Sohbet

Bir İlke İmza Atarak Güzellik Yarışmasında Suudi Arabistan'ı Temsil Eden Suudi Model Rumy Al-Qahtani, KS İçin Sorularımızı Cevapladı

Tarihi bir olay olarak, Suudi Arabistan'da bir ilki temsil eden Suudi model Rumy Al-Qahtani , Miss & Mrs Global Asya yarışmasına...
4 25

Engin Akyürek ve Demet Özdemir En İyi Dizi Çifti! Engin Akyürek En İyi Erkek Oyuncu! KızlarSoruyor Ödüllerini Paylaştılar!

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Yılın Enlerini KScan'lar belirledi 🤩 Milyonlarca oy kullanıldı ve ödüller sahiplerini buldu 🏆 2 Milyon...
6 16

Paul Walker’ı Özleyenler Kimler?

Fast and Furious film serisinde Brian O’conner karakteri ile tanınan efsane Paul Walker 💙 30 Kasım 2013 tam 10 yıl önce bugün “my dream...
2 11

Son Zamanlarda En Çok Tepki Gören Yabancı Ünlüler!

Merhabalar herkese! Bugün, son aylarda yaptıkları hatalar yüzünden dünyada en çok tepki alan yabancı ünlülerden bahsedelim diyorum....
12 14

İnternetin Karanlık Yüzüyle Tanışan, Sosyal Medya'nın Lincinden Nasibini Almış En Ünlü Fenomenler!

Merhabalar herkese🌸 Bugün sizlere geçtiğimiz yıllarda veya yakın zamanda, sosyal medya linç kültüründen en fazla nasibini almış...
15 31

Hande Erçel Mayıs Ayında Sosyal Medyaya Damgasını Vurdu!

Tüm dünyada ilgiyle izlenen Sen Çal Kapımı ile ünü geniş bir coğrafyaya yayılan Hande Erçel, 2021 yılından bu yana ekranlarda olmasa da...
10 13

Yürek Çıkmazı’nın Neşe’si Özlem Ulukan Hakkında 5 Çarpıcı Gerçek!

Selam KScanlar! Bugün sıkı bir takipçisi olduğum Özlem Ulukan hakkındaki az bilinen gerçekleri sizler için derledim. Özellikle yer...
8 20

Fatih Terim'in kızı Buse Terim, 10 yıllık eşi Volkan Bahçekapılı'dan boşandı. Sizce ünlü çiftler evlilikte neyi başaramıyor?

Evlilik birliğinin temelinden sarsılması gerekçesiyle açılan boşanma davası, 26 Mart 10.15'te İstanbul Beykoz Adliyesi'nde görüldü. İki...
21 34

Kendinizi herhangi bi ünlüye benzetiyormusunuz?

Beni genelde Paris Hiltona benzetiyolar
2 18

Şiddet gören Merve Taşkın'a gelen kötü yorumlar hakkında ne düşünüyorsun?

Yaptığı açıklamalarla sıkça dikkat çeken Merve Taşkın bu sefer bambaşka bir olayla gündeme damgasını vurdu! Ünlü fenomen, vücudunun...
7 10

Yusuf Güney, Andromeda Galaksisi'nde bir sevgilisi olduğunu söylemiş. Şarkıcının açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Pınar Kerimoğlu'nun YouTube kanalına konuk olan ünlü şarkıcının sözleri gündem oldu. Aşk sorusuna "Dünya üzerinde sevgilim yok ama...
55 81

Bu fizik güzel mi?

😀😀
7 28

Sinem Kobal'dan heyecanlandıran paylaşım! Dizi setlerine geri mi dönüyor?

Uzun bir süredir TV ekranlarından uzak olan Sinem Kobal'ın Ömer setinden paylaşım yapması bile hayranlarını heyecanlandırdı. 2016...
17 28

30 günde 17 kilo! Nurgül Yeşilçay bu kadar kolay zayıflaması sağlıklı mı?

Final yapan Kanal D dizisi 'Veda Mektubu'nda hayat verdiği 'Alanur Yıldız' karakteriyle adından söz ettiren Nurgül Yeşilçay, son dönemde...
2 7

Zehra Güneş ve Tarkan'ın ekonomistlere danışmadan adım atmaması doğru mu?

Müge Dağıstanlı köşesinde ünlülerin altın yatırımlarından söz etti. Aramızda Kalmasın yorumcusu bir ünlünün ekonomiste danışıp 1.5 kilo...
4 9

Ünlü şarkıcı Selen Görgüzel, estetik operasyonu geçirdi! Sence nasıl olmuş?

