3 ay

Hepinizin tanidiği Ünlü bir rapçiyim ama kendimi buraya attim?

Gizli Üye
Merhaba kardeşlerim. Sanırım artık herkes gibi benimde içsel paylaşamadigim sıkıntılarım var. Aslında bazen şarkılarımda ve müziğimde anlattığım insandan uzaklaştiğimi eski benliğimin şahsıma keyif vermediğini farkettim. Aynı şekilde Instagram veya icra ettiğim stilin ne kadar çekici ve sevilebilirlik potansiyeli yüksek olsada insanların bana gösterdiği ilgi inanılmaz yüksek olsa da bir yandan yaptığım derin araştırmalar neticesinde öldükten sonra bir yaşamın olduğuna ve kendimi oraya hazırlamak istediğimle ilgili bir bunalıma girdim ve pandemilerin daha da hafiflemesiyle büyük bir konser yapıp veda etmeyi düşünüyorum sizin açınızdan ne kadar lüKS geldiğini görebiliyorum ama inanın ki bazen doğada bir çay içmek bile konserde binlerce kişiyle bağırmak kadar zevk verebiliyor ve burada ki açıklamamin sonucu da tam olarak insanlar ulaşamadığı şeylerden daha çok keyif alacaklarını inanırlar ve bu inancın üstüne çok fazla yuklendikleri için o anı yaşamak bundan keyifli gelir. İnsanın kendini tamamen neye bağladıği önemlidir.
Güncellemeler:
3 ay
Lütfen dertleşelim kim olduğum veya mesaj atmam gibi birşey söylemeyin.
Hepinizin tanidiği Ünlü bir rapçiyim ama kendimi buraya attim?
4
5
Görüşünü yaz