9 gü

Kim Kardashian lahmacuna Ermeni pizzası dedi! Lahmacun Ermeni yemeği mi Türk yemeği mi?

Boğa1993
kim kardashian sosyal medyada paylastigi hikayede lahmacuna ermeni pizzasi diyince olanlar oldu bizim türkler çildirdi kim kardashiana mesajlar atildi tepki yorumlari yapildi.. bana sorarsaniz milliyetcilik kasmaya gerek yok çünkü lahmacun hem ermeni hemde türk mutfaginin ürünü bana göre ortak bir lezzet bana katilmayabilirsiniz belki.. bizim milletin verdigi tepkileri anlamsiz buluyorum.. Türklerin verdigi tepkiyi kim kardashianin cokta umursadigini düsünmüyorum..
Kim Kardashian lahmacuna Ermeni pizzası dedi! Lahmacun Ermeni yemeği mi Türk yemeği mi?
Güncellemeler:
9 gü
lahmacun ne ermeni pizzasidir nede türk pizzasidir binaen lahmacun bir pizza değildir😂😂😂asdafsfsdss
5
5
Görüşünü yaz