Sakallı Erkek Mi Sakalsız Erkek Mi?

Siz ne diyorsunuz? Sakallı mı Sakalsız mı?
Abone Ol! ▪ https://bit.ly/2zuLE3j

0|1
12497

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 124

• Tercihim sakalsız. Bazıları traş olduktan sonra sakal yeri yine belli oluyo mesela sağdaki adam gibi hoş bir görüntü değil bu yüzden en iyisi köse erkek saç harici bütün kıllar gereksiz bence. Sakallı erkek görmekten gına geldi artık. Yaşasın Koreli ve japon erkekler

0|3
    0|1
  • Genelde sakalli erkekler çirkinligini kapatmak için sakal birakirlar kimilerine de yakistigi için ama sakalsiz erkekte süt gibi sevmiyorum en güzeli ne olursa olsun sakalli😂❤️

0|0
    0|0
  • Makyajdan bittiniz sakala mi gectiniz arkadas 10 kadindan 9.5u sakalli der.😂 cunku erkege karizma katiyor bu bir gercekk

0|1
    1|1
  • Sakalsız erkek bebek gibi olsun yüzü işte sakal sevmem görünce kaşınmaya başlıyorum

0|4
    0|1
  • Sakal erkeğin süsüdür..

Ve bence erkeği kadından ayıran en büyük özellik..

0|2
    1|3
    • 7gün

Baska bölgeler ayırmıyormu 🙄

• 7gün

Erkek süse ihtiyaç duymaz

• 6gün

Sakalsız erkekleri yerin dibine vurmadan, insani bir şekilde yorum yapmaktan sizi alıkoyan nedir? Kars'ta 2 yaşında bebeğe tecavuz eden adamın sakalı var diye onu şimdi ADAM mı saymalıyız? Yüzeysel değil, biraz karaktere odaklanın derim.

• Sakal erkeklere çok yakışiyor yaa. Kızlarda saç nasil ki guzellik icin o kadar önemliyse erkeklerde de yakışıklılığı belirleyen en önemli faktör bence

0|0
    1|0
  • Bazılarına sakal yakışıyor bazılarına yakışmıyor. Tipe en uygunu neyse onu yapmalılar

0|1
    0|0
  • dudakları kalın olanlar sakalsız da güzel erkeğin makyajıdır sakal bazılarına gerçekten yakışıyor bu kesinlikle yüz yapısı ile alakalı ama kirli sakal ve esmer hafif kalın dudaklı erkek off bence çok etkileyici :)

0|0
    0|0
    • 23saat

Tam beni tarif ediyorsunuz kirli sakal kalın dudak

• Sakal erkeğin makyajıdır. Sakal gidince bişeye benzemiyor geneli. Kirli sakal diyorum ben🤚🏻

0|0
    0|0
  • Sakal candır.. Sakalsız erkek mi olur ne o öyle tüyü yolunmuş tavuk gibi...

0|2
    0|0
  • Erkekler kusuruma bakmayin ama saklasiz g... benziyosunuz :D

1|0
    0|5
  • Sakal esmerlere yakisiyor bence ama sakalsiz olunca yuz on plana çıkıyor. Ve cok yumusak ve hijyenik oluyor

0|1
    0|1
  • Ilk sakalsiz halini goruceksin sonra sakalı olsada olur olmasa da 🤣🤣

0|1
    0|0
  • Kesinlikle kirli sakallı erkek. Sakalsız gezmek çoğuna yakışmıyor.

1|0
    0|0
  • Normalde sakalli ama sakalsiz da yakisikli olanlar cok.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle sakallı diye düşünüyorum bir kızın saçı makyajı neyse erkeğinde saç ve sakalıdır diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Tabi ki sakallı yanağı yanağına değdiğinde o sakallar illaki batıp huylandırmalı. En bir sevdiğim 😜😂

0|0
    0|0
  • Bence sakalsız erkek, kadında makyaj neyse erkekte de sakal o. Yanıltmayın bizi beyler 😂

0|0
    0|0
  • Bazıları sakallı bazıları sakalsiz yakışan var yakışmayan var

0|0
    0|0
  • Sakal her erkeğe yakışmıyo ama tercihim her zaman sakalsız :))

1|0
    0|1
  • Sakalli tabiki ne o oyle bebek poposu gibi djjdjdjdd

0|0
    0|0
  • Tercihe saygı duyuyorum.

1|4
    0|0
  • Sakal sevmiyorum.

0|2
    0|0
  • sakalsız

1|3
    0|0
  • Kime ne yakisiyorsa o

0|1
    0|0
  • Kirli sakallı erkek.

0|2
    0|0
  • sakalsız da yakışıklı olan erkek...

0|2
    0|0
  • SAkallı :D

0|0
    1|0
  • Sakalsız

0|0
    0|0
  • Sakallı 🖐

0|0
    0|1
  • Kızlardan görüşlere devam
    94

Erkekler Ne Diyor 97

• Her sakal bırakana da yakışıklı demeyin lütfen, normal tip vardır bide yakışıklı olan, her normal tipe yakışıklı ow wow demeniz saçma. Sizin yüzünüzden ülkede herkes burak özçivit oldu, Kirli sakalın da stili güzel olmadıktan sonra ne işe yarar, ha bide Türk kızları yakışıklı erkekten anlamıyor. İlker kaleli gibi tipleri yakışıklı bulandan ne beklersin. Gerçek yakışıklı sakalsız da yakışıklı olandır. Buda kıvanç tatlıtuğ gibilerdir.

