Giyilecek hangi parça ilk buluşmayı son buluşma yapar?

Ben böyle yakası açık çiçekli gömlekle gelirse daha ilerletemem herhalde ya, o ne öyle :D
Giyilecek hangi parça ilk buluşmayı son buluşma yapar?

1|1
9267

En İyi Erkek Görüşleri

• Havalı görünmek için modern çatısı altında açık seçik giyilmiş tüm kıyafetler. O buluşma dahil hepsini sonlandırır. Ben plakcı çarşısında çalışıp kız kesen kezo değilim. Banane..

5|1
    0|1
  • Boş işlerle uğraşmayın ne alakası var giyim kuşamın ilişki üzerindeki etkisinde, köpek gibi seviyorsun diyelim o gömleği giydi diyelim sırf o yüzden terk edeceksen senin sevginden şüphe ederim, çok rahatsız oluyorsan uyarırsın olur biter.

7|3
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• O iğrenç kunduralar varya babet çorabı ile giyilen onunla gelirse son buluşma olur işte.🙄

4|2
    0|0
  • Bugün benim zevkime uygun giyinmiyor olabilir... ancak gelecekte benim zevkime uygun giyineceği çok net bilinen bir gerçek. İlişkilerde ilk dönemler trenin raya oturduğu dönemlerdir. O yüzden o süreçlerde biraz daha anlayış ve sabır gerek. Birbirinizi anlamanız her zaman iki ayda olmaz. Eğer arada gerçek anlamda duygusal bir çekim varsa zaman kalanı tamamlayacaktır diye düşünüyorum. 😊

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 65

• böyle diye diye evde kalıyorsunuz ya zaten insanların dış görünüşüne göre yargılamak en çokta bizim ülkede var herkesin durumu süper olmaya bilir siz oraya kendisini daha iyi tanımaya bir gelecek planları içersine girmek için gidiyorsunuz sevmediğiniz bir şeyi varsa kırmadan nazikçe söylenmelidir zevkler ve renkler asla tartışılamaz sizin sevmediğiniz bir takı gömlek vs belkide en çok sevdiği kişinin ona ölmeden önce aldığı bir şeydir onda büyük yeri vardır

4|1
    0|0
  • Kıyafetle buluşmayacağım ya da kıyafetle sevgili olmayacağım için çok sorun etmem ne giydiğini. Sonuçta o insanın kendisiyle buluşuyorum.

3|0
    0|0
  • Bir insanı giyimiyle yargılayan birinin zaten sağlıklı bir ilişkisi olmaz.

6|0
    0|0
  • Boxer uzunluğunda giyilen etek, ilk buluşmayı son buluşma yapar😏

1|0
    0|0
  • Fazla dekolteli kıyafet erkekte de aşırı özensiz güvenlik kıyafet

0|0
    0|0
  • Şayet ondan soğuma gibi bir niyetin varsa kıyafet gerek yok. Gözünün üstünde kaşı olması yeterlidir.

3|0
    0|0
  • Kılık kıyafetine gore insanları yargılamaktan ziyade, kalbine dokunmayı tercih ederim. zaten uyumlu olursak, tarzını tarzımı pekalâ değiştirebiliriz.

2|0
    0|0
  • Benim için mini etek ve aşırı dar pantolon ( bir nevi tayt) ilişkiyi kökten bitirir.

1|0
    0|0
  • İlk Bulışmada kıyafet değil, Sözcükler önemli, boşver kıyafete takılma

0|0
    0|0
  • Moda ikonu değilim sırf bu renk elbise giydi diye yadırgayacak halim yok elbise sadece bir zırhtır ama zayıf bir zırh

0|0
    0|0
  • benim için kırmızı sutyen abi düşmanım olsa takmasın ya sevmiyorum o rengi sütyende tamam sevene saygım ama ben sevmem takıntı işte

0|0
    0|0
  • Kişiliğini yere düşürmüş bir insan. Kıyafete takılmam çok abartı olmadıkça.

