En iyi spor ayakkabı markası sizce hangisi?

Size göre bu markalar arasında hem şıklık hem konfor bakımından en iyi spor ayakkabı markası hangisi?
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

2|3
121186

En İyi Erkek Görüşleri

• Bunlar çöp.
    Salomon
    Merrell
    The north face
    Skechers
    Bu ayakkabılarla 20km yürüsende hala halı üzerinde yürür gibi hissedersin.
    Tavsiyem bunların arasında salomon.

0|1
    0|0
  • Hayatta marka takıntım yoktur. Benim için fayda maliyet önemlidir. Geçen hafta sonu bir ayakkabı almak için dört saat dolaştım, yirmiye yakın ayakkabı denedim. Kimi ucuz kimi pahalı kimi buradaki markaların dışında bir sürü ayakkabı. Yok arkadaş bir tane rahat ettiğim ayakkabı yok. Sonra Nike'ın bir ayakkabısını giydim. Hissettiğim şey aynen şu oldu, bunu yapan adam beni anlamış. Dünya da para verdim ayakkabıya ama beş tane hiç gitmeyeceğim ayakkabıdansa bir tane rahat edebileceğim ayakkabı yeğdir. Onun için Nike.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Kinetix 😁 1 bucuk sene oldu hala sapa sağlam eşim 7 ay önce nike aldı ayakkabı patladı resmen 350 liralık ayakkabı 7 ay dayanmadı 130 liralık ayakkabı hala taş gibi

0|1
    0|0
  • Puma pek sevmiyorum. Adidas kullandım uzun süre, memnundum. Reebok kullanmaya başladım. Onu da seviyorum.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 184

• Nike 5 para etmez, kalitesiz bir ayakkabı. Tıpkı Trump a benziyor.

Adidas tam bir alman malı, kendinden emin, sağlam ve dayanıklı. Tıpkı Angela Merkel gibi.

Reebook'un da sağı solu hiç belli olmuyor, tıpkı elizabeth gibi.

Bilmem yeterince açık oldum mu? !

0|0
    0|0
  • Rahat ve ucuz olanı, marka takıntım yok, aksine marka olunca almıyorum. Bu markalar, ayakabıyı ucuz işçilerle, çocuk işçilerle 5 Euroya mal ediyor, 150 Euro fiyat koyup satıyorlar.
    Aldığınız markalarla modern köleliği destekliyorsunuz

1|0
    0|0
  • Markalar ünlü olsa da, son zamanlarda gezdiğim mağazalarda, çorabın altına plastik tabanlar dikilmiş ve onları ayakkabı diyerekten fahiş fiyattan satmaya çalıştıklarına şahit oluyorum. Allah aşkına, bu makaların eskiden bir kalitesi vardı. Şu konunun resimlerindeki kreasyonlar bile içler acısı...

1|0
    0|0
  • Ben şu an Nike giyiyorum memnunum.
    Kismet olursa 1 aya kadar Lescon ürünlerinden birini deneyeceğim. Yeni çıkardığı ayakkabısı çok hoşuma gitti. Hatta yakin bir tarihte denemeye gidecegim.

0|0
    0|0
  • ayakkabıyı şehir standartlarında giyeceğiniz için markasız alsanız dahi yinede sizi kurtarır yeterki ayagınıza vurmasın. ha asıl amaç ayakkabı almak veya giymek değilde gösteriş lüx ihtişam şıklık vs vs vs. gibiyse ki durumunuz varsa bunlarda olabilir o zaman da gidip ayağınızda giyip aynanın karşısında kendinize bakmalısınız seveceğiniz ayakkabı hangisiiyse size en çok yakısanda o olacaktır.

0|0
    0|0
  • rebook ve adidas tercih ediyorum genelde. Rebook zaten adidasin markasi ve ikiside cok dayanikli oluyorlar. Nike in tasarimlari güzel ancak cok cabuk yipraniyor

0|0
    0|0
  • Ben çocukluğumdan beri hep aynı mağazadan alıyorum ayakkabılarımı. Lescon alıyorum genelde ama Puma, Nike aldığım da oluyor. Marka olarak sanırım Nike dünyada en yaygını.

0|0
    0|0
  • Lescon da olmalıydı listede aslında. Nike giyiyorum ama Lescon da kaliteli Lescon da Nike'ı aratmaz.

0|0
    0|0
  • Aralarında şu anen kaliteli üretim yapan Adidas. Ama benim tercihim salomon, columbia ve the north face den yana.

0|1
    0|0
  • Adidas en sağlamı ama görselde Reebok ve Nike. Slazenger vs de koyulabilirdi ama sınıra takıldın herhalde.

0|1
    0|0
  • Nikeciyim ben ya ama tommy hilfiger en sevdiğim ayakkabida

0|1
    0|0
  • Benim gibi ehli keyf ve koca ayak olanlara tabiki Adidas :)

0|0
    0|0
  • Reebok hiç tavsiye etmem. ayakkabılarında sürekli sorun çıkıyor 3 kere değişmi yaptım sadece kenarındaki renk farklı diye bir ayakkabıya 50 ₺ fark verdim. bu marka gözümde bitik gerisini bilemem.

0|0
    0|0
  • En yaygın olan markalar konmuş ankete en iyiler değil. Ankettekilerin hepsini kullandım, en iyisi açık ara Merrell

0|0
    0|0
  • bugüne dek reebok dan daha sağlam ve kaliteli bir ayakkabı giymedim.

