"Erkek kıyafetleri en çok kadınlara yakışır" iddiasıyla maskülen tarzı en iyi taşıyan ünlü kim?

En stil sahibi duran hangisi?
  • "Erkek kıyafetleri en çok kadınlara yakışır" iddiasıyla maskülen tarzı en iyi taşıyan ünlü kim?Kristen Stewart
    A seç
  • "Erkek kıyafetleri en çok kadınlara yakışır" iddiasıyla maskülen tarzı en iyi taşıyan ünlü kim?Victoria Beckham
    B seç
  • "Erkek kıyafetleri en çok kadınlara yakışır" iddiasıyla maskülen tarzı en iyi taşıyan ünlü kim?Angelina Jolie
    C seç
  • "Erkek kıyafetleri en çok kadınlara yakışır" iddiasıyla maskülen tarzı en iyi taşıyan ünlü kim?Cara Delevingne
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|0
6581

En İyi Kız Görüşleri

• Kıyafetler insanların daha güzel düzgün görünmesi için kişiden kişiye farklı alınması gereken şeylerdir. Herkesin proporsyonuna her kıyafet olmaz, her renk bile herkeste aynı durmaz.

Kadınlara has olarak bilinen kıyafetler kadını en güzel gösterecek şekilde tasarlanmıştır, erkeklere has olarak bilinenler de aynı şekilde erkekleri daha güç sahibi, geniş omuzlu, ciddi gösterebilmek için tasarlanmıştır. Hangi kültürden olursanız olun erkeklerin bol giymesi daha makbuldür. Boldan kasıt dar olmayan şeyler giymesi. Ve yine hangi kültürden olursanız olun kadınlar en çok dar şeylerle ya da vücudunu göstereceği şeylerle beğenilir; çünkü kadın vücudunun erkeklerde yarattığı etki ile erkek vücudunun kadınlarda yarattığı etki farklıdır.

Zaten farkettiyseniz “erkek kıyafeti” olarak belirtilen kıyafetleri giymiş bu 4 ünlüden 3 tanesi oldukça dar kesim takımlar giymiş, çünkü kadınlara bu yakışıyor. Erkeklerde ise daha bol kesim uzun paçalı takımları beğeniyoruz genel olarak.

Bir kadın dar giyinmiş bir erkeği gördüğünde etkilenmez örneğin hatta soğur; ama dar bir kıyafeti bir kadın giyerse durum değişir.

Erkeklerde daha heybetli gösteren kıyafetleri görmeyi isteriz fıtri olarak. Kadınlarda da zarif olanları.

İster Arabistan’a gidin, ister Avustralya’ya, ister Türkiye’ye.. beğenilen erkek kıyafeti değişmez bol ve daha güçlü, heybetli, daha kendinden emin, laubali gözükmeyen kıyafetleri kadınlar daha çok beğenecektir. Arabistanda cellabiye yani erkek entarisi ve şalvar giyen erkekler, Avustralya ve Türkiye de kumaş pantolon ve gömlekle beğenilir. Kadınlar da aynı şekilde.. Evet Arabistan’da kadınlar da çarşaf giyiyor fakat bu güzel gözüktüğü için değil. Ülkenin gerekliliklerinden biri. İdeolojisine uyan vardır uymayan vardır orasını bilemeyiz ama sonuç olarak güzel gözüktüğü için değil “güzelliğini gizlemesi için” şeklinde belirtilir.

En çok kadınlara yakışır diye bir şey yok tabii ki bir erkeğe daha çok yakışır sadece güzel bir kadının üzerinde hiçbir kıyafet kötü durmaz.

0|0
    0|0
    • “Eş değer”iz ama aynı değiliz, aynîleşmek zorunda da değiliz zaten 😊

• @yerlifilozof2 ben yaparım

• Sadece hayır erkeklere daha çok yakışıyor deseydim insanlar için yeterli kalmazdı

Bence bu cinsiyet kavramı çok saçma bir hal almaya başladı o yüzden soruyu ciddiye alarak cevap verdim

• Kristen ve Cara sadece stil amaçlı giyinmiyor bence ama neyse. İkisi de hoş.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Efendimiz Hz Muhammed Sav. in , erkek gibi giyinen kadınlara lanet olsun bedduasını bildiğimden beri , bu apaçık bir rezalettir benim gözümde.. erkek kıyafetleri ve kadın kıyafetleri bellidir.. erkekler erkek kıyafetleri , kadınlar kadın kıyafeti giymelidir.. tersini yapmanın zaten akla mantığa sığan bir şekli bile yoktur..
    ki sorudaki ünlülere bakıyorum.. kristen bisexuel.. angelina bisexuel.. cara lezbiyen.. viktoria normal bir cinsel eğilime sahip sadece , bildiğimiz kadarıyla..
    sadece saçmalık.. çirkin..

0|0
    3|0
  • Dürüst olmayı tercih ederim. Hiçbiri de yakışmamış, kimseyi kandırmaya gerek yok. Güzel olmuş olsa güzel derim. Erkeklerin erkeksi, kadınların da kadınsı olması karşı cins için daha çekici olmasını sağlar, ayrıca olması gereken de budur bence.

2|1
    2|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

6379
  • Cara. Victoria çok komik durmuş

0|0
    0|0
  • Kristennnn

1|0
    0|0
  • Hiçbiri yakışmamış.