0|0
    0|0
  • Görüşlere baktım da kızların büyük çoğunluğu sakallıları tercih ediyor.. aklıma da bir şarkı sözü geldi bir sakalsız olarak 😁
    Şimdi bana söylermisin kim o sakallı adam?
    Ne buldun onda söyle, ne var bende olmayan? 😁😁

0|0
    0|0
  • Kötü çocuklar yüzlerinin yarısını sakallı bırakıp öteki tarafı traş etsinler. Yüzlerini. İki tarafına da kadın ırkı tarafından eşit derecede yavşandığını göreceklerdir. Efendi adam da yüzünün yarısını traşlı yarısını sakallı bırakabilir. Yüzünün iki tarafına da bakılmadığını görecektir. Çünkü mesele erkeğin sakalı değil kadının riyasıdır. Sakal bunun bahanesidir. Teşekkürler.

0|0
    0|0
  • mesleğimden dolayı sakal bıyık bırakamıyorum ama sakal tabi ki en güzel makyaj erkeğe :) klişe söz ama

0|0
    0|0
  • Bıyıklı erkek

Sakallı Erkek Mi Sakalsız Erkek Mi?

#AteşiBileSöndürürüm

0|0
    0|0
  • Şey klasik olarak sakal erkeğin makyajıdır ve evet bir erkeği olduğundan çok çok daha büyük karizmatik ve yakışıklı gösterir. Lakin bazı erkekler vardır onlarda olmasada olur. bknız:tomcruise

0|0
    0|0
  • Sakala bakmak koşuluyla sakallı diyorum ama yüz yapısına göre de değişir kimisine yakışır kimisine yakışmaz sakal.

0|0
    0|0
  • Sakallıda sakalsız da yakışıyor
    Genelde sakallıyım ama
    Bazen kesiyorum degişiklik amaçlı

0|1
    0|0
  • Önceden herkes baby face seviyordu kendilerini yırtıyordu kızlar şimdi sakal moda biz de sakal yok pü böyle şansın

1|0
    1|0
  • Kıl koku yapar ve hijyenik değildir.
    Sakal tercihi olan kızlar genelde sapkın zihniyetlidir. Dikkat ederseniz sakal ile oynama, mıncıklama fantezisi kurarlar. Temiz yüz her zaman sağlıklıdır. Medeni toplumlarda kıl uzatmak hoş karşılanmaz.

0|0
    0|0
    • 6gün

Sakal traşı antik Roma döneminden beri medeniyetin ve temizliğin simgesidir.

• Sakal tabi ki. Uzun olsa daha iyi. Tabi onu taşımakta önemli.

0|0
    0|0
  • Sakalsız aynaya bakmaya korkuyorum sakallılar anlar halimden 😊 erkeğin süsüdür sakal

0|0
    0|0
  • Yahu benim sakallarım uzayınca jilet gibi oluyor ve genellikle tokalaşırken tepki alıyorum üstelik kaşınıyorda o yüzden temiz yüz temiz insan 😀

0|1
    0|0
  • Düzenli traş olurum
    Kim ne derse desin umrumda değil

1|1
    0|0
  • Kardeşim güzel hazırlamışsın gülerek izledim teşekkürler benim tercihim sakallı erkek çünkü sakal erkeğin makyajıdır harbiden 😂😂

0|0
    0|0
  • Sakallılarla sevişirler para kimdeyse onla evlenirler 😉😎

2|0
    0|0
  • Sakalın yakıştığını düşünüyorum kendime çeneme doğru altın sarısı gerisi siyah

0|0
    0|0
  • Sakal var ama doğru modeli tutturamadık :/ keşke anket yapsaydın. Yaparsan lütfen etiketle !

0|0
    0|0
  • hayvanın kıllısı güzeldir misal tüysüz kedi düşünün.

0|0
    1|0
  • Turizm sektöründe çalışınca her gün yumurta gibi geziyoruz sakal deme isteğim içimde patladı 😂

0|0
    0|0
  • Benim henüz daha 20 yaşıma gelmiş olduğum halde sakal çıkmadı 😂 sakalsız en rahatı tıraş olma derdi yok.

0|0
    0|0
  • Sakalı s. keyim kızlı erkekli herkes sakallı ülkemizde, onun katacağı karizmayıda s. keyim

0|0
    0|0
  • Kim ne derse desin sakaln verdiği rahatı özgüveni kımse vermiyo

1|0
    0|0
  • Sakalsız bence. Sakallılar motor kaskı ve şeriatçı gibi oluyor

0|0
    0|0
  • Sakalsız erkek yakışıklıysa her türlü yakışıklıdır. Ama genelde sakalsız kötüler. Sakallı alalım

0|0
    0|0
  • Sakalsiz daha çok beğeniyorum. Kişiye göre değişiyor tabi

0|0
    0|0
  • Bu değişkendir. Her sakallıyı yakıştıramayız ama bazı sakallı insanlar da olması gerektiği gibidir.

0|0
    0|0
  • Sakal erkeğin makyajıdır kesilmesine karşıyım kirli güzeldir.

0|0
    0|0
  • Valla kirli sakallıyım. Gayet de mutluyum. Erkek dediğin az da olsa sakallı olur ya

0|0
    0|0
  • Söyle bazılarına gidiyor bazılarına gitmiyor gitmiyorsa tabi kesicek...

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    67

Benzer Benceler

Yükleniyor...