Sevgilinizi aşkınız kadar sıcak tutacak bir mont arıyorsanız buraya! Sizce en güzeli hangisi?

Sevgilinizi aşkınız kadar sıcak tutacak bir mont arıyorsanız buraya! Sizce en güzeli hangisi?
Sevgilim kışın bu soğuğunda üşüse ponçik kalbim dayanamaz. Sizce, sevgilime bu kış üşümemesi için hangisini armağan etsem daha çok sevinir KScanlar? Önerileriniz bekliyorum, en beğendiğiniz en stil montu mutlaka ama mutlaka belirtin. <3

0|2
117134

En İyi Kız Görüşü

• Mavi olanı çok beğendim. Gayet güzel montlar. Fiyatları da bana normal geldi. Bu fiyatlardan aşağı mont yok zaten. Olanlarda 1 yıkamada soluyor günaah.

Kaliteli alırım, uzun süreli giyerim. Mavi olana bakacağım, gönlümün efendisine alabilirim :D

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

116134
  • Öyle bir şey mümkün mü? :)

0|1
    0|0
  • Hiçbirini beğenmedim.

0|0
    1|0
  • Yeşil iyi fiyatı da iyi seminere gitmem gerek o parayı. sevgilime harcayamam sevgilimde yok mutluluk böyle birşey olsa gerek iç ses keşke sevgilim olaydı. da heyecanla. para biriktirip hediye. alsaydim..

0|2
    0|0
  • Resimlerden mi pek anlasilmadi ney bilemedim ama pek hosuma gitmedi sadece parlement mavisi o da renginden dolayi 🤔😀

0|2
    0|0
  • Mavi zaten müthiş bir renk ama tonlarını kullanıp farklı mont ve buna bağlı kombinler yapmak güzel olur.

0|0
    0|0
  • Gözünü seveyim allah rizasi icin sen bir daha mont önerisinde bulunma. Ha reklam yapiyorsan bari dogru düzgün montlar koy reklamina , gôzüm kanadi valla

2|0
    0|0
  • Bu kadar paraya mont nedir, milletin 3-4 aylık market alışveriş parası neredeyse

2|0
    0|0
  • Parka en iyisidir parka al yeşil olsun atkı al birde oda kızıl olsun.

0|0
    0|0
  • Ben klasik tarzı severim diye yeşili seçmişim ama görsel de bakınca en güzeli sondakiymiş en pahalı da oymuş zaten 😀

0|0
    0|0
  • Ben "Cüzdan, araba anahtarı ve cep telefonunu çıkarıp üst üste koymaya son verdirecek bol cepli kullanışlı mont" dedim lakin renk bu renk olmamalı.

0|0
    0|0
  • Mavinin derinliğinin sadece denizlere özgü olmadığını kanıtlayan göz alıcı mont 💙

0|0
    0|0
  • amaç sıcak tutmaksa en sondaki ama hem sıcak tutsun hem zevkime uygun olmalı bence o yğzden yeşil olan güzel

0|0
    0|0
  • Bunları üstüme giydirecek her hangi bir kadın olamaz. Hepsi çok çirkin

1|0
    0|0
  • C şıkkı seçiyorum.. Son kararınızmı? Evet!
    Dırırırır! Fışş. Doğru karar!♥ :D

1|0
    0|0
  • Yeşil ve mavi seçenekler güzel digerlerini sevmedim.

1|0
    0|0
  • Hiçbiri değil bence ya siyah deri bir ceket ya da siyah şık bir kaşe

1|0
    0|0
  • Ceylan derisinden mi imal ediliyor bu montlar? Bu fiyatlar nedir...

