Arkadaşlar geçen de sordum, çıkmadı; KOSKOCA KS DE İNGİLİZCE BİLEN YOK MU YA?

2 dakikalık bir video. Lütfen izleyip bana ne dediğini özet bir şekilde söyler misiniz? Bu arada adamın stiline hayranım. Sanırsam nasıl böyle sakala sahip olduğunu anlatıyor?

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• Sakalların zayıfsa sık sık tıraş ol diyor. Başka hiç bir şeyden bahsetmemiş. Bir tıraş bıçağı al ve düzenli olarak sakallarını kesmeye başla. Zamanla yapısı güçlenir, diyor.

0|1
    0|0
    • Gerçekten teşekkür ederim. Aslında bu yöntem hepimizin bildiği yöntem ama bence bu adamlar sakal çıkaran serumlardan kullanıyor. Neyse bende denemek istiyorum da okuk felan var, kesince çocuk gibi oluyorum :)

• Okul*

En İyi Erkek Görüşü

• yüzüne çokca jilet vurup (hergün) traş ettiği için böyle gür ve sık sakallara sahip olabilmiş. dediğine göre kardeşinin ki daha gürmüş bu metod sayesinde.

1|1
    0|0
    • Gerçekten teşekkür ederim. Aslında bu yöntem hepimizin bildiği yöntem ama bence bu adamlar sakal çıkaran serumlardan kullanıyor. Neyse bende denemek istiyorum da okuk felan var, kesince çocuk gibi oluyorum :)

• Okul*

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• İngilizce biliyorum ama internet hızım çok yavaş şu sıralar. Video dolmuyor bile 140 p de bile.
    Başlıkta şey yazıyor güçlü bir sakalı nasıl büyütürsünüz.

0|0
    0|0
    • Evet başlığı bende anladım da içeriğini sormuştum, arkadaşlar zaten çok önceden cevap verdiler: Sadece sıksık jiletle traş edin diyormuş.

• İnanki internet çok yavaş şu günlerde. Video dolmuyor tt net sağolsun :D

• Evet maalesef internetler çok kötü

• Bu adama mı hayransın

0|0
    0|0
    • Hayır, stili ve yaptığı işte profesyonel birisi. Marjinal görüntüsü bence onu diğer insanlardan farklı kılıyor.

Benzer Benceler

Yükleniyor...