Fikrinize ihtiyacım var kızlar?

Kızlar mezuniyetim yaklaşıyor ve ben günlük bir şeyler giyinmek istedim. Salopet giyip dizüstü çizme giymek istiyorum ama insanların da "bu sıcakta ne giymiş bu ya" demelerini de istemiyorum. Sizce abes kaçar mı?

0|0
15

En İyi Kız Görüşleri

• Boyun kisaysa dizüstü çizme giyme. stiletto falan da olabilir aslinda

0|0
    0|0
    • 1.63 hangi gruba dahil sence? Kısa mı sayılıyorum? Topukluyla gezemem ki ben ya rezil olmayım şimdi xjxjxjxjdjdj

• Yani o dizüstü çizmeyi giyersen komik durur. en iyisi stiletto. bilekli bı ayakkabı da giyme boyunu çok keser.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• Uyumlu oluyorsa giy kimseyi takma ama unutma çok ayakta duracaksın çok rahatsız edici bir şey giyme bence ayağın on kat büyür

0|0
    0|0
  • -Bence- Salopet basit kalır. Sade, abartısız şık bir elbiseyi güzel bir ayakkabı veya saç stili, makyaj ile patlatabilirsin.

0|0
    0|0
  • Diğer kızlar eminim abartıp abiye giyeceklerdir salopet baya basit kaçar bence elbiseni değiştir

0|0
    0|0
  • İstdiğin gibi giyin istediğin gibi davran o senin mezuniyetin ve bunu iyi değerlendir

0|0
    0|0
  • bence daha iyi bir. sey giy çizme olmaz

0|0
    0|0
  • Evet kaçar şahsenc

0|0
    0|0
  • PİJAMA GİY

0|0
    0|0
  • Salopet günlük bir kıyafet..

0|0
    0|0
  • Nasıl bir salopet

0|0
    0|0
  • yapma o sıcağa yanarsın o ayaklar şişer

0|0
    0|0
  • Elbise git bence

0|0
    0|0
  • O sıcakta ne çizmesi kız 😕

0|0
    0|0
    • Xjkxxkxkkcdk ne bileyim model öyle giymişti beğenmiştim

• Kuzu Pişersin ya😧😄 stiletto giy 😄

• Salopet kötü olur. Günlük istiyorsan kumaş bilekten pantolonlarla güzel şeyler kombinlemelin. Sonuçta senin mezuniyetin

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...