Giydiğinizde kendinizi mutlu hissettiğiniz bir kıyafetiniz var mı?

Giydiğinizde kendinizi mutlu hissettiğiniz bir kıyafetiniz var mı?
Onun yeri apyarı dediğiniz bir kıyafetiniz var mı? Benim bu gömleğim var bilen bilir. Ben bu gömleğe hiç kıyamam. 😊 Artık o kadar eskidi ki rengi solacak. 😄

Bunu giydiğimde kendimi antonio banderas gibi hissediyorum. 😄 Şimdi farkettim vücutta çökmüş, yandan çakma antonio olduk. 😂

0|1
134

En İyi Kız Görüşleri

• Şort tulumum var, boyle bir tarz olamaz iyikide almisim diyorum saglamda cikti yaklasik bir 4 yildir kullaniyorum 🤔

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• sabit yok dönem dönem

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

113
  • Kıyafet değil de renkler vardır. Mesela lila ve yeşil gibi renkleri giyince mutlu olabiliyorum.

0|0
    0|0
  • Var, klasik giyim tarzındaki kıyafetlerimi pek bir severim ve kendimi onlar üzerimdeyken mutlu hissederim.

0|0
    0|0
  • Deri ceketim.
    Kol uçlarında hafif çizikler oluşmaya başladı, atmaya kıyamıyorum, giysem içim rahat değil 😅
    Modelini çok beğendiğim bir tane daha bulamadım ki gönül rahatlığıyla atayım 😅

0|0
    0|0
  • Kiyafetlerle ozel bag kurmuyorum. Ama her zaman tercih ettihim pwmbe tsortum war

0|1
    0|0
  • Kalem elbiselerimi giydigimde cok iyi hissediyorum cok yakisiyo bana 💃

0|1
    0|0
  • Evet bazı kıyafetler insana bu hissi yaşatıyor. Daha çok giyiyorsun ve daha çabuk yıpranıyor ve yerine ne koysan onun yerini tutmuyor...

0|0
    0|0
  • Rahatlıktan yanayım kendimi kasmaktan hoşlanmam bu yüzden "kot şort"en büyük favorim

0|0
    0|0
  • Siyah giyince kendimi cok guzel ve huzurlu hissediyorum 🖤

0|0
    0|0
  • Hayir yok kiyafetlerle bag kurmam 🙈

0|1
    0|0
    • İnanmam 😄 Hiç bir kadın kıyafetlerini önemsemez. 😄

• bazen

0|0
    0|0