Tayt giyen erkek ile maskülen tarz giyinen kadın kapışsa hangisi iticilikte zirveye oynar?

Beyler neden tayt giyiyorsunuz anlatsanıza biraz? Hanımlar tamam maskülen tarz hoştur ama belli bir karizman yoksa yakışmıyor kardeşim. Örneğin bir Angelina Jolie değilseniz giymeyin. Sizce bu ikisi kapışsa hangisi iticilikte zirveye oynar?
Tayt giyen erkek ile maskülen tarz giyinen kadın kapışsa hangisi iticilikte zirveye oynar?

0|1
113110

En İyi Erkek Görüşleri

• Heyt Be Analar Ne Erkek Adamlar Doğruyorda Kıymetini Bilen Kadınlar Yokkk... :D Neyse Şimdide Konu Başlığımızın Önermesine Gelelim : Tayt Topuklu Ayakkabı Külotluçorap Giyi Kadınaların Vazgeçilmez Kıyafet Ve Aksesuarların Aslında Erkekler İçin Üretildiğini Bİliyormuydunuz Topuklu Ayakkabı İlk Fransada Zenginlik Mertebesi Olarak Erkekler Tarafından Kullanıldığını Daha Sonra Tayt Ve İçlik Kulotluçoraplarında İngiliz Fransız Ve Rus Askerlerin Soğuktana Korunmaları İçin Üretildiğini Bİlmiyordunuz Dimi :D

0|0
    0|0
  • Önce şunu bilmekte fayda var taytını atası olan uzun yün içlik vardır bunu genele Doğu bölgedindrkarlı buzlu gavskards erkekler giyer, sonraları tüm yurt geneli de satışı olmaya başladı ilerleyen yollarda spor salonu malzemesi olan tayt her ili cins tarafından giyilmeye başlandı , sokakta kamu içinde tayt giyen bşr erkek gördünüz mü bu nedenle tayt giyerek poposunu ya da pipisini ortaçta koyan bir erkete erkek kıyafeti giymiş vatandaş itici olur

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• "benim kişisel zevklerime göre giyin eyyyy üçüncü tekil şahıs"

Sizene? Kim kendini neyde rahat hisediyosa neyi kendine yakıştıriyosa onu giyer.
    Senin benim estetik algimiza ya da iştahımiza hitap etme zorunluluğu yok kimsenin.

Senin resimlerindekilerde kendi bilirrrr benim resimlerdekilerde...

1|0
    0|0
  • Erkeği bir kenara bıraktım kadının üstünde tayt görsem itici buluyorum kalçanın arasına kaçması vajinanın şekli belli olması yeterince itici bulmam için geçerli sebepler.

2|4
    0|0
    • 2gün

Ana poponu çiçeğini vitrine koymuş gibi gezen yaşlı genç o kadar çok kadın varki

• 2gün

@ÜNSALCEM Sorma yahu bir de ninem yaşındaki kadınlar giyinmiyor mu bütün sarkmış organları belli oluyor 😏

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

111108
  • Angelina maskülen bir kadın olmadığı için Angelina'ya asıl hiç yakışmıyor. Maskülen tarzı erkeksi kadınlar tercih eder, gerisi özenti gibi duruyor.
    Bakın:Ruby Rose..

0|0
    0|0
  • Tabiki de tayt giyen erkeğin iticiliğini tartışmaya bile lüzum yok. Hiçbir erkeğe taytı bırak, daracık kot pantolonlarını dahi yakıştıramıyorum. Aşırı kötü duruyor.

0|0
    0|0
  • Neden insanların giydiklerini eleştirelim ki? İsteyen istediği şekilde giyer. Geçmişten günümüze taytı erkekler giyiyo olsaydı şuanda kadınların giymesi garipsenecekti. Ki birkaç sene önce erkeklerde dapdar pantolon bile alışılmış değildi şu an normal geliyor

0|0
    0|0
  • Şöyle düşün , ateşli bir gecenin sabahı gömleğimi şak diye üzerine geçiren hatun kişiyi yerim. Sende sabahları kalktığında , taytını giyen adama aynı şeyi söyleyebilir misin? Ne iticiliktir, ne feminenliktir.

0|0
    0|0
  • O kadar boş bir soru ki.. herkesin kendi tercihi kimse sana açıklama yapmak zorunda değil güzellikle kıyafetin ne alakası var ayrıca giyim tarzlarını begenmiyorsan sen oyle giyinme milleti yargılamaya hakkın yok

2|0
    0|0
  • Erkeklere cidden yakismiyor yok olmaz erkeklere 😁
    Tamam tercih ve zevk meselesi diyeceğim o da degil yani 😝

0|0
    0|0
  • Burada külotlu çorap giyip soru soran bir erkek vardı. Artık pembe tayt giyen erkek görsem bile yadırgamayacağım her halde bu sitede.

1|0
    0|0
  • Tayt giyen erkek dünya ahiret bacımdır kurban olayım yapmayın kendinize bunu, babet çorabı da giymeyin He bazı erkeklere yakışıyor ama kısa ve dağ dar pantolon poh gibi duruyor bu yadsınamaz bir gerçek

1|0
    0|0
  • Tayt giyen erkeği zirvede yanlız bırakalım lütfen toplum içine çıkmasın

1|0
    1|0
  • Kadın kadın gibi
    Erkek erkek gibi giyinsin
    Bokunu çıkarmayin

1|1
    1|0
  • Kesinlikle tayt giyen erkek daha itici. Kadınların bazılarına da maskülen tarzı çok yakıştırıyorum ayrıca. Keyifli geceler.

