19 gü

Bahar Candan canlı yayında: "Ben 7. boyuttayım, stüdyoda uzaylı var" dedi. Yoksa siz hala 3. boyutta mısınız?

fangoria u
Canlı yayında Dilan Çıtak Deniz'in gündem olan İngilizce videosu hakkında konuşan Candan, bir anda sunucuya dönerek "Arkanda uzaylı var" dedi. Candan'ın söylediği karşısına şaşkına dönen sunucu Gülşen Yüksel Salt ise bir anda arkasına dönerek rejiden kamera kayıtlarını kontrol etmesini söyledi.
Bahar Candan canlı yayında: Ben 7. boyuttayım, stüdyoda uzaylı var dedi. Yoksa siz hala 3. boyutta mısınız?
Sözlerine devam eden Bahar Candan, "Arkanda uzaylı var gerçekten. Şimdi şu tarafa geçti. şu an da onun kendini ifade etmesi için bir dili yok. 7. boyuttaki sinyaller bunlar dediBahar Candan'ın sözleri karşısına kendisine hakim olmayan Yeliz Yeşilmen ise kahkahaya boğuldu. Yeşilmen'in tepkisine sessiz kalamayan Candan, "Siz 3. boyutta olduğunuz için kahkaha atmanız çok normal" diyerek gönderme yaptı.
Bahar Candan canlı yayında: "Ben 7. boyuttayım, stüdyoda uzaylı var" dedi. Yoksa siz hala 3. boyutta mısınız?
22
12
Görüşünü yaz