0|0
    0|0
  • spor ayakkabısı alacaksan reebok tercih ederim çocukluğumdan beri

0|0
    0|0
  • Pumaya verdim yanlışlıkla 😔
    Tasarım olarak Nike her zaman ama kalite diyince Adidas kesinlikle

0|0
    0|1
  • Şık duruyor

8|1
    0|0
  • Skechers sonuna kadar ama adamlar yarım k fiyat çekiyo

0|1
    0|0
  • Acaba Kinetix gibi sağlam bir marka neden ankete yazılmamış?
    Merak ettim doğrusu.

1|0
    0|0
    • Kesinlikle illa 200 ün üzerinde fiyat olunca dikkat çekiyor galiba

• @MrsPandaaa Ben de hiçbir soruna rastlamadım.
      Ayrıca ürünleri de Nike, Adidas gibi pahalı da değil halbuki.

• Kesinlikle

• yılların adidasçısıyım ama artık bıktım. nike kesinlikle daha çekici modeller üretiyor.

1|0
    0|0
  • sağlam kaliteli patlamaz ucuz mala para vericek kadar zengin değilim

0|0
    0|0
  • Eskiden nike total 90 krampon vardı yeni nesil bilmez gelmedi onun üstüne 😃

0|0
    0|0
  • Hepsi aynı ayarda. Reebok' ın genel olarak işçiliği biraz daha iyi gibi.

0|0
    0|0
  • Adidasın şu modeli güzelmiş ama 300 milyonda yazık yani.

0|0
    0|0
  • Adidas runner çok güzel. Komfor diyorsan bu modeller arasında sadece nike komforlu.

0|0
    0|0
  • 30 liralık ucuz ayakkabılar favorim
    İki hafta giy çöpe at

0|0
    0|0
  • hic marka bilmeyen fenomen masallah……... skechers nerde? u. armour? tiger? daha sayayimmi

0|0
    0|0
  • Adidas nike kaliteyi çok bozdu nerdeno eski ayakkabılar...

0|0
    0|0
  • kara lastik vardı eskiden... her spora uyardı.. bence en güzeli oydu

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    154

Kızlar Ne Diyor 119

• Yıllardır adidas kullanıyorum memnunum Nike o kadar da dayanıklı değil renk bozulması oluyor ya da açılıyor.

0|0
    0|0
    • Ben ise tam tersi. Adidas'ı ilk 2009 da denedim ilk e son denemem oldu 5 ay dayanmadı ayakkabı. Nike 2013 te aldığım model vardı 2018 in ilk ayına adar kullandım. Nike'ı inşaatta da giydim ara sıra yardıma giderken, halı sahada top oynarken de kullandım, günlük gezerkende kullandım, askerde de çarşı izninde sivil ayakkabısı olarak kullandım. Askerde 1 yıl haricinde diğer yıllarda o ayakkabı vardı yedek kullanmadım. Bu yılın başında aldım bir tane daha Nike onu da hayla kullanıyorum.

• PUMA

0|0
    0|0
  • Nike daha iyi panp

0|0
    0|0
  • Nike tabii ki

0|0
    0|0
  • Eskiden sürekli nike alırdım tasarımı vs hoş ama çabuk yırtılıyo yıpranıyo ama adidasın ayakkabıları hem tasarımları da güzel hem de öyle yırtılma bilmemne sorunları olmuyor

0|0
    0|0
  • Adidas nike converse 3 ude var evde hepsinden memnunum 😂😂

0|0
    0|0
  • Nike ders susarim hem modelleri çekici hem rahat fiyatları da uygun 200 veya 300 e bulunabiliyor

0|0
    0|0
  • Ucuz etin yahnisi yenmez hele konu ayak ise tüm gün vücudu taşıyan en hassasorgan

0|0
    0|0
    • Ama tercihim colombia yürüyüş ayakkabısı bakımından daha rahat ve konforlu ayakta yok gibi

• En iyisi adidas ama çok pahalı orta yolu bulmak isteyenler için nike daha ideal

1|0
    0|0
  • Nike diyorum ama rebook rahatlığı diye de birşey var

0|0
    0|0
  • nike çok rahat ama adidasın modelleri daha çok hoşuma gidiyor. reebokta fena sayılmaz bence

0|0
    0|0
  • Hepsi çok kaliteli ama hem kalite hem tarz gelirse Nike.

0|0
    0|0
  • Nike ve adidas artık çöp o eskidendi şimdi kaliteli değil

0|0
    0|0
  • Hepsini denedim Puma kadar Rahat ve sağlamını görmedim, puma kraldır..

0|0
    0|0
  • Kalite olarak reebok ı çok beğeniyorum yıllardır vazgeçemediğim bir marka. Tasarım olarakta nike..

0|0
    0|0
  • Bunların arasından nike ama normal seçimim new balance

0|0
    0|0
  • kalite ve görünüş olarak reebok veya nike belki puma oolabilirdi modellere bağlı kalitesi

0|0
    0|0
  • Canım adidas. Ufacık şeyde hemen değişim veriyor. Diğerlerinin malı pek kıymetli

0|0
    0|0
  • Puma bence

0|0
    0|0
  • nike

0|0
    0|0
  • Under Armour ve Asics neden listede yok?

0|0
    0|0
  • Nike

0|0
    0|0
  • nb hepsine tek atar bunların.

0|0
    0|0
  • Nike 😇

0|0
    0|0
  • Hilfiger