12 gü

Deniz Akkaya, Selin Ciğerci'yi taşıyıcı annelikten dolayı şikayet edecek. Hangi taraf haklı?

İnciKüpeliFreud m
Selin Ciğerci’nin, taşıyıcı annelik Türkiye’de yasak olduğu ülkemizde bu yola başvuramıyor.. Deniz Akkaya, Ciğerci’nin evinde eltisi diye gösterdiği bir kadına taşıyıcı annelik yaptırdığını iddia etti.
Bunun üzerine Ciğerci yayına bağlanarak, bu iddiaların yalan olduğunu ve Deniz Akkaya'dan ona saygı göstermesini istediğini söyledi. Ciğerci, “Sizin canınız sıkılıyor galiba Deniz Hanım… Şu anda ne hamile olan biri var ne de taşıyıcı anne. Ben sadece isteklerimi söyledim. İstersem evlatlık alırım, istersem taşıyıcı annelik yaptırır hapse de girerim. Size ne?” dedi.

Akkaya ise, "Sen geçen gün benim çocuğumla ilgili bel altından vurarak beni karşına aldın. Bundan sonra avukatımla iki elim yakandadır... Herkes annelik normalarına uygunsa çocuk sahibi olabilir. Marketten bisküvi almıyorsun. Kanunlar izin vermiyor. Senin çocuğun olamaz. Bu zat kendi ağzıyla parasız kaldığı dönemde fuhuş yaptığını kabul etmiştir. Herkesin ahlak anlayış kendini ilgilendirir ama anne olmayı senden öğrenecek değilim. İnsan fuhuştan buralara geldim diyerek övünürken aynı anda çocuğuna mayo giydirdin diyecek kadar işine göre değerleri değişen şahsiyetsizsin." dedi. Bu kavga hakkında ne düşünüyorsunuz?
selin ciğerci ve deniz akkaya kavgası
selin ciğerci ve deniz akkaya kavgası
Selin Ciğerci haklı.
A seç
Deniz Akkaya haklı.
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Deniz Akkaya, Selin Ciğerci'yi taşıyıcı annelikten dolayı şikayet edecek. Hangi taraf haklı?
59
82
Görüşünü yaz