Kapalilikla ilgili lütfen yardim edin?

Üniversiteye başlarken kayıtta babamla bana evini açan bir amca ile başladı herşey. Ben aciktim o zamanlar. Kapalı olmamı istemişti ben ise istememistim. Ailem de sürekli söylüyordu fakat dinlemiyordum. Üniversitenin İlk yılları istediğim gibi geçti. Sonra yurttan cikmak zorunda kaldım. Dini bir derneğe yerlestrildim. Orada hem amcanın israri ( telefonum bozulmustu sana kapanirsan telefon alicam demisti basta kabul etmedim sonra ihtiyactan kabul ettm) hem de psikolojk sorunlarmdan dolayı kapanirsam daha iyi olur diye düşündüm. 8-9 ay hic bir harama bulaşmadan yaşadım. Herşeyden elini etegimi çekmiş ve hep ferace giyordum. Derslerim hep kötüydü iyice kotu olmaya başladı. Okulu uzattim. Ama uç yildir hic isteyerek kapalı değilim sanki. birde sürekli aynı şeyleri giyiyom bu sebepten mi bilmiyorum durumumuz iyi değil. sıkıldim sanki boguluyom bazen istediğim gibi yaşayamiyom oliyim daha iyi diye düşünüyorum. Acilmami hic istemiyorlar yardımsever amca burs desteği sağlıyor acilsam belki de üzülecekler belki de vermeyecekler parayı. durumuz iyi değil demiştim ya acildim diye babam üzerime gelecek eminim buna. biz köyde yaşıyoruz açık olmamı istemiyoru zaten sapık gibi bakıyorlar o ayrı ama ne yapıcam akil verin 😞
Kapalilikla ilgili lütfen yardim edin?
10
5
Görüşünü yaz