Sizce Türk televizyon dünyasının en antipatik ismi kim?

Görüşlerinizi bekliyorum.
Sizce Türk Televizyon Dünyasının En Antipatik İsmi Kim?

0|2
138102

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 101

• Güzel soru oldu benim için. :) görür görmez atladım. Emre Kınay denen adamın içerisinde olduğu bir falan değil, hiçbir şeyi izleyemiyorum ve herifin önüne gelen her haltta olması ve de hepsinin yayından kaldırılmasından bir türlü usanmaması. Feci kılım yani.

0|0
    0|0
  • Mehmet Ali Erbil, Okan Bayülgen, Hülya Avşar, Aleyna Tilki vb. bir ton çöplük.

3|0
    0|0
  • Mahsun Kırmızıgül
    Gülben Ergen
    Seda Sayan
    Aleyna Tilki
    Hülya Avşar
    Mehmet Ali Erbil
    Acun
    İrem Derici
    Esra Erol

2|0
    0|0
  • özcan deniz
    mahsun kırmızıgül
    yavuz bingöl
    küçük emrah vs.

sokakta görsem gırtlaklarını sıkarım.

3|0
    0|0
  • Hülya Avşar , Bülent Ersoy İbrahim Tatlıses Okan Bayülgen, Serdar Ortaç, aziz yıldırım, Fatih terim,,, Volkan Demirel, emre Belözoğlu,,, Aykut kocaman, dursun Özbek, Ahmet Çakar, Erman Toroğlu,,, seda sayan,,,,

0|1
    0|0
  • Okan bayülgen aleyna tilki acun ılıcalı bülent ersoy seda sayan erman toroğlu ahmet cakar ilker yağcıoğlu fatih portakal

0|0
    0|0
  • Antipatik kim diyorsun hadise ile çıtayı yükseltiyorsun. Hadise'den daha antipatik isimler yazmam lazım dur düşüneyin...

Antipatikten kastınız tipsiz mimiksiz olması ise çok az kişi tipsiz ve mimiksiz sonuçta her ikisi de tıp ve bol sıfırlı eğitimler ile gerçekleştiriliyor. TV ünlüleri bu toplumun kaymak tabakasından oluştuğu, az çalışıp az üretip çok fazla orantısız gelir elde ettiği, kendilerini fasülye gibi nimetten saydıkları... en önemlisi kültürsüz oldukları (uzar gider) için bana antipatik gelmekte. Bu sebepten gerçekten tiyatro eğitimini almış, Sanat yapmış, özverili davranmış ve asla topluma olan saygısından taviz vermeyenler haricindeki %90 lık bir kesim gereksiz ve antipatik.

0|0
    0|0
  • İzlemeyi gereksiz buluyorum. Şurada bu soruyu okumam ve bu teneke yığını artist dediğimiz insanlara bu cümleleri yazarken bile zaman kaybettiğime inanıