Burak Özçivit'in Rus Manken Victoria Bonya'nın resimlerine yorum yapması üzerine engellemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu durum instagramda gerçekleşmiş olup Burak Özçivitin bu davranışı hakkında ne düşünüyorsunuz?

1|3
9698

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Saçmalık o yorumu normal bir insan evladı yapıyoda manken yapınca mı engeli basıyo. Gerçekten ezikçe bence yani eşi yaptırmissa da sacmalik sonucta adam senin esin yani birak adam bir yorumla mi tav olcak allah ın rus karısına engellemesi saçmalik. Tabi eger surekli mi bu yorumlar geliyor bir mankenden bunu bilindikten sonra engellenmeli eger tacize varacak kadarsa engellenir ama ben olsam yine de engelletmezdim. Sonuçta eşin yakışıklı normal bir insan evladi da yazar manken de ama sonuçta kimin yanında oldugudur💪.

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 97

• Zekice buldum. Bak fahriye peşimde ne rus mankenler var ama gözüm senden başkasını görmüyor imajı vermek istemiş olabilir. yoksa rus mankenin instagramdan bizim burağa tecavüz edecek hali yok.

1|0
    0|0
  • Sen Burak özçivit olursan bu tarz durumlarla daha çok karışılacaksın demektir. Bu tarz şeyler evliliğe tamamen ters. Doğru buluyorum ama olayda kesin Fahriye baskısı var. Burakcığım çok uyumlu çok efendi bir adam.

0|0
    0|0
  • burak özçivitin resimlerine mi bu manken yorum yazmış?

1|0
    0|0
    • Evet bizim Burakta engellemiş :)

• Empati yapalım. böyle görsel efekte dayalı bir mesleğin var. Allah seni özel yaratmış. Güzelde bir eşin var. Dışardan talep görmesi normal. Ama nefsine hakim olamazsa, çok kötü. Bilmiyorum sanırım benim egomuda yükseltirdide bir kadın bana çok yakışıklısın diye yazsaydı engeller miydim? Olmadığım için demesi kolay. Helal olsun doğrusunu yapmış.

• Ise bakar misin? bir kultur sanat , bilim teknoloji sorusu bunun 10 da biri kadar cevabi haketmiyor. Milletin meraklanip yorum yaptigi sacmaliklar kurtaracak ulkeyi yani bunlara kaldık? 170 kusur cevaptan 17 sini sorduğum sorularin toplaminda göremedim 10 15 soru sormusumdur hersey bitti burak ozcivit in rus kizi engellemesi mi kaldi.. bu bos işlerle kafanizi dolduracaginiza acin kitap okuyun cok daha iyi.

0|0
    0|0
  • birlikteliklerinde güven yok demek ki,
    kısa sürecek bir birliktelik daha, sinyalleri böyle olursa..!
    kıskançlıktan farklı bişey bu, özgüvene kadar gidiyor neden yaptırdı acaba fahriye ne eksik, niye diye düşünmesi lazım..

0|0
    2|0
  • Burak kendisi engellemişse helal ama. Fabriyenin işi olma olasılığı yüksek:)

2|0
    0|0
  • Cümleyi anlamadım. Rus mu engelliyor, öbürü mü? Bir N harfi eksik sanki?

1|0
    0|0
  • Adam doğru olanı yapmış Rus ile kıyaslanmaz bile boy var fizik var saç var güzellik desen var adam vermiş olduğu yanlış karardan dönmek için uğraşıyor 😁

1|0
    0|0
  • Biride çıkıp demiyorki engellediğini nasıl anladınız olum.

1|0
    0|0
  • evli insan olması gerekeni yapmış huzursuzluk verilmesine engel olmuş. gönül birini severse kim olursa olsun gözün başkasını görmez.

2|0
    0|0
  • evli olmasına rağmen, hala gözü dışarıda olmasıda başka bir soru... demek ki, evli olsa bile gözü doymayacak...

1|0
    1|0
  • Nasıl engellemiş nerden biliyorsunuz nasıl anladınız kim dedi ve bize ne

1|1
    0|0
  • Burak Özçivit de olsanız, Rus kadınının cazibesine boyun eğersiniz. Bunda eşinin parmağı var.

