Bir kadının şık olması için dekolte olmazsa olmaz mıdır?

Bir kadının şık olması için dekolte olmazsa olmaz mıdır?
Dekolte olmadan bir kadın şık ve dikkat çekici bir stile sahip olamaz mı?

0|2
122151

En İyi Erkek Görüşleri

• Dekolte yapan kadın teşhircidir bana göre çırılçıplak soyunma arzusu vardır ruhsuzsur, dekoltesizde şık olunuyor, dekolteye şık diyorlar tabi memeyi görüyor başka ne diycek, önemli olan elbisenin duruşu meme değil. Ayrıca dekolte sapkın erkek modacıların ürünüdür kadınlarda ne görmek istiyorlarsa onları dikip üretiyorlar bacak arası sırt yok popo çizgisi yok göğüs çatalı hep erkeklerin arzularına göre elbiseler dikiliyor kadınlara servis ediliyo kadınlarda maşa olarak kullanılıyor. Kumaşlara kadar erkeklerin fantezilerine göre şekilleniyor kadın giyimi. Memenin yarısını açıp yarısını kapatan kadın memesini komple de açar gezer o arsızlık vardır onda

0|0
    3|0
  • Yer, mekan, zaman ve yas faktorlerine gore cok nadir durumlarda cekici duran dekolte; bizim kadinlarimizda, ya yeri ya mekani ya zamani ya da yasi tutturamadiklarindan dolayi, varos bir goruntuye neden oluyor.
    Uzgjnum kizlar 🤞

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Dekolte doğru kullanıldığında şıklık katar evet. Ama şık olmak için dekolte giyme kalıbı diye birşey söz konusu değil. Kaldı ki tesettürlü arkadaşlarımızdan bile en kapalı haliyle çok çok şık arkadaşlar var.

0|2
    0|0
  • Nöö, bence değil. Dekolte değil insanı şık kılan duruş, zarafet, fizik ve kıyafet seçimidir genelde.

3|2
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

120149
  • Alakası yok.

2|1
    0|0
  • Alakası yok.

2|1
    1|0
  • Şık elbette olabilir ama dekolte giymiş bir kadın kadar da dikkat çekmeyecektir.

5|4
    0|0
  • Bana göre kadının sıklığı akıl karakter davranış ve hanımlığı ile olur
    Kadın helaline özel mektup gibidir içeriğini kimse görmemeli yanlızca eşi
    Bir kadın her hali ile şık aslında ama bakmasını bilen erkek önemli onu her hali ile güzel görmeli diğer kadınlarla yarışa sokmamalı
    Dekolteden çok konuşma hanımlık karakter düşünce beceri ile güzeldir kadın

1|0
    0|0
  • Bence güzel ve şık kız tarz olarak dekolteye ihtiyacı olmayan kızdir. Kendine ve güzelliğine güvenmeyen kızlar genelde erkeklerin cinsel açlığını kullanmaya çalışır. Dekolteyi de bu açıdan bir silah olarak kullanirlar. Dekoltesi olan her kız böyle demiyorum. öyle anlaşılmasın. Sadece kendine güvensiz kızların silahıdır dekolte.

0|1
    0|0
  • Normalde V yaka ve cok olmamakla birlikte dekolteli kıyafetler giymeyi seviyorum. Ama son zamanlarda bisiklet yaka ve bol kiyafetleri cok beğenmeye başladım. Mesela onlar bedene dair hicbir sey göstermiyor ama yine de ben şık buluyorum. Renk seçimi ve vücut tipiyle uyumu onemli kıyafetin. Bir de renk seçimi. Renk seçimi demiş miydim?

0|0
    0|0
  • Sahil kenarında mayoyla ya da çıplak gezebilirsiniz insanlar size bakmaz ama şehir içinde ya da bir dolmuşta gögülerinizi yarıya kadar açarsanız illaki dikkatleri üzerinize çekersiniz. Mesele dekolte değil mesele dekoltenin nerede ve ne zaman kullanılacağı şahsen erkeklerin ağırlıklı olduğu bir yerde dokolte giyen birisi bana çekici ya da şık gelmez ama özel birgün ya da güzel ve nezih bir mekanda tabiki de olabilir.