0|0
    0|0
  • Siyah takım elbise belli belirsiz bir ütü beyaz çorap kundura düşün derim bir de

0|1
    0|0
  • Muhafazakarlar icin mini etek gous dekolteli bilmem ne kiyafetleri

1|0
    0|1
  • Abi koyu kilotlu corap uzeri short gieseler hani rica etsek 🤔🤔🤔

0|0
    0|0
  • İlk buluşma da ilk izlenim önemli olduğu için. Ne giydiğinin bir önemi yok önemli olan kafaların uyuşması

0|0
    0|0
  • duruma göre hiç özenmemişse 😒umursamazsaaa sen yabancı değilsin derse😬☹️

0|0
    0|0
  • Tayt sanirim en azindan ilk icin daha ciddi bise beklerim

0|0
    0|0
  • kot pantolon ve sport ayakkabı giyerse ilk buluşmada, az ilerde oyna canım sen derim :D :D

0|0
    8|0
  • Yuksek topuk ve tşört vs pantolonun içindeyse son olur

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    45

Kızlar Ne Diyor 90

• Öyle bir parça yok, bence

0|0
    0|0
  • Nargileci kombini ile gelirse yan yan yengeç gibi kaçarım

1|2
    0|0
  • ben bulusma mulusma bilmem erkeklere kirmizi pembe yesil renkli giysileri yakistirmiyor ya siyah olucaksin ya beyaz erkek dedigin o ne oyle topp gibiii

0|1
    0|1
  • Aynen katılıyorum birde şu kısa dar, paçası kıvrılmış pantolon altına da çorapsız ayakkabı giyenler birde o ayakkabının üstünde sallanan püsküller ööööğğğğkkkk

0|0
    0|0
  • Aynalı gözlük, kocaman taşlı yüzük, milli beyaz atletimiz, bağrı açık gömlek/tişört, tesbih, babet ayakkabı.

0|0
    0|1
  • Bir erkek ilk buluşmaya eşofmanla gelirse gerçekten çok özensiz ve laubali bulurum herhalde
    En azından bir pantolon bir kot bir şey giysin

0|0
    0|0
  • Pembe pantolon ya da pembe gömlek, tişört falan... erkek adam pembe giyermi yaa.. babet çorapta giymesinler

0|1
    0|0
  • Kıyafete değil önce içindeki adama bakarım adam mı diye. Tarzını ben yaratırım kötüyse. Nolcak duzeltilir onlar

1|2
    0|0
  • Aynen birde onun altına tayt pantolon, ayakkabı olarak da ucu üçgen, elinde tesbih sallayarak gelen... Üff kusacağım😂

0|1
    0|0
  • Klasik olmalı, çiçekli böceklileri erkeklerde beğenmiyorum. 😂

0|0
    0|0
  • Sivri burun rugan ayakabı ve içine beyaz çorap 😂😜

0|1
    0|0
  • eski model baba jeani + kemer + tshirt u pantolunun icine sokmasi + klasik ayakkabi olabilir

1|0
    0|0
  • Heryeri paramparça olan bir kot pantolon giymişse ve o kot pantolon tayt gibi dar ve kısaysa 😄

1|0
    0|0
  • seri köz getir kardeşim kombini veya çok özensiz giyinirse :D

0|0
    0|0
  • güzel kardeşim gömleği var erkeklerde böyle hawai tipli bilmiyorum eğer yakışıklılığı o gömleği örtmüyorsa herhalde devamı kanka olarak olur :D

0|0
    0|0
  • Temiz olsun kıyafetleri bir de kokmasın yeter kiyafetten ziyade her manada insan olması önemli

0|0
    0|0
  • Ya tamam kıyafet falan önemli değil de çiçekli gömlek te giymesin ya ngxgjxug😅

0|0
    0|0
  • Düzensiz ve cırtlak renklerle beraber çiçeklerle süslenmiş gömlek veya tişört giyerse nefret eder ve benim için son buluşma olur.

0|0
    0|0
  • Giydiği kıyafet ilk buluşmayı son buluşma yapcaksa hic bulusmayalim :D

0|0
    0|0
  • Ne isterse giyebilir ama fosforlu ayakkabı ipi olmasın

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    70
Yükleniyor...