...
4 12

Sevgililerin benzer kombinler yapması güzel mi sizce?

🧚‍♀️Sevgilinle benzer kiyafetler giyinirmisin?
8 20

“Kadınlar artık böyle giyinsin” dediğiniz o tarz nedir?

Tabiki dekolte verin, bacağınızı açın demenizden bahsetmiyorum. Şu şekilde giyinmek daha iyi bir izlenim veriyor, daha çok yakışıyor...
2 26

Giyim konusunda size en çok yakışan renk hangisi?

Bana yeşil çok yakışıyor...
39 52

Peçe takmak istiyorum nefret dolu bakislar alir miyim?

Orumcek kafa falan diyenler var sosyal medyada carsaflilara. Birde nefret folusu bakisi gectim laf atarlar kavga ederler diye de korkuyorum
6 10

Dövme yakışmış mı?

Kolumdakini beğenmeyip sildirdim de göğsümü merak ettim
49 99

Tarz olarak hangisi daha iyi?

Tarz olarak hangisi daha iyi
9 3

Kalın topuklu mu yoksa ince topuklu mu?

Kızlar sizce ince topuklu ayakkabılar daha hoş estetik duruyor yoksa kalınlar mı daha iyi. Siz hangisini daha yakışır buluyorsunuz....
15 11

Doğum günü için hangi elbiseyi alayım sizce?

Babamın doğum günü için elbise almak istiyorum. Sizce hangisini alayım? 1. Olanı alırsam fotodaki gibi gümüş topuklu giyeceğim aynısını....
15 10

Buluşma için hangi tarz olmalı?

Buluşmam olucak ve çok önemsediğm biriyle sizce hangisi giysem
11 32

Hangi elbiseyi seçerdiniz 💃?

Net bi soru 😌😌😌 1 resim 2 resim 3 resim 4 resim Hangisi 😅😅🤔🤔
15 22

Öne Çıkanlar

Yılbaşı için Sephora gibi bir yerde parfüm indirimiyle karşılaşan oldu mu?

Son zamanlarda gidip indirim gördünüz mü setlerde falan nerede ve hangi parfümdeydi?
2 1

Sephora indirimi sadece Black kart sahiplerine mi?

Sephoradaki %20 indirim herkes için mi geçerli yoksa sadece Black karta sahip olanlar mı faydalanabiliyor?
1 1

Sephora ürünlerini nereden bulabilirim?

Çok güzel kırmızı ruju var ismi sephora cream lip stain 01 günlerdir arıyorum 😭😓😥 Lütfen yardım edin sephora ürünlerini nerden...
2 2

İç çamaşırı seçiminde nelere dikkat edersiniz?

İç çamaşırı seçiminde nelere dikkat edersiniz nelere özen gösterirsiniz. 😊 Mesela benim için en önemli şey rahat olması. Kalite,...
153 250

Yokmuş gibi hissettiren iç çamaşır rahatlığını veren neler var?

Penti'nin #HiçÇamaşırı koleksiyonuna göz attınız mı, nasıl buldunuz? Ben birkaç ürün aldım. rahat olmaları beni hemen tavladı çünkü iç...
88 111

Kaliteli, güzel ve rahat iç çamaşırı markası önerebilir misiniz?

Arkadaşlar bir iç çamaşırın rahat olması benim için çok önemli. Gün içinde yok gibi hissetmeliyim ama desteği de her zaman benimle...
70 72

En iyi spor ayakkabısı markası hangisi?

Kullanıp da memnun kaldığınız spor ayakkabı markası önerir misiniz? En rahat spor ayakkabı ve en iyi spor ayakkabı markaları...
138 186

Kullandığınız gözaltı kapatıcı ürünü hangisi?

Kızlar kullandığınız ve memnun olduğunuz gözaltı kapatıcı ürünü var mı varsa markası nedir?
128 18

En iyi mont markası: Mont alacağım da iyi bir marka istiyorum, ne almalıyım?

Pek marka takıntım yoktur, o yüzden bilmiyorum. Geçen sene Mavi'den mont almıştım, kaybettim. Şimdi bir daha alacağım da önerilerinizi...
8 11

Vücut tipine göre iç çamaşırı nasıl seçilir?

Vücut tipine göre iç çamaşırı nasıl seçilir? Siz iç çamaşırı seçiminde en çok nelere önem veriyorsunuz? Benim için vücut tipime uygun...
23 44
YÜKLENİYOR...