"Ben sanatçıyım. Sosis satan adamla bir olamam!" diyen Çelik ve egolarıyla ilgili ne düşünüyorsunuz?

Şarkıcı Çelik yine çok konuşulacak açıklamalara imza attı. Posta'dan Oyna Çınar'a konuşan ünlü şarkıcı 'Sosis satan adamla bir değilim ben sanatçıyım' sözleriyle tartışma yarattı. En dikkat çeken açıklaması ise şöyle:
Her durumda rahatlıkla kendinizle dalga geçebiliyorsunuz. Hiç egonuz yok mu?

Olmaz olur mu! Bu iş egosuz olmaz. Hep söylerim. Hani der ya bazı arkadaşlarımız, “Ben halktanım.” Valla ben değilim abi!
"Ben sanatçıyım.Sosis satan adamla bir olamam!" diyen şarkıcı Çelik sizce haklı mı?

Siz neredensiniz?

Ben Allah’ın donattığı, kabiliyetle yarattığı bir insanım. Sanatımı icra edeceğim, gitarımı çalacağım özel bir zaman olmalı. Durup kimseyle akşama kadar ‘çıt çıt’ fotoğraf çektiremem! Tutturmuşlar bir, “Biz halktanız.” Değilsin. Postanede çalışan biri misin sen? Tarlada mı çalışıyorsun? Bakkal mısın? Tostun arasına sosis koyan adam mısın? Seni Allah üstün bir kabiliyetle donatmış. Az önce kuaförde bıyıklarımı düzelttirdim. Geldim burada seninle sohbet ediyorum güzel güzel. Nasıl aynıyız biz? O zaman bu şarkıları buyursunlar onlar yapsın. Bana ne gerek var ki o zaman? Kendi kıymetimi bilmek zorundayım. Benim bir duruşum, bakış açım var. Bu kibir değil asla. Kendinin kıymetini bilmek.

0|0
3320

En İyi Kız Görüşü

• Yarın sosis satmayacağı ne malum saçma salak bir yorum. o kabiliyeti veren öyle bir alır ki sosis dahi satamzsın

2|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kendisinin meşhur bir kız arkadaşı vardı ismini unuttum. Dayımların Kadıköy /Acıbadem'de kiracalarıydı böyle çirkef ve çingenelik hayatımda görmedim. kirayı ödemeden evde aylarca kaldılar sonra icralık oldular diye eve zarar vermeler , kavga çıkarmalar mı dersiniz. rezalet ve ucuz bir vaziyet... yazık yani ünlülermişte üstün vasıflıymışta... ulan ateşteyim diye saçma sapan bir şarkı yap sonra üstüne battal boy kazak al oran buranı sallayarak şarkı söyle meşhur ol. TAMAM KANKA ÜSTÜN VASIFLISIN GERÇEKTEN.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 32

• Dagdaki cobanla benim oyun bir mi diyen gibi.. cok yazik ne denilebilir ki kendini cagdas medeni goren insanlar yuzunden bu haldeyiz. Hani herkes esitti doktoru muhendisi copcuzu hizmetlisi avukati koylusu sehirlisi hani herkes esitti. bir de unluler genis kitleye hitap ediyolar boyle hitabin var ya

0|1
    0|0
    • Aysun Kayaci oylenbbi laf etmemisti aslinda.

Ki ne kadar hakli oldugunu her gecen gun de goruyoruz.

Kadin populizmi ve fakirlik ayagina gecekonduculugun mesru gorulmesini elestiriyordu orda.

Laflari carpitildi. Gayet de hakliydi zaten.

O hakkinda edebiyat yapip arabesklik yaptoginiz insanlari dinlesenix keske hakkaten.

Ki Aysun da hicbir yerde lafindan donmedi, ben oyle demek istemedim falan da demedi

• Tamamen yanlis anladiniz.

Kadin dagdaki cobanla oyum bir olmasin falan demedi.

Sehirlerde gevekondu mahallelerine sadaka verip oy toplaniyor halbuki bu insanlarin koylerinde topragi falan oluyor, niye onlara ait olduklari yerlerde bir hayat saglanmya calismiyor da gelip Istanbul'da sehir ahengini bozan, kendilerini de memnun etmeyen hayatlara mecbur kaliyorlar falan hibisinden bayagi kompleks bir dert anlatma cabasina girdiydi.