Hamdi Alkan'ın eski eşi Selen Görgüzel açıklamaları ve iddialı paylaşımlarıyla sık sık gündem oluyor. Şarkıcı bu kez estetik ameliyatı...
16 17

En başarılı Türk kadın oyuncu kim?

en çok kimi başarılı buluyorsunuz türk kadın oyunculardan
10 15

Tanışma şansınız olsa kiminle tanışmak isterdiniz?

Millie'm de millie'm🤍💖💖
28 36

Hande Sarıoğlu'nun kapalı giyinme nedeni hakkında ne düşünüyorsun?

Oryantal dansı yüzünden işinden olan Hande Sarıoğlu Söylemezsem Olmaz'a yorumcu oldu. Programda ünlü kadınların dans videoları...
3 9

Nevra Serezli, "Çoğu kadın, istediğini erkeğine yaptırır" dedi. Haklı mı?

Nevra Serezli, "Çoğu kadın, istediğini erkeğine yaptırır." dedi. Sizce haklı. Benim bazı arkadaşlarım mum gibi kız arkadaşı ne isterse...
47 38

Türkiye’de en fazla Instagram takipçisine sahip ünlülerimizden hangisini takip ediyorsun?

Ks’canlar hangi ünlüleri takip ediyor? Seçeneklerde olmayan ünlülerimizi takip ediyorsanız yorumlarda belirtin canlar ♥️🫶🏼
33 50

Mine Tugay'ın giydiği fırfır detaylı elbise çok beğenildi! Sence nasıl?

Geçtiğimiz aylarda estetikli haliyle eleştirilerin odak noktası olan Mine Tugay, aynı zamanda güzelliği ve fit vücuduyla dikkat çekiyor....
6 17

Öne Çıkanlar

Yılmaz Güney Hakim Sefa Mutlu'yu neden öldürdü?

Son dönemde Yılmaz Güney yine gündemde, neden böyle bir şey yapmış bilen var mı?
1 3

Derya Yalçınkaya kimdir biliyor musunuz? Milli kahraman ilan edilir ve heykeli yapılır mı?

Bu müge anlı derya yalçınkaya olayını bilmeyen var mı? Kız kocasının tüm akrabaları ile yatıp tüm şehirle ilişki yaşamış resmen. Bu...
2 2

Survivor 2024 ALL Star'da Pınar Saka da varmış. Peki Pınar Saka kimdir?

Survivor 2024 All Star kadrosuna bakarken Pınar Saka'yı gördüm. Siz tanıyor musunuz, Pınar Saka kimdir?
6 1

Survivor'ı ilk defa izleyeceğim, herkes Nagihan'ı konuşuyor. Survivor Nagihan Karadere kimdir, necidir?

Mağaramdan yeni çıktım, evet! :D Ya herkes izliyor, ortamlarda sohbete giremiyorum. Hadi bana Survivor Nagihan Karadere kim anlatın...
3 5

Survivor reklamında gördüm, Gizem Memiç kim?

Survivor All Star heyecanı sardı. All Star ama ben Gizem Memiç'i hatırlayamadım. Kimdi o, hangi Survivor'daydı?
3 1

Survivor Nihat Altınkaya kimdir?

Nihat Altınkaya Survivor 2024 kadrosunda yer alacakmış. Survivor Nihat Altınkaya kimdir, tanıyan, ne iş yaptığını bilen var mı?
3 6

Survivor'ı çok takip etmiyordum ama bu sene izlemek istiyorum. Survivor Bozok kimdir, hangi takımda yarışacak?

Ben böyle yarışmaları çok takip etmem ama ailem bakıyor, belki de ben de bu sene izlerim diye düşündüm hem All Star iken. Survivor...
1 4

Survivor 2024 yarışmasında Yunus Emre diye biri varmış. O kimdir, ne iş yapıyor?

Survivor 2024 All Star yarışma tanıtımına bakarken Yunus Emre isimli çocuğu gördüm de daha önce hiç görmemiştim. Çok tatlı duruyor :)...
9 7

Survivor 2024 yarışmacılarından Damla Can kimdir, kaç yaşındadır?

bu kadını daha önce de yarışmada izlemiştim. Şimdi de Damla Can Survivor 2024 All Star yarışmacısı ymış. Damla Can nereli bilen var mı?
3 3
YÜKLENİYOR...