0|1
    1|0
  • Karinon ulkesonde ne rus babayigit erkekler vardir 2 metre yesil gozl aslan gibi salaklik etmis

1|0
    0|0
  • La bizene arkadaş ya 😅gözünüzü Seveyim Burak özcivit i mi konuşalım

1|0
    0|0
  • Ben sapiklik buluyorum birini seviyorsan on git baskasin nispet yapar gibi degil

1|0
    0|0
  • Fahriye buraga çaktırmadan yapmıştır 😂
    Burak aşkım instagram şifresi versene 😂

2|1
    0|0
  • Birisinin birisini engellediğini biz nasıl bilebiliyoruz peki?
    Kendisi mi söyleyip gündem oldu acep

1|0
    0|0
  • bekar olsa neyse ama evli birisine asla yakıştıramadım

1|0
    0|0
  • Engellemek ayıp olmuş açıkcası ama nedenini bilmediğim konularda ön yargılı olmak istemem.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    77

Kızlar Ne Diyor 95

• Evli barklı adam ne işi var elalemin karısına yazıyor adam olsun da karısısın yanında olsun pezevvenkklik yapmasın. Manken olmuş olması evli olduğunu değiştirmez.

2|0
    0|0
  • canım kendini ne zannediyor acaba yaşlanınca kim bakacak bakalım sana o tiple ego tavan madem öyle sosyal medya kullanma yazık kendini ne kadar küçük düşürmüş zevzek

1|0
    0|0
  • Sosyal medya uzerinden karısını aldatan çok erkek var. Ne capsler görüyorum genç kızlara hatta kız çocuklarına ahlaksız mesaj ve yorum yapanlar var. Tek fark burak ünlü olduğu için hemen duyuldu tabi fahriyede duymustur haliyle. Sonrasıda malum.

0|0
    0|0
  • Kezban fahriye kendine güvenmiyor demekki kıskançlik krizlerine giriyor 😏

1|1
    1|0
    • Ne kezbanı be Fahriye şu an TÜRKİYENİN en güzel kadını tartışmasız

• Bencede zekasi olan bir türk erkeği kiyaslamaz. Burası türkiye zina memleketi değil. Herşey de dış görünüş değil insan ol biraz

• Şükür insanım ben ve kimseyide dış görünüşüyle fiziğiyle yargılamıyorum bu saçma sapan konuyu ne diye tartıştığımızıda anlamış değili ve sizde kırıcı argo kelimeler etmeyin lütfen.

• Olay basit bir kıskançlık değil bence. O rus mankenin kendi sayfasında reklam yapmasını engellemek istemiş olabilir

1|0
    0|0
  • Doğrusunu yapmış. Ünlü olabilirler de kadın resmen taciz ediyordu.
    *Gecen bol olsun.*

1|0
    0|0
  • Fahriye evcen yapmistir ki ben onun yerinde olsam kocamin fotografina yorum yazanin saçini başini yolarim😂

1|0
    0|0
  • FAHRİYE EVCEN’in bu davranışını biraz haklı biraz gereksiz buluyorum 😂😂

0|0
    0|0
  • Ha yani, dizide para için yatınca birşey olamıyor, ama biri yorum yapınca olay oluyor. Ergen Fahriye!

2|0
    0|0
  • Fahriye girip engellemediyse ben de Mathilda değilim asd

0|1
    0|0
  • Hahaha yaşasın bayanlar tabiki de engellicekkk 😏👊

1|0
    0|0
  • Hiç ilgilendirmiyor bişey de düşündürmüyor.
    Hepsinin gözleri maşallahlik olduğu için, kimde anlaşılmıyor.

0|0
    0|0
  • Çokta umrumda değil açıkcası ünlü münlü fark etmiyor. Türk, heryerde türk.

1|0
    0|0
  • Kiskanc karisi varsa herhal :D ama karsiki daglarda afettül dehset :D

1|0
    0|0
  • Üfff bu da kendini iyice bulunmaz Hint kumaşı zannetti he
    Bundaki ego Kıvanç da Kenan da yok

1|0
    0|0
  • Aptalca buluyorum. Sen aktörsün yahu senin hayranların olması ve altına yorum yapması çok normal. Tamamen seninki hatun korkusundan olmuş ve seni basitleştirmiş 😒

0|0
    0|0
  • Bence engelleyen kişi Fahriye. 😂
    Şaka bir yana profesyonellikten çok uzak bir davranış

0|0
    0|0
  • Şu başlıkları Türkçe yazsanıza ya. Bı kelime bile anlamı değiştiriyor yani net değil ki başlık.

0|0
    0|0
  • soru başlığında anlam karmaşası var burak özcivit mi yorum yapmıs rus manken mi belli değil :/

0|0
    0|0
  • Iyi yapmis valla digeride mankense mankenligini bilsin gormus yakisikli adami hemen ne yaziyor 😂😂

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    75

Benzer Benceler

Yükleniyor...