0|1
    0|0
  • Ben de abartısız dekolte severim... ama uzun bir elbise takı ayakkabı saç makyaj kombini ile de çok şık olurum. İlla dekolte şart değil! Ama göğüs dekoltesini severim 😊
    Bacak dekoltesi varsa üstün kapalıdır. Üstüm açıksa bacak kapalıdır 😊🤭 her yer açık havalimanı olmaz 🙅‍♀️

0|1
    0|0
  • Herkesin kendi giyimi kendi şıklık anlayışı kendinedir ama dekolteli kadın görünce ne yapmamız gerekiyor onda bir uzlaşalım hele bakarsak baktı olur bakmazsak dekolteli kadına soğuk davrandı olur bence kadınlar kıyafetten önce hakkaniyette uzlaşmalılar.

0|0
    0|0
  • şimdi durum şöyle : 1 iyiyi kötü gören vardır kötüyü iyi gösteren vardır 2: iyiyi kötü gösteren görünmeyen varlıklardır çünki nefsinize müdahale edip sizi günah a sürükler 3: kotüyü iyi gösteren ise neyse bu uzun bir konu kısaca herşeyin kapalısı herzaman dikkat çeker çünki gizemlidir açık olan ise zaten ortadadır umarım anlata bildim

1|0
    0|0
  • Aşırı Dekolte özgüvensiz kişliklerin başvurduğu şey zekasını karakterini ön plana çıkaramayan yetersiz insanlar başvurur

2|0
    1|0
  • Şık olmak için kalça göğüs bacak vs açmak gerekmez çok saçma, bir kadın herşeyden önce duruşu bakışı ile dikkat çeker zarif bir kıyafetle çokta şık olur.

0|0
    0|0
  • Bunu yanlış anlayıp amgot ortada gezen kadınlar da var. iticiler

2|0
    1|0
  • dekolte belki şık durabılır.. ama basıt yaptıgıda aşıkar... kadın neden şık olmak ıster neden heryerını acıp toplumun gormesını ıster bu zaten ayrı bır konu! amac muhım amac!

1|0
    0|0
  • bunu savunlar ya gavatlar ya da barda clubda sürekli kusan tipler
    Tarz olmak yetenektir dekolteyle olucak işler değil.

2|0
    0|0
  • hayır götünüzü*memenizi açmasanız da şık olabilirsiniz ama yine de siz bilirsiniz isterseniz açın bakmıyoruz biz günah.

0|0
    0|0
  • Şık olabilir ama dikkat çekici olmak için şart sanırım

0|1
    0|0
  • Dekolteyi sadece eşimin yanında giyerim disardaki erkeklerin sahibi var karisi var nefsi var neden nefislerini uyandırıp hakkına gireyim ki

0|1
    0|0
  • Bence hiç alakası yok
    Dinsel görüş olarak gayet açık gorusluyum
    Ama tesettür çoğu bayana bence çok yakışıyor tarz oluyorlar bile abicim 😊👍

1|0
    1|0
  • Dekolte herkese yakışmıyor ben sarkık memeleri görmek zorunda değilim içim bir tuhaf oluyor sanki memesi ortadan yırtılıcakmış hissi

0|1
    0|0
  • Şık olması için yanıma yakışması yeterlidir. Yoksa dekolte falan giydirmem ben hatunuma kimse kusura bakmasın 😉

1|0
    0|0
  • Kadın adı üstünde giyinmesini ve nerde nasil davranmasını bildiği sürece her kıyafetle şık olabilir ayrica abartılı dekolteye ihtiyacı yok bence😉

0|0
    0|0
  • Kesinlikle olabilir dekolte şart diye birşey yoktur bence

0|0
    0|0
  • ne şık olması kadın çırılçıplak dolaşsın çoğu erkek bakar ağzında salyalar aka aka bir kadın çıplak olunca şık mı oluyor

0|0
    0|0
  • Küçük bir dekolte her zaman her kadını biraz daha çekici yapmıştır.