0|0
    0|0
  • tayt giyen erkek. Superman dışında hiçbirine yakışmıyor :D

0|0
    0|0
  • bu fotoda erkek şirin olmuş kadın daha itici nksksksjkdm

0|0
    0|0
  • Hani kadında bir derece gideri var da
    Süper Kahraman’da bile tayt durmuyor be 😁

0|0
    0|0
  • Tayt giyen erkeğin iticiliğini bu dünyada sollayabilecek tek bir şey bile yok 😂💦 O tarz insanları severken “Naber Taytlııım?” diyesim geliyor 😂💦

0|0
    0|0
  • Bizim atletizm stadyumunda tüm erkekler tayt giyiyo ve hiç itici değil bence çok güzel ğqpwpwpw

0|0
    0|0
  • Maskulenligin itici bir tarafi yok oldukca cekicidir.

0|0
    0|0
  • Tayt kadını bile itici gösterirken erkeğin hiç şansı yok şu durumda.

0|0
    0|0
  • Tayt giyen erkek iticiliğini hiçbir şey geçemez bence 😄😄

0|0
    0|0
  • Maskulen giyim bazi kadinlarda hos duruyor ama tayt hic bir erkege yakismiyor. Erkekler fark atar.

0|0
    0|0
  • İkisi de itici. biri meydana cıkarıyor diğeri saklıyor mu denmeli buna bilemedim. Tersi mi olsa ne?

0|0
    0|0
  • Kim neyin içinde rahat ediyorsa onu giyinsin. Ucu başkasına dokunmadığı sürece, giyiniş tarzı kimseyi ilgilendirmez..

1|0
    0|0
  • Tayt giyen erkek tabiki de :D daracık pantalon da berbat duruyor maskülenlik çoğu kadına seksilik katıyor ama tayt giyip güzel görünen erkek olabilir mi hayal edemiyorum :D

0|0
    0|0
  • yarım akıllarınızla insanların dilediğini giymesine laf edemezsiniz
    maskülen giyinen kadına kurban ol sen

0|0
    0|0
  • Maskülen giyinen veya tayt giyinen kadın/erkek itici değildir itici olan kendi görüşleri farklı olsada karşısındakine saygı gösteremeyen insandır.

1|0
    0|0
  • Bu iyi mi?

1|0
    0|0
  • Tayt benim için hiç çekici değil... dar paça bir de bilekte giymeleri bile yeterince... taytı düşünemiyorum bile... 🤦🏻‍♀️

0|0
    0|0
  • kadına bir şekilde yakışıyor her kıyafet. erkek denilen mahluk biraz odun olduğu için her şeyi taşıyamıyor.

0|0
    0|0
  • Bir Marliene Dietrich değilsen maskulen, bir Clark Kent değilsen tayt gitmemelisin.

0|0
    0|0
  • Herşeye muhalefet olan senin gibi milleti giydigiyle yargılayan yaratıklar iticidir

0|0
    0|0
  • İçbirisi yakışmiyor erkek erkek gibi giyisin kadın kadın gibi yakışiyor giyimek

0|0
    0|0
  • Erkekler sizin giyiminize karışınca hemen havlıyorsunuz?

1|0
    0|0
  • Erkek adam tayt giyer mi sığar mı lannn delikanlılığa

1|0
    0|0
  • Herkes istediğini giysin. İlgimi cekmeyen insanin ne giydiği umrumda olmaz.

0|0
    0|0
  • Ne kötü dedilerse bir sonraki nesil moda oluyor. o yüzden eleştirmek manasız

0|0
    0|0
  • Tayt giyen erkekmi varmış hani nerde? Keşke görsekte biraz gülsek 😀😀

0|0
    0|0
  • merak edilecek hiç bir konu yok mu bunumu merak ettin

0|0
    0|0
  • Maskülen çekici bir tarz bana göre. Tayt giyen erkek çöp.

0|0
    0|0
  • Herkesin hayatina kimse karışamaz 🙄 bırakın isteyen istediğini giysin

0|0
    0|0
  • Zaten kadınlar her foku yesin ama cevap tayt giyen erkek

0|0
    0|0
  • Erkekmi la o a... q kadını da okeyde 4. cüye beklerim

0|0
    0|0
  • Erkek taytı sadece sporda giysin kadın da eşinin kıyafetlerini

0|0
    0|0
  • Bırakalım da insanlar istediklerini giyinsinler. En azından buna hakları var diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Tayt giyen erkeğin kusura bakmasın ama hiç şansı yok sjsjsjs

0|0
    0|0
  • Tayt giyen Erkek mi? Eminmisiniz erkek olduklarına?

0|0
    0|0
  • Bence tayt giyen erkek iticiliğinin üstüne tanımamm

0|0
    0|0
  • Erkek daha itici olurdu
    Kadına biraz yakışabiliyor erkeksi giyim

0|0
    0|0
  • tayt ve erkek bu ikisini yan yana yazmak bile korkutucu 😱

0|0
    0|0
  • bazı kadınlara maskülen tarzı giyinmek yakışıyo ama erkeklere öğk iğrenç oluyo tayt tarzı pantolon

0|0
    0|0
  • tayt giyen erkek kadar itici bir varlık daha göremiyorum.

0|0
    0|0
Daha Fazla
169
Yükleniyor...