Kurtlar Vadisi Vatan ilgi görmedi: Necati Şaşmaz salonu terk etti. Ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Bu yıl 54. kez düzenlenen Uluslararası Antalya Film Festivali kapsamında gösterilen 'Kurtlar Vadisi Vatan' filmine ücretsiz olmasına rağmen ilgi olmayınca festivaldeki görevliler izleyici olarak salona alındı. Başrol oyuncusu Necati Şaşmaz da salonu terk etti.Kurtlar Vadisi Vatan' ilgi görmedi: Necati Şaşmaz salonu terk etti.Ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

0|0
1631

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bitti artık onun dönemi 😉😉

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 15

• e gina geldi artik millet bezdi napsin

0|1
    0|0
  • Herif 50 kez öldü dirildi, 15 yıl oldu yeter bu işten yedikleri ekmek suyunu çıkardılar artık

0|1
    0|0
  • Baydı artık on beş senedir aynı mevzu kim neden ilgi göstersin

0|1
    0|0
  • Adam terminatör olmaya çalıştı ama anca pikacuu oldu..

0|1
    0|1
  • Vatan söz konulu bir filmden rant elde etmeye çalışırsa...

1|1
    0|0
  • İyi olmuş.

0|1
    0|0
  • Adam yanilmiyorsam 50 kez ölüp dirildi. Inandiriciligi kalmadi. Millet akillandi sanirim biraz :/

0|1
    0|0
  • Kurtlar vadisi out eşkiya dünya ya hükümdar olmaz in😂😂😂😂

0|2
    0|0
  • İzlemediğim için bilemem.

0|1
    0|0
  • Sıktılar artık yani kurtlar vadisi kusucam yakında

0|1
    0|0
  • Hakettiler

0|1
    0|0
  • Şaşırmadım

0|1
    0|0
  • Ne bekliyorduysa beyimiz

0|1
    0|0
  • Iyi olmus

0|1
    0|0
  • Kurtlar vadisini okadar bekleyek bir köyü kurtarsınlar
    SAÇMA
    Bednde olsam bende gitmezdim
    Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz bundan daha güzel

0|1
    0|0
    • Elbette Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz KV den güzel seve seve izliyorum zaten EDHO yu. Bir köyü kurtarmıyorlar ki Darbenin arka planını anlatıyorlar. Polat ve Diğerleri orda savaşı gösteriyorlar yani Türkiye sınırında Teröristler toplanmış ve Türkiye ye girmek için emir bekliyordular. Ama o gün askerlerimiz onlara karşı çatıştı ama kimse bugüne kadar bilmiyordu. Ben filme gitmedim, gitmek istiyorum ama zaman yok iş güç yüzünden.

• Teşekkür *

• Bugün daha neler yapacaksın?

Erkekler Ne Diyor 30

• sinemaya gittiğim sıra o saate uygun başka film seansı olmadığından kv vatan filmine girdik. Ancak gerçekten tek kelime ile rezaletti. O kadar saçma sahneler daha önce çekilmemişti. 100 - 200 tane adam sadece karayolu ile gelecekte türkiyeyi işgal edecek. Heyt yavrum. zaten iki dk da bir duygu sömürüleri. Cahit önde koşuyor arkasında 20 tane adam tarıyor bir tane mermi değmiyor. Hakket kusacaktım bir ara. Dağ 2 filmini taklit etmeye çalışmış da s. çmış batırmış...

0|1
    0|0
  • :D :D :D Kurtlar Vadisinin eski zevki kalmadı

0|1
    0|0
  • Bazi seyleri ayarinda birakmak gerekir. Pokunu cikarmaya gerek yok. Kend oynadigi filme kendi bile tahaamul edememis

0|2
    0|0
  • Ben kurtlar vadisini çok severim. Kurtlar vadisi vatan filmini de merak edip izlemeye gittim ve hiç beğenmediğimi yazmıştım. vatandaş tepkisinde haklı.

0|2
    0|0
  • Normaldir. Çünkü millet artık kurtlar vadisinden bıktı.

0|1
    0|0
  • Ben sunu anlamadim sen vatan filmi cekiyirsun devlete yalakalik olsun diye maden cekeceksin icten cek filmiherkes izlesin

0|2
    0|0
  • Salonu terk etmek ne ya?

1|1
    0|0
  • Artık kurtlar vadisi miadını doldurdu

0|2
    0|0
  • Yalakalik icin film cekersen boyle olur.

0|2
    0|0
  • Artık millet bıktı bu adamların suratını görmekten. Ama şaşmamak lazım bizim televizyoncular bize ısıtıp ısıtıp bu programları vermeyi biliyorlar bir tek

0|1
    0|0
  • festival diye ilgi görmemiştir..

0|1
    0|0
  • Film gercekten 80 lerde yapilan rambo filmlerini hic aratmamis. Gercekcilik aksiyon sahnelerinde hic yok. Konu 15 temmuz vurgusu yapilmsk istenmis ama kendilerini övme seklinde olmuş bu. 10 uzerinden 3 anca eder. Hikaye ve kurgu sifir

0|1
    0|0
  • Baydi

0|1
    0|0
  • aynı yemek aynı yemek artık yeter. Fark yok

0|1
    0|0
  • İyi olmuş 😀

0|1
    0|0
  • Bokunu cikardilar normal :)