Moda fotoğrafçısı olsaydınız hangi dünyaca ünlü ismi cıbıl🌵 fotoğraflamak isterdiniz?

Bizim Mert Alaş bu sefer de Kendallcığımı soymuş. Aile vardır diye sansürlüyorum :/
Moda fotoğrafçısı olsaydınız hangi dünyaca ünlü ismi cıbıl🌵 fotoğraflamak isterdiniz?

0|2
3881

En İyi Erkek Görüşleri

• Paris Jackson u cıbıl bir şekilde fotoğraflamak isterdim. Hem de en kaliteli fotoğraf makineleri ile, üzerinde bolca çalışarak sanatsal fotoğraflar çıkarmak için. Fiziği çok hoşuma gidiyor bu kadının. Çok seksi ve çekici buluyorum bu kadını.
    Moda fotoğrafçısı olsaydınız hangi dünyaca ünlü ismi cıbıl🌵 fotoğraflamak isterdiniz?Moda fotoğrafçısı olsaydınız hangi dünyaca ünlü ismi cıbıl🌵 fotoğraflamak isterdiniz?Moda fotoğrafçısı olsaydınız hangi dünyaca ünlü ismi cıbıl🌵 fotoğraflamak isterdiniz?Moda fotoğrafçısı olsaydınız hangi dünyaca ünlü ismi cıbıl🌵 fotoğraflamak isterdiniz?

2|0
    1|0
  • Aslında bunun adı moda fotoğrafçılığı olamaz çünkü 1 şeyin moda olması için bir şeyin olması lazım bunların üstünde moda olabilecek bir şey yokki bunun adı moda fotoğrafçılığı olsun erotik fotoğrafçılık denilebilir

1|0
    0|0
    • Not hiçbirini istemem bakmayla elime günahtan başka birşey geçmez. Iki posta atabilseydim en azından girdiğim günaha değer derdim

En İyi Kız Görüşleri

• Ben tamamen çıplak fotoğraflamak istemezdim alt kapalı olsun bir zahmet 😄 fotoğraflarını çekmek isteyeceklerim: BTS şapşikleri 😄, bazı koreli erkek oyuncular, nick bateman, gençliğinde david Beckham , bizimkilerden edis ve Murat boz

1|1
    0|0
  • Matthew daddario 😍

3|0
    0|0
    • Dear Shadowhunters' fan.

• Aslına bakarsan diziyi izlemedim Matthewin olduğu kısımları hızlı hızlı geçtim sadece toplasan 2 saat :D eskiden beri takip ediyorum bu rolle zirveye çıkmış tam uyumlu olmuş

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

3679
  • Kendim kadar kıvrımlı birinin olduğunu düşünmüyorum beni Fotoraflamalarını isterdim... Tabi fotocu kız olucak 😊

1|2
    1|0
  • Çıplak resim çekmek istemezdim biraz saklasın gizemli olsun öyle çekerdim

2|1
    0|0
  • Bu tip çekimler sektörde ses getirmeye çalışmak, kendini göstermeye çalışmaktan başka hiçbir işe yaramaz. Çıplak model çeken iyi fotoğrafçı anlamına gelmez

1|0
    0|0
  • Çıplak poz verdirip çektirmezdim. Moda’nın da bir adabı var.

1|0
    0|0
    • Çıplak olunca moda nerede diye sormuyor kimse, bulaşık eldiveninde herhal.

• Fotoğraf sanatçısı olmayı istiyorum da öyle içlerinde yarım yapmadım yapılmaz da zaten bunlara NÜ fotoğraf deniliyor her fotoğraf kim olursa onun fotoğrafını çekerim onda da şu ünlü olsun demem asla

1|0
    0|0
  • Benim olmayacaksa çıplak görmemin ne faydası var. Kedi ciger meselesi :D

1|0
    0|0
  • Soyunsun, tablosunu çizeyim o kadar diyorum.

1|1
    1|3
  • Çıplak sevmiyorum, alımlı giysiler olsun öyle fotoğraf çekeyim. Kim olduğu bana kalsın. Baya seksi, erkeğin de seksisi oluyormuş.

1|1
    0|0
  • Gözümüz artık çıplaklıktan başka bişey göremez oldu. Ben şahsen giyindirip çekmek isterdim. Özellikle monicayı🤣

1|0
    0|0
  • Scarlet altin oran hatun. kesinlikle scarlet jhason. Adi nasil taxiliyo bilmiyom ams neyse anladin sen

2|0
    1|1
  • Doktor bu ne ya? O kadar doğa harikaları yerler varken neden bunlar?

2|0
    0|0
  • Amerikada fotoğrafcı olmak isterdim amatörde olsam olurdu yani kadınlar site üzerinden para kazanıyorlar

1|0
    0|0
  • Nü fotoğraf çektirmek bilemedim ya çektirmek ayrı dert çekmek ayrı

1|0
    0|0
  • Hadise yi ciplak olarak cizmek isterdim tabii dayanabilirsem:))

1|0
    0|0
  • Eğer fotoğrafçı isem , şu olsun demem , o kendisi gelir 😂

1|0
    0|0
  • Scarlett johannson ya da megan Fox ya da Jessica biel ya da jennifer lawrance

1|0
    0|0
  • Hep ben çekecek değilim biraz da onlar beni çeksin. 😃

1|0
    0|0
  • alexis texas-mia malkova-chanel preston-phoenix marie-jynx maze-jada stevens-dani daniels-aj applagate-abella danger vs vs. bir araştır :))

0|0
    1|0
  • Tam çıplak olmadan çekebilirim, ama kimi olduğunu seçmek istemedim, seçenekler sunsaydın keşke

1|0
    0|0
  • Evli olmayan, vücut hatları çok iyi olan, yabancı olması da tercih sebebidir. İsim önemsiz.

1|0
    2|1
  • Gazla mal göz çıkarmaz kimi ikna edebilirsem ya da kim denk gelirse çekerdim resimlerini

1|0
    0|0
  • Cıbıl... Moda? Nü resim fotoğrafçısı olmasın o 😐

1|0
    0|0
    • Moda fotoğrafçısı adam, nü de çekmesi yasak değil demek. Alla allaaaaaaaa.

• Moda nedir arkadaşım? Nü resim çekmenin moda ile ilgisi ne. Hem bilgin yok hem dilin uzun 😁

• maria sharapova her zerresini en ince ayrıntılarıyla ortaya koymak isterdim

0|0
    0|0
  • Johnny Deep😍

4|2
    0|0
  • Robert downey jr.
    Demir adam 😍

1|1
    0|0
  • Jamie Dornan 😍

3|1