Nilgün Belgün’den tartışılacak sözler: Kadın fire vermez, erkek belli eder! Sizce ihaneti saklama konusunda hangi taraf başarılı?

Sanat hayatının 41. yılını pazartesi günü Zorlu'da sahneleyeceği 'Aşk ve Komedi' adlı gösterisiyle kutlayacak olan Nilgün Belgün, "Erkekler sadece cinsel güçlerine ve paralarına muhtaçtır" dedi
Nilgün Belgün’den tartışılacak sözler: Kadın fire vermez, erkek belli eder! Sizce ihaneti saklama konusunda hangi taraf başarılı?Aldatmayı “karakter zaafı” olarak tanımlayan Belgün, aldatma huyu olanların tedavi olması gerektiğini vurgulayarak, şöyle dedi:

“Kadınların sezgileri güçlüdür. Kadınlar hissederler. Bir erkek aldatırsa, bir yerde fire verir. Bir kadın aldatırsa çok zor fire verir. Çekirge misali. Kadın az fire verir. Kadın entrikacıdır. Planlar, hesaplar. Erkek bodoslama girer. Eve geldiği zaman adamın halinden belli olur. Benim eşim çok dalgın oldu. Yalanlar söylemeye başladı. Farkında olmadan alışveriş yapıp, daha şık giyinmeye başladı. Daha farklı davranmaya ve benden uzaklaşmaya başladı. O fire verdi, ben anladım her halinden.”

Siz ihaneti hemen anlayabilir misiniz?
#Meczup

• “Kadınların sezgileri güçlüdür. Kadınlar hissederler. Bir erkek aldatırsa, bir yerde mutlaka fire verir."
    68%(119)60%(161)Oy Ver45%(42)
  • Bir kadın aldatırsa çok zor fire verir. Kadın entrikacıdır. Planlar, hesaplar. Erkekler en geç duyarlar."
    32%(55)40%(107)Oy Ver55%(52)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

2|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 48

• Bir kadının boyu kadar bir de yerin altında vardır. Erkek pişmanlık duyarsa bile bile kendini ele erir. Yoksa erkeği suçüstü yakalayamazsın. :):

2|0
    1|0
  • Öncelikle nilgün belgünü severim. iyi bir oyuncudur ve çok yönlü bir sanatçıdır. ayrıca akıllı bir kadındır. hemcinsim de olsa karşı cinsim de olsa eşlerini aldatanlar sonuçlarına katlansınlar , onları savunacak değilim ve gerçeklerin zamanla ortaya çıkma gibi bir huyu vardır meczup hatun.

1|0
    0|0
  • Erkek kendi kafasında dünyayı daraltıp sadece onu görür. Sadece onu gördüğü için de beklentisi olmaz aldatmak konusunda. İşte bir aldattığı zaman da dünyası dar olur intihara kadar gider bu yol. Sadakatimiz sizin sadakatsizliğiniz karşısında böyle hesaplanabilir.

1|0
    1|0
  • Lütfen bunu normalleştirmeyelim bunu yapanları küçümseyecegimiz yerde biz hangisi daha iyi yapar muhabbeti ne mi girelim yapmayon gozunuzu seviyim ondan sonra cok bosanma vakaları oluyo ortada çocuk kaliyo bunu yapan kadin erkek farketmez yapanların allah belasini versin !! !

1|0
    0|0
  • Saf insanı aldatan bir kişi kadın erkek farketmez. Hiç anlamaz bile ben çok iyi anlarım beni aldatıp aldatmadığını eğer aldatırsa baskın anında çünkü karımı olacak kişi beni aldatacaksa sevgili bile olmam zaten hep benim yanımda olacak ve telefonumu istediği kadar sorgulayabilir. özelim diye birşeylerim yok çünkü tek özelim o ve onunla ilgili şeyler onu sevdiğimi bilmememeleri mesela

0|1
    0|0
  • burda kadını övmemiş resmen, o... demiş...

bende nilgün oküzünun sözlerine ekleme yapıyorum...

aldatan kadının daaaaaaaa erkeğin deee ALLAH belâsını versin gün yüzü görmesin sürüm sürüm sürünsün, hastane köşelerinde sürünsün, 10 kere anju olsun ama ölmesin, midesi kurtlarsın, dişleri dökülsün, gözlerine çanak insin... amin

0|0
    0|0
  • Hakli. Cunku erkek benim kadinim yapmaz dusuncesine sahiptir, safca guvenir

1|0
    0|0
  • O işin cinsiyeti olmazzzz

2|0
    0|0
  • Kadinlarin iyi yalan soyleyebildiklerini biliyoruz.

1|0
    1|0
  • Gerçekleri bir gün ortaya çıkma gibi kötü bir huyu vardır ne yaparsan yap ne kadar gizlersen gizle elbet bir yakayı eleverirsin

1|0
    0|0
  • Karsi cinsin ozel haklari erkeklere oranla daha cok oldugun, gizlisi saklisi herzaman daha cok ve yalan soylemesi daha kolaydir.
    Bir kadinin telefonunu alip kurcalayamazsiniz. Ne haddinize?
    Ama bir erkegin telefonunuda aile kutugunude sorgulayabilirsiniz, kimse neden nicin yaptin diye sormaz bile.
    O yuzden hem esit degiliz hemde gunah kecisi cogunlukla sizsiniz.

