13 gü

Oyuncu Merve Boluğur gibi kendinizi keşfedip ruhunuzu okşuyor musunuz?


33'üncü yaşına giren Merve Boluğur, Instagram hesabından doğum günüyle ilgili paylaşımda bulundu.
Oyuncu Merve Boluğur gibi kendinizi keşfedip ruhunuzu okşuyor musunuz?
Havuzda çekilen bir pozunu yayınlayan Boluğur, Instagram'da şu mesajı yayınladı:
"Geçmiş yok! Anın farkındalığında, gelecek vizyonumda fakat her şey teslimiyette. Her şeye kabul. Kraliçe gibi hissediyorum. Giderek daha da sevmeyi keşfediyorum. Kendimi, anlıyorum, hak veriyorum, okşuyorum, gülüyorum kendi kendime kahkalarca."
Geçmiş yok,anın farkındalıgında gelecek vizyonumda fakat hersey teslimiyette🙏herseye kabul💛kraliçe gibi hissediyorum ⭐️giderek dahada sevmeyi kesfediyorum kendimi,anlıyorum,hak veriyorum:)oksuyorum🙏gülüyorum kendi kendime kahkalarca..zihnim biraz daha özgürlesiyor..coşkuya dalıp,hüzne izin verip,aşka açık ..derin duygular ne de olsa bizim işimiz💛bildiğimizi okumak da yolumuz..annemin deyimiyle bir rüzgar gülüyüm ben😇 bana göreyse bi yolcuyum öğreniyorum devam ediyorum🎂akışa uygun..çok teşekkür ederim yaradana cok sanslı bir kadınım🙃iç huzur sağladığı ve kolaylaştırdığı için🐞niyetlerimin bir bir gerçekleştiği fakat onlarsızda iyi olan merve ye aferin❤️daha iyi seylere hep ..herbirimiz güzel bir hayatı hak ediyoruz..❤️❤️❤️aşkla🍭🍭🍭keyifle,cılgınca iyiki doğdum 🔥 Merve Boluğur (@mervebolugur)'in paylaştığı bir gönderi (15 Eyl, 2020, 3:02ös PDT)

"Zihnim biraz daha özgürleşiyor. Coşkuya dalıp, hüzne izin verip, aşka açık. Derin duygular ne de olsa bizim işimiz. Bildiğimizi okumak da yolumuz. Annemin deyimiyle: Bir rüzgar gülüyüm ben. Bana göreyse bir yolcuyum, öğreniyorum devam ediyorum akışa uygun.

#magazin
Oyuncu Merve Boluğur gibi kendinizi keşfedip ruhunuzu okşuyor musunuz?
15
12
Görüşünü yaz