Her fiziğine güvenen kadın seksi kıyafetler giymeli midir?

Her fiziğine güvenen kadın seksi kıyafetler giymeli midir?
Her “benim fiziğim güzel.” Diyen kadın seksi kıyafetler giymeli midir?

0|2
6184

En İyi Erkek Görüşleri

• Eşine giysşn onseksi koyafetleri
    Bakkal amcanın
    Manav arkadasın
    Pazarcıların gözünğ hos etmesine gerek yok
    Zati gununuzun kadınları boyle yapıyor
    Sanki bakkalla manavla pazarcıyla yatıyorlar..
    Eve gelince pasaklı pasaklı dolanıyorlar

3|1
    0|0
  • Hayır.
    Yani bu böyle bir şey değil bence..
    Herkadın gerçekten seksi olmak zorunda mı?

"İnsanlar çeşit çeşittir."

... dikkatimi otantik şeyler çekiyor mesela benim.
    Şimdi diyeceksiniz belkide;
    '-amaaan sen kimsin.'
    Tabi haklısınız bir yerde ama en azından çeşitlilik yapıyorum😁

İlaveten şöyle olmuyormu.
    Mesela otantik giyen biri ona göre karakter taşıdığından nasıl ilgim sahibi oluyorsa.

Seksi şeyler giyenlerde seks manyaklarını çeker kendine?
    Öyle değilmi.

Yani seksiliğin için sana gelenin amacı yataktır.
    Öpmek dokunmak vs vs...

Halbuki karşı cinsle ya çok iyi arkadaş olursun ya da onunla ömür geçirmek gibi bir his olur içinde.
    Muhtemelen hiç yanından ayrılmak istemezsin.
    Amaç-Araç ilişkisi burada devreye girer.
    Biri seni seviyorsa amacı sadece sevmek tertemiz sevmektir.
    Daha çok sevmek ister ve bunun aracı;
    sarılmak, elinden tutmak...
    Vs vs...

Seksi vücuduna gelenin amacı yataksa;
    Aracı kalbin olacaktır.
    Sonumu.
    Sevdiği oyuncağı alıp kıran çocuklar var onlardandır o.
    Amaç sadece almaktır çünkü.
    O an beğenip sahip olmuştur.

Bak kapanış sözü bile geldi aklıma sabah sabah.

"-Sadistir bazı insanlar kendine ait mozaist ararlar.
    Bulurlar.
    Sonra kullanır kullanır atarlar."

Sabahınız Şen!
    Kahvaltınız tatlı olsun.
    İyi sabahlar.
    Her gününüz aydın olsun😇

5|1
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Ay saçma.
    Fizik güzel diye illaki sergilemek mi lazım.
    Bu memleketin insanı köpeğe hallenir oldu.
    Hiç giyemem açık saçık.
    Kendim için kendi beğendiğimi giyerim😉

0|0
    0|0
  • Alakası yok, benim de fiziğimi gören aa ne kadar güzel fiziğin var der ama ben bunu herkese bangir bangir bagirarak ben burdayım dedirten kıyafetler giymem, açıkçası ilgi manyağı olmayı sevmem ve vücudumun süzülmesini. O yüzden kendine yakışanı ancak bas bas bagirmayani giymesi daha mantıklıdır.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 82

• Gerek olduğunu düşünmüyorum. Fiziğine güvenen zarif estetik çekici fiziğe sahip olduğunu bilen kadınlar seksi kıyafetlerden de uzak durabilmeli. Seksi olmaktan çok şık ve zarif olmak iteseniz daha güzel hatta günlük kıyafetler le de seksi olursunuz. Dar uzun elbise ve eteklerle de uzun pileli etek ve elbiselerde seksi gösterir.

0|0
    0|0
  • Yakıştıran giysin giyiyorsa da bunu kendisi için yapsın erkeklere ya da başkalarına şık görünmek dikkat çekmek için değil

0|0
    0|0
  • Eğer özgüveni varsa ve kendine güveniyorsa giyebilir, giymemesi anormal değil mi ? Ya da neden "giymesi" soru olarak soruluyor asıl bu soruyu sorgulamamız lazım.

0|0
    0|0
  • Kıyafetlerin giyileceği yerler vardır mesela bakkala sexy kıyafetle inilmez ama bir iş yemeğinede eşofmanla gidilmez.
    Yani demek istediğim insanların (kadın veya erkek farketmez) yerine göre kıyafet giymesi vücduna göre değil.

1|0
    0|0
  • orasını bursaını gösteren aşağılık kompleksi olanlardır kendini güzel bulmadığı kendisine ilgi olmadığı için orasını burasını gösterip ilgi toplamaya çalışır...

0|0
    0|0
  • Hayır giymeyin lütfen. Evlenemiyoruz bizim de nefsimiz çekiyor. Çok zor durumda kalıyoruz. Yakışıklı da değiliz sevgili de bulamıyoruz. Lütfen giymeyin.

0|1
    0|0
  • Kendine güvenip etrafı gerçek mana da önemsemeyen bir kadın için gayet normal. Ama diğerleri için iki kere düşünülesi bir durum olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Güzellik nimet ama buna edeple şükremek var bir de teşhirle bunu ziyan etmek var. Ne diyim insanoğlu hep çiğdir her çağ ve zihniyette kimi bu dünyada pişer kimisi ahirette...

0|0
    0|0
  • Giymesini uygun bulmam her kadın evlendiği kişiye seksi olmalı. kapalı kapılar ardında yaşlanmalı böyle şeyler.

1|1
    0|1
  • Evet guzum. Yengen kendine çok güvenir. Sürekli şalvar giyer

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    72

Kızlar Ne Diyor 59

• İster giysin, ister gitmesin; bana ne.

1|0
    0|0
  • Tercih meselesi ben giyerim.

0|1
    0|0
  • Kime göre neye göre güzel? Evet insan özgüvenli olmalı bu konuda fakat çoğu insan özgüven dozunu abartıyor. Fizik fizik diye diye çıplak gezecekler yakında 😂😂

0|1
    0|0
  • bir rahat bırakın artık kadınların fiziğiyle giydiğiyle ilgilenmeyi. Yetti. Bunları soranlar genelde hep kadın hemde.

0|0
    0|0
  • yerine göre giymeli giymeyi seviyorsa kimse bir şey giyemez. genel görüşüm fiziğine güvenen kız ya da erkek farketmez kendini göstermeyi seviyor.

1|0
    0|0
  • Ya gerçekten kilolu kadın dar ve kısa elbise giymesin çok rica ediyorum. hiç yakışmıyor herkes dedikodu yapıyor arkasından. bomba diyorlar sonra. ama görseldeki iyi yakışmış bu bayana.

0|0
    0|0
  • Onun özgüvenine kalmış birşey ki bu olay hemen hemen her kadında var benim fiziğim gayet güzel siyorlar hep ama öyle olmuyor bir tek ben fiziğimi beğenmiyorum sanırım.

0|0
    0|0
  • Herkesin kendi tercihi çok saçma soru fiziği güzel ya da değil isteyen istediğini giyer yakıştıramaayan gözler ilk kendilerini süzsünler

0|0
    0|0
  • hayır vücudunun hangi kıyafetlere uygun olduğunu iyi belirlemesi vücudunu tanıması gerekir yoksa seksi değil sadece komik olur

0|1
    0|0
  • Hayır giymemelidir ama isterse de giyebilir. Seçim kendinin.

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    49
Yükleniyor...