İdeal etek modelini arıyorum: Hangisi daha konforlu ve şık hissettirir?

Hangisi daha konforlu ve şık hissettirir?
Hangisi daha konforlu ve şık hissettirir?
Sevgili modaya aşık KScan'lar :)
Çok mini olmamakla beraber kendime en kullanışlı etek modelini aramaya adadım. Çünkü pantolun ve taytla nereye kadar yani, değil mi? Bazı kombinler ve gidilecek yerler gerçekten de etek veya elbise istiyor en nihayetinde. Hazır büyük indirim de varken sizlere 3 etek modelini göstermek ve aralarından en iyisini seçmenizi istiyorum. Düşünce ve görüşleriniz önemli tabiki :)
  • İdeal etek modelini arıyorum: Hangisi daha konforlu ve şık hissettirir?Kadın Lacivert Etek
    A seç
  • İdeal etek modelini arıyorum: Hangisi daha konforlu ve şık hissettirir?Kadın Lacivert Etek
    B seç
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|1
11021

En İyi Kız Görüşleri

• Hiçbiri. Biraz daha kısa olsa daha iyi olur. Bunlar biraz 30-35 yaşlarındaki birine yakışır bence. bak sana bir etek modeli göndericem ben çok beğendim sen de beğenirsin inşAllah. Yoruma yaz beğendiysen. Hemde fiyatı ucuz 35 TL.

1|0
    1|0
    • Etek güzel tabi güzel olmasına da benim için fazla kısa. Rahat edemem ki onunla.

• Ben teşekkür ederim. Sana yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Bu eteği her yerde bulabilirsin. Deri önden yırtmaç gibi duran etek de hemen veriyorlar.😉

• sakın bunu alma çok garip bir tarz sadece partiye filan giderken ya da bara filan giderken sevgilin yoktur her erkek sana baksın sende içinden en tatlı en yakışıklısını seçesin diye alırsın ya o tarzda bir şey bu sakın yapma bunu. Beğendiklerin bundan daha iyi. Bunun uzunu bile garip olur.

• Ayy kuzum çok kötüler kısa istemiyorsan yüksek bel midi boy eteklere bakabilirsin pileli olanlar. Onlar daha şık duru

3|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Bark etmez nasıl olsa bacak dururken etege bakmıyacaklar

5|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

10819
Daha Fazla
77
Yükleniyor...