15 gü

Türkiye'de Selena Gomez gibi çocuk yaşta çıplaklığa zorlanan ünlü var mı?

Gizli Üye
8 yaşında müzik dünyasına adım atan yıldız şarkıcı Selena Gomez'den şoke eden bir itiraf geldi. Gomez, daha yetişkin görünmesi için çok küçük yaşlarda çıplaklığa zorlandığını dile getirdi. Genç şarkıcıya bu itirafından sonra hayranlarından destek mesajı yağdı.
Dışarıdan oldukça şaşalı görünen gösteri dünyasının görünmeyen tarafı oldukça karanlık. Küçük yaşta ünlü olmanın bedelini ağır ödeyen yıldız isimlerden Selena Gomez, yaptığı itirafla Hollywood'un ne kadar sıkıntılı olduğunu gözler önüne seriyor.
Henüz 8 yaşında bir çocukken müzik dünyasına adım atan Selena Gomez, "Daha yetişkin görünmem için çok baskı gördüm. Seksi kıyafetler giymeye zorlandım. Çıplaklığa zorlandım" dedi.
Türkiyede Selena Gomez gibi çocuk yaşta çıplaklığa zorlanan ünlü var mı?
Türkiyede Selena Gomez gibi çocuk yaşta çıplaklığa zorlanan ünlü var mı?
Türkiye de Selena Gomez gibi çocuk yaşta çıplaklığa zorlanan ünlü var mı? 15-17 yaşında Genç kız veya erkek demiyorum, onlar zaten normal karşılanıyor Batıda. 12 yaşın altında daha ergenliğe girmemiş çıplaklığa zorlanan ve seksi kıyafetler giyinmeye zorlanan ünlü var mı bildiğiniz? Benim bildiğim yok, demek ki Türkiye'den daha kötü yerlerde var!
Güncellemeler:
15 gü
güncel
Türkiye'de Selena Gomez gibi çocuk yaşta çıplaklığa zorlanan ünlü var mı?
3
1
Görüşünü yaz