0|0
    0|0
  • Bir kadının olmazsa olmazı kokusudur. Koku karşı taraftakine şıklık duygusunu fazlasıyla hissettirecektir. Dekolte olmadan siyah sade bir elbise bile bir kadının şık görünmesi yeter. Yeter ki koku iyi seçilsin ve makyaj abartılmasın.

0|0
    0|0
  • Hayır tabikide.
    Benim Kendi Görüşüm Kimse Alınmasın ama Kendini Güzel Hissetmeyen Kadınların Dekolteye Özen Gösterip İlgileri Üzerine Çekmeye İnanıyorum.

0|0
    0|0
  • Dekolteyi şıktan çok dikkat çekecek başka bir şeyim yok o zaman açayım gibi görüyorum ben ya. Kapalı çekicilik diye bir şey var ki o daha caziptir her zaman.

0|0
    0|0
  • hayır bence ya ben böyle modern giyinen ama oranı koruyan kadınlara aşığım, tarz olarak o kadar güzel giyinen kadınlar var ki aklınız şaşar.

0|0
    0|0
  • Şık ve dikkat çekici olmak için dekolte şart değil.

0|0
    0|0
  • Dekolte bir kadını şık yapmaz ki? Misal soldaki görsel.. böyle iticilik olamaz. 🤔
    Dekolte şart değildir. Olmada da şık olunur..

0|0
    0|0
  • Kadınlar 2ye ayrılır 1. si: dekoltesini erkeklere göstermek 2. si:gerçekten kıyafetin modeli öyle olduğu için

0|0
    0|0
  • Kesinlikle değildir şık çok başka dekolte bambaşka şeyler bunlar

1|1
    0|0
  • Ne alaka m k şık olmak için illa bir taraflarını mı açmak gerek? İyice bokunu cikarttiniz haa

2|0
    1|0
  • Koreliler çok şık ama dekolte gimiyorlar. Ya da maskülen takılan modeller çok şık ama açık giyinmiyorlar.

0|0
    0|0
  • Değildir

0|1
    0|0
  • Olamaz diyemeyiz sanırım. Dekoltenin şıklığı belki ama çekiciliği artırdığı kesin ama olmazsa olmaz da değil.

1|0
    0|0
  • Medeniyet dedigin acmaksa bedeni , hsyvanlar sizden daha medeni...

3|0
    0|0
  • Dekolte olmazsa olmaz değildir bence. Dekoltesiz de çok şık olunabiliyor

1|0
    0|0
  • Dekolte şık görünmek için degil seksi görünmek için giyilir

1|0
    0|0
  • Yoo ama vücut hatları belli olunca sanki bir kadın daha hoş görünüyor

0|0
    0|0
  • hayır.
    şıklıkla dekolte farklı kavramlar bence.
    aynı kefeye konulmamalı.

0|0
    0|0
  • Olabilir pekala... dekolte giyinmek şık olmak değildir.

0|0
    0|0
  • Bir kadın taşıdığı her kıyafetle şık olma imkanını sağlayabilir👌

0|0
    0|0
  • Şıklık için dekolte gerekmez, giyinmesini bilen, giydiğini yakıştıran her hanım kızımız şık olabilir.

0|0
    0|0
  • Bu sehir efsanesi cok yanlis...
    Durusu gulusu kafidir...

0|0
    0|0
  • Simdi olmasada guzel sik olan kadin zaten belli ediyo acmaniza gerek yok bacim acincada farkli sekilde bakiyoz

0|0
    0|0
  • Dekolte olmadan da şık olunabilir dekolte şart değil illa dekoltenin verdiği şıklık ayrı ama

0|2
    0|0
  • Dekolteye hiç gerek yok. İnsanı bence güzel gösteren dekolte falan değil. Giydiği kıyafetin rengi kalitesi ve bedene uyumu

0|0
    0|0
Daha Fazla
219

Benzer Benceler

Yükleniyor...