Laflari 'Aha bakin koyluleri asagiliyor' sogliginda degerlendirildi kiymeti kendinden menkul uber zeka halkimiz tarafindan. Turk milletinin salak oldugunun en buyuk alameti zaten ksdinin ugradigi linc idi.

Ki dagdaki coban ile oyum bir olmamali demis olsa bile, bana sorarsan hakdiz da sayilmaz yani

• Sehirlerde koylu insanlarin birilerinin siyasi coklugu icin tutuldigunu ve sehirli insanlarin musaade etmeyecegi usulsuzluklerin bu insanlarin oylariyla bunlari yaltogini falan anlatmaya calistiydi ama en nihayetinde bir Ilber degil ismi, Aysun.

Anlatamadi tam. Halk da mal zaten, kimse anlamadi

• Adam haklı büyük sanatcı, şahsen ben bu sekilde sosis satan bir adami görsem deli zannederim😏

https://hizliresim.com/2E92Wj

0|1
    0|0
  • Haberi okuyunca hak veriyor insan. Bu her iş geçerli. Mesela bende kaş alan kadınlara hayranım. Bende o kabiliyet hiç olmadı o nedenle kuaforlere gıpta ederim

0|1
    0|0
  • Aysun Kayacıyı bulup evlendirmek lazım ikisini.

1|1
    0|0
  • Çelik ara sıra anlamsız çıkışlar yapıyor. Çıplak Kenan çaldığında gibi
    Hatırlanmak için heralde

1|1
    0|0
  • Allahin egoisti sen kim köpek böyle diyon

0|1
    0|0
  • Çok doğru. Çelik markette satış yapabilir , postanede fatura işleriyle de ilgilenebilir tostun arasına sosis de koyabilir. Ama bir bakkal postanede çalışan biri müzik yapabilir mi? Hayır

0|1
    0|0
  • Sanat yapan la zanaat yapan bir olmaz.

0|1
    0|0
  • Hele ki o hercai şarkın yok mu

0|1
    0|0
  • Doğru şöylemiş.. bir sanatçı sosis satabilir ama bir sosis satan sanat yapamaz.. o başka bir yetenek..

0|1
    0|0
  • ben bunu canli gördüm kendini cok begeniyor

0|1
    0|0
  • Şarkılarını beğenseydim hak verirdim fazla özgüvenli geldi

0|1
    0|0
  • Gündem olmaya calisan bir ezik

0|0
    0|0
  • Sevmiyorm bu adami hiç.

0|1
    0|0
  • Katılıyorum kesinlikle

0|1
    0|0
  • reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığıyla konuşmuş bence..
    duruşuna yazık etti..

0|1
    0|0
  • Bu kim? Jfodudpwjdlsjsow

0|1
    0|0
  • Dünyaca ünlü yıldızlardan bile duymuyoruz bunları! O sanatı Kim için yapıyor? Halk için Peki Halk dinlemezse ne olur? Yaptığı sanatın önemi olmaz sanki herkes Önemsiyor bunu da havalara girmiş 😂😂

0|0
    0|0
  • Çok sinir bozucu

1|0
    0|0
  • Biraz kibirli ve sinir bozucu birsey söylemis ama aslinda düsündükce hakli yani dogru demis, yoksa sence Doktor olsan paranin icinde yüzsen, gazete saten biriyle olur musun?

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    12

Erkekler Ne Diyor 19

• Eşeğe altın semer vursalar eşek yine eşektir.

1|1
    0|0
  • Adami prk sanatcidan saymiyorum ama kendi acisindan hakli.

Turkiye'deki su halktan olma yavsakligina kilim acayip.

Beyaz'in programinda Atalay Demirci dene kel 'Ben halktan geliyorum' diyince Gulsrn 'E biz Italya'dan mi geldik, hepimiz ordan geldik zaten' demisti mesela bir diger sevmedigim insana saygik arttiydi

0|0
    0|0
  • sanatçı olan bir adamın bunları aktarırken daha farklı kelimeler ile aktarabilirdi.. belki kendine haklı olan sanatçı en baştan bu şekilde örnekleyerek zaten yanlışı yaptı.. neyse sanatçı işte..