0|0
    0|0
  • ikiside dogru

1|0
    0|0
  • İkisi de

1|0
    0|0
  • ihanet eden iki taraf da beter olsun

1|0
    0|0
  • Kadınlar şeytandır şeytan herşeyi sezerler

1|0
    1|0
  • Aynı kişiyle 1 den fazla aldatılırsa kimsenin şansı yok tek seferlik daha garanti

1|0
    0|0
  • Şıklar var ama çok saçma olmuş. 1 kadın yapsa bile şüphelenme gibi girişimde bulunamazsın aran bozulur kalbini kırarsın vs vs ama erkek yaparsa giyimden kuşamdan eve gelme saatlerinden ya da sevgiliyse kadınla görüşme ilgilenme sıklığından belli olur

0|0
    0|0
  • Nilgünün işi gücü yok kafayı yorduğu şeye bak allasen

1|0
    0|0
  • hangi taraf acemi ise fire verir

0|0
    0|0
  • erkeklerdede bu his kuvvetlidir yalnız bunu kadında yaparsa bizde kolay anlarız cinsiyetciliğe vurmamız gerekmez

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    28

Kızlar Ne Diyor 49

• Aldatan insan kim olursa olsun karaktersizdir, edepsizdir kuzum. başarılı olsa nolur , haşa Allah'ı kandırabilecek mi

2|2
    1|0
  • MÖ'den beri erkeklerin seks para futbol muhabbetlerini söylüyoruz zaten yeni mi fark etmiş. Ve zaten bir de çok eskide kaldı bu kalıplar yok kadın entrikacıdır erkekler paracıdır falan. Orta yaşta bir işe yarayayım krizi geçiriyor heralde kim daha iyi aldatır belli etmezi mi yarıştırcaz

1|0
    0|0
  • Erkekler eninde sonunda bir şekilde belli ediyor ama sanırım kadınlar yalan söylemekte ihanet konusunda daha başarılı. Allah ıslah etsin...

1|0
    0|0
  • Bu tarz söylemleri ciddiye almiyorum. Reklamin iyisi kötüsü olmaz mantigi güdenlerin dikkat cekme cabasi icerisindeki densiz aciklamalarindan biri sadece...

2|0
    0|0
  • Alakasi yok, bu kisinin „becerisi ve zekasiyla“ ilgili bir sey. Yillardir eslerinin ruhu duymadan aldatan erkeklerde var kadinlarda.

1|0
    0|0
  • Bence de evli kadın evli erkekten çok aldatıyo ama asla söylemezler. Erkek gururla arkadaşlarına anlatır kadın sadece Allahla kendi arasında tutar. Ben kazara bir ilişki öğrenmiştim birinin cep telefonundan kadın kapalı kocasının aklına asla gelmez. Öyle kadınlar bile anlatıyo

0|0
    0|0
  • ben her zaman diyorum en zeki erkek bile söz konusu kadınsa sal*ktır yani anlamazlar

1|0
    0|0
  • Bu kadınına ve erkeğine göre değişir

1|1
    0|0
  • Bazı erkekler var ki kadınlardan daha detaycidir. Aslında bunun cinsiyeti yok. İçinde aldatma hissi olan her türlü aldatır. Ve çok usta bir şekilde saklar... Gözlerden anlaşılır diye düşünenler için söylüyorum. Yalan söylemeye alışık olan bir insanın söylediği yalanın içinde bocalama durumu milyonda birdir... Kısaca içinde aldatma duygusu taşıyan aldatır ve asla bunu çaktırmaz (istisnalar hariç)

1|1
    0|0
  • Kendisi böyle yapıyomuş demek

1|0
    0|0
  • Aldatan aldanır salla..

0|1
    0|0
  • Hepsi ayni. Aldatmak marifet sanki

1|0
    0|0
  • Ünlüler iyice sapıttı

1|0
    0|0
  • Kadınlar daha uyanıktır bu konuda erkekler direk farkettirir

1|0
    2|0
  • Ya böyle şeyler olmasın bence ne düşüncesiz boş insanlar var

1|1
    0|0
  • Konuştuğumuz şeylere bak. Allahım. Rabbim çok sabirlisin. Kıyamet kopsun artık ya.

1|0
    1|0
  • Kimse er ya da geç öğrenirler bunu ki

0|1
    0|0
  • Ya bilmiyorum.. Ben öyle bir nane yesem kesin ele weririm kendimi.. Daha yalan bile söyleyemiyorum.. 1-2 kere soyledim ewet ama onlari da not aldim ne dedigimi unutmiyim diye.. 😕

0|0
    0|0
  • Allah yaşatmasın

1|1
    0|0
  • Anlarım... Davranışları, tepkileri değişir çünkü..

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    29
Yükleniyor... ;