Saçımın önündeki küçük bebek tüylerinden nasıl kurtulabilirim?

antinkuntin
Saçlarım düz ama ben dümdüz sevdiğim için pres yapıyorum ve saçlarımın önleri eskiden kahküldü, kestirmemin etkisiyle küçük saçlarla doldu. Saçın önündeki küçük saçlar için ne yapılabilir?
Saçın önündeki küçük saçlar
Pres de yapınca küçük saçlar tepeye dikeliyor, hiç hoş bir görüntü sergilemiyorlar.. Ben bundan nasıl kurtulabilirim?
Saçımın önündeki küçük bebek tüylerinden nasıl kurtulabilirim?