Dikkatli bakarsanız yakıştırdığınız şeylerin aslında özgüvene sahip duruşları olduğunu anlayacaksınız. Erkek erkek, kadın kadın gibi giyinmeli

0|0
    0|0
  • Erkek kıyafetleri en çok kadına yakışır diyen ilk kişi çıksında şu konuya bir açıklık getirsin hepsi onun başının altından çıkıyo gömlek ve biraz bol bir kazak tatlı olabiliyo ama takım elbise kadınlara yakışmıyor mahalle abisi kıvamına geliyorlar çay çek abime

0|0
    0|0
  • Offf tabiki Cara, bu kızda farklı bir albeni var. 😍

0|1
    0|0
  • Erkek kıyafeti en çok kadınlara yakışsaydı adı erkek kıyafeti olmazdı ak

Heyt be kafalara gel ak

2|0
    0|0
  • Onu bunu bilmemde Peygamber efendimizi kadına benzeyen erkegi ve erkege benzeyen kadını lanetlemis.
    Dikkat edelim

0|0
    0|0
  • Hiçbiri... Erkek kadın kıyafeti giyince i, bne olur, ılık olur, yumuşak olur. Kadın giyince seksi afet oluyor. Erkeklere karşı da mahalle baskısı var.

1|0
    1|0
  • yok öyle bişi yaa biri çıkıyor götündennnn uyduruyor herkezde kanıyor kadına giydirsene röptöşambırı veya paçalı donu bak bakalım yakışıyormu 😏😏

1|0
    0|0
  • Angelina hariç hepsi butch lezbiyen gibi görünüyorlar

2|0
    0|0
  • Kıyafetin oyuncağın ortamın kahkahanın kadını erkeği yoktur

0|0
    0|0
  • Hakikaten merak ediyorum, bunla kim ilgilenir ya? Bize ne?

0|0
    0|0
  • Victoria Beckham köyde kahveye giden dayılar gibi olmus. Paspaall

0|0
    0|0
  • "Erkek gibi davranan kadına, kadın gibi davranan erkeğe lanet olsun" diyen bir dinin mensubuyum.

2|0
    1|0
  • insan hiç biri diye şeçenek açar ya..
    E ) Hiç biri :-D

2|0
    0|0
  • Nefret ederim erkeksi şeylerden ya.
    Kadın taşımalı kadınlığını.
    Bune a q.
    Çöp beğenmedim

1|0
    1|0
  • Hiç biri yakışmamış. Yanlız sabah uyanır uyanmaz üstün körü giyilmiş bir erkek gömleği başka tabi.

0|0
    0|0
  • Angelinanın olduğu her ankette benim icin cevap hep angelinadır

0|0
    0|0
  • Erkek kıyafetleri erkekler için, Kadın kıyafetleride kadınlar için olsa daha mantıklı olurdu

0|0
    0|0
  • Angelinaya yakışmış ama fotoğraflarla kıyaslıyorum. Kadın, kadın gibi giyinmeli..

0|0
    0|0
  • Angelina muhteşem ötesi. Kadına her tarz yakışıyor.

0|0
    0|0
  • Bir kadının üzerine en güzel erkek gömleği yakışır.

0|0
    0|0
  • Angelina bence cara delevingne deli yürek gibi olmuş 😂

0|0
    0|0
  • Kristen STEWART MENEKŞE GÖZLÜ
    Cara DELEVİGNE GÜZEL KAŞLI İNGİLİZ DİLBERİ

0|0
    0|0
  • Cara’yı seçerdim ama bence bu tarz kadınlara yakışmıyor.

0|0
    0|0
  • Angelina ablama cok yakismis

1|0
    0|0
  • Ruby Rose.

0|0
    0|0
  • cara tabikiiii

0|0
    0|0
  • Angelina Jolie'ye çok yakışmış gerçekten.

0|0
    0|0
  • Angie kesinlikle

1|0
    0|0
  • Angelina Jolie...

1|0
    0|0
  • Kristen, bebeğim.

1|0
    0|0
  • Angelina Jolie.

0|0
    1|0
  • victoria da efsane duruyor❣️

0|0
    0|0
  • kristen stewart

0|0
    0|0
  • Burcu biricik

0|0
    0|0
  • Yılmaz Morgül

0|0
    0|0
  • İtici buldum
    Kadın, etek/elbise giymeli
    Nokta

0|0
    1|0
  • Cara Delevigne <3

0|0
    0|0
  • Cristen ve Cara

0|0
    0|0
  • Erkekler etek giysin

0|0
    0|0
    • Yok canım daha neler etek değil tayt giyelim senin içinde rahatlasın 😊

• Lütfen ama yahu! Kadınlar böyle giyinmesinler.

1|0
    0|0
  • Gigi Hadid yok mu? Hayret yav...

0|0
    0|0
  • Angelina Jolie

0|0
    0|0
  • Cara cok iyi tasımis

0|0
    0|0
  • Angelina ama çoğuna yakışmış

0|0
    0|0
  • Feminizm saçmalıklarından biri daha...

0|0
    2|0
  • Cara Delevingne en güzel bu görünüyor

0|0
    0|0
  • Angelina Jolie.

1|0
    0|0
  • Angelina iyi taşıyor.

0|0
    0|0
Daha Fazla