3 ay

Hayırlı Geceler Evet Survivor 2021 24 Haziran dün Yarı Final Yapıldı Aleyna Ayşe Elendi Poyraz İsmail Finalde Hangisi Kazanmalı?

Thecollector200906
Merhabalar Hayırlı Geceler 🌜 KS Ailesi 😉 Evet Survivor 2021 Yarışmasını İzleyenler Biliyor İzlemeyenlerde Biliyor zaten evet Dün 6 ayın Sonuna gelindi bugün asıl Tam Son Geliyor Büyük Final Bugün 25 Haziran Cuma Gecesi Tv 8 İstanbul da gerçekleşecek Şampiyon Bugün Belli Olacak Bildiğiniz Üzere Yarı Final oldu dün 24 Haziran Perşembe Akşamı Yarı Finale Ayşe Aleyna İsmail Ve Poyraz Çıktı Ve Elenen 2 İsim Yarışmaci Ayşe Ve Aleyna oldu Önce Aleyna elendi sonra Ayşe Elendi Ayşe'ye Üzüldüm Hayal kırıklığına Uğradım 😥 Bence Şampiyon olmak kızın Hakkiydi ama nasıp Değilmiş Elendi Büyük finale İsmail ve Poyraz Kaldı Sizce Şampiyon Olmayı Hangisi Hak Ediyor İsmail mi? Poyraz mı? Ben Kendi Görüşümü Söyleyim Ya Poyraz elensin gitsin ya Bu oğlan haketmiyor Sevemedim poyrazi Eğer Poyraz kazanırsa o izleyicilerin ben Neyse burda o kelimeyi kullanmayacam İsmail kazansın diyorum Asıl Ayşe hak etmişti ama Kız haksız yere elendi Ben Survivor İzlemiyorum Survivor Bana Göre saçma geliyor ama Ayşe İyiydi 👍🏻 Evet görüşlerinizi ve oyları bekliyorum
Hayırlı Geceler Evet Survivor 2021 24 Haziran dün Yarı Final Yapıldı Aleyna Ayşe Elendi Poyraz İsmail Finalde Hangisi Kazanmalı?
İsmail Şampiyon Olmayı Hak Ediyor İsmail Şampiyon Olsun🏆
A seç
Poyraz Şampiyon Olmayı Hak Ediyor Poyraz Şampiyon Olsun 🏆
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
3 ay
PoyraZ Diyenler Bence Gözleriniz de Sorun Olmalı Tamam istediğinizi oylayip seçebilirsiniz tabiki ama yani nesi hak ediyor ki şu oğlanın ben hiç sevemedim İsmail kazanmalı bu benjm görüşüm
1
1
Görüşünü yaz