1|1
    0|0
  • Değil. Birsin kardeşim. O da insan sen de. Sen şarkı söylüyorsun o tarlada çalışıyor diye farkınızın olacağı tek şey icra ettiğiniz mesleklerinizdir. Sevdiğimiz bir abimizdin Çelik. Yazık ediyorsun kendine.

0|1
    0|0
  • Şarkı söyleyen her insanın sanatçı olamayacağı gibi, beyni olan her insanın da insan olarak nitelendirmemeli. Kendini sanatçı olarak görüyorsa, o kendisinin uydurmasıdır. Azıcık ünlü olan "sanatçıyım" diye geçiniyor. Tanınan kimse olmak ile "sanatçı" olmak arasında çok ince bir çizgi vardır. Ne yazık ki bu tanınmış kişi, o ince ayarı tutturamamış!

0|0
    0|0
  • ÇELİK resmen saçmalama rekoru kırmış. sen dünyanın en ünlü ve en iyi sanatçısı olsan kaç yazar. ilk önce insan ol, adam ol , sanatçı belki ileride olursun. herkesin yetenekleri farklı farklıdır. gitar çalmak , şarkı sözü yazmak ya da söylemek üstünlük belirtisi değildir. aşağıladığı insanlardan ve mesleklerden özür dilemesi gerekir. yoksa en aşağılık kendisi olur. iki gün sonra çıkar , maksadını aşan ifadeler kullanmışım, özür dilerim falan diye kıvırmaya. bakalım çelik ne kadar kıvrakmış bekleyip görelim.

0|0
    0|0
  • Mütevazi olmak her zaman önemli, sanatçı topluma her zaman örnek olmalı, seni bu halk bir yere getiriyor sonunda çünkü müziğini başka yerde yapmıyorsun, avrupada dinlemezler bile, seni sevdi bu halk şarkılarını dinledi, sosisçisi olsun ya da başka biri, siz topluma örnek olacaksınız, böyle konuşmayla onlara yanlış örnek oluyorsunuz. Bu sefer herkez egolu oluyor.

0|0
    0|0
  • Wc ye girdiginde ekmek arasina sosis koyan adam da obek obek sicmakta muzik yapan celik te. Arada bir fark goremiyorum

0|1
    0|0
  • Elbette ki sanatçı ve statü olarak kimimize göre yüksekte kimize göre alçakta. Ve evet doğuştan yetenekli bir insan olabilir. Ama kalkıp ta başkalarından daha değerli olduğun söylemesi ima etmesi hoş olmamış.

0|0
    0|0
  • Nedense sanatçı denildiği zaman kendisi ve halk arasında bağ kurabilen muhteşem insanlar geliyor aklıma. Bir iki basit örnek vermek gerekirse Zeki Müren, Barış Manço, Kemal Sunal vb. Bana göre kader-kısmet işleri ile 2 güzel şarkı yapmış sıradan bir şarkıcıdan ibaret.

0|0
    0|0
  • Köylü olmazsa tarimla ugrasan olmasa senin şarkilarin milletin karnini doyurmaz sosis satan olmazsa sen gidip sosis yiyemezsin gerizekali mal

0|0
    0|0
  • Aysun Kayacı kadar katıldığım başka bir ünlü yok.

0|0
    1|0
  • Kendisi de sosisten düştü

0|0
    0|0
  • Çelik halktan ćook uzak zaten. Normal.

0|0
    0|0
  • ilginç gerçekten..

0|0
    1|0
  • Hakli ama sonucta dagda ki çoban meselesi gibi prim kokuyor.. çelik 90 larda kalsın bozulmadan.

0|0
    0|1
  • Bende insanım senin gibi aşağılıkla bir olmam

0|0
    0|0
  • Sosis satan adam bundan daha adam ve gercekci...

1|0
    0|0
  • 'Hem insanlara karşı (kibirlenerek) yüzünü yan çevirme ve yeryüzünde böbürlenerek yürüme! Çünki Allah, kendini beğenip çokça övünen kimselerin hiçbirini sevmez.' Lokman Suresi 18. Ayet

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;