0|0
    0|0
  • sevgimin sıcaklığını bitmiyorsa mot bile isitmaz onu

0|0
    0|0
  • Bir Lacoste rüzgarı almış gidiyo KS yi çözemedim biri beni aydınlatsın

0|0
    0|0
    • Fenomenlerimiz parali reklam aliyor herhal iyice reklam billboardına cevirdiler , kaça anlastilarsa

• Oha sudan ucuzmuş hepsi😂😂 ama bunca paraya değmez hiç Biri😏

0|0
    0|0
  • İçlerinde bir tek E idare eder.
    Beğenmedim.
    O fiyatlara daha güzel montlar var.

0|0
    0|0
  • Bu sezon d şıkkındaki montlardan çok aradım. Kamuflajlısını bulsam direkt alıcam.

0|0
    0|0
  • Şişme mont sıcak Tutar görünümünde farklı bir stil secilebilir

0|0
    0|0
  • Hepsini beğendim galiba. Iyi ki sevgilim yok. Kafam karışırdı.

0|0
    0|0
  • Abla bu fiyatlara yazlık + kışlık A'dan Z'ye giyiniyorum. Aşktan soğutma bizi. 😊

2|0
    0|0
  • Valla fiyatları görünce, sevgilim yok ama benim bile ısınasım gelmedi😁

0|0
    0|0
  • Sevilseydim sevilmek yeterdi beni ısıtmaya hediye de bonusu olurdu. 😊👍

0|0
    0|0
  • Yine de klasik en iyisidir diyerek çizgisini değiştirmeyen erkeklerin giyer çıkarım diyeceği mont harika

0|0
    0|0
  • Cebi olsun aga ben telefonu ona veririm o koysun cebine

0|0
    0|0
  • Bu kadar zevksiz modeller görmedim beş kuruş etmezler bide fiyatlara bak

0|0
    0|0
  • Benm bilmediğim bir Eren Holding anlaşması mı var sitenin?

0|0
    0|0
  • Hic birini begenmedim hic birini almazdim ne bu cocuk ceketi gibi 😐

0|0
    0|0
  • Dışı mavi, içi kamuflaj desenli çift taraflı giyilebilen bir taşla iki kuş vuran" mont

0|0
    0|0
  • Dışı mavi, içi kamuflaj desenli çift taraflı giyilebilen bir taşla iki kuş vuran" mont

1|0
    0|0
  • Bunları kim giyiyor merak ettim ben hiç birini giymek istemezdim.

2|0
    0|0
  • Iclerinde en iyisi bu ama bana sorarsan hicbiri guzel degil

0|1
    0|0
  • bu tür beklentilerimiz yok. zaten alacağı hediyenin en az 10 katını benden bekleyecektir.

0|0
    0|0
  • Yine de klasik en iyisidir diyerek çizgisini değiştirmeyen erkeklerin giyer çıkarım diyeceği mont dediğin dümdüz siyah olacak erkeklere bu yakışır..

0|0
    0|0
  • Cüzdan, araba anahtarı ve cep telefonunu çıkarıp üst üste koymaya son verdirecek bol cepli kullanışlı mont

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Mavinin derinliğinin sadece denizlere özgü olmadığını kanıtlayan göz alıcı mont

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Hiçbirini begenmedim ama yeni aralarından en iyisi yeşil olan

0|0
    0|0
  • Bence north facenin montlarina bak derim bunlar ne böyle şekilsiz

0|0
    0|0
  • Sadece en sondaki iyi ama gidip de o parayı vermem.

0|0
    0|0
  • Bol cepli olan hoşuma gitti lacivert rengi sanırım 449 ₺

0|0
    0|0
  • 1219 luk iyimis , alinir ama 2 sene daha mont almam 😂😂

0|0
    0|0
  • yazı için çok teşekkür ederiz çok başarılı bir yazı olmuş

0|0
    0|0
  • Giyer çıkarım diyeceği mont güzelmiş onu alırdım 😃

0|0
    0|0
  • D benim kabana benziyor. O yüzden sevgilim de D den alsin. Ya da D şıkki bana sevgili alsin

0|0
    0|0
Daha Fazla
200
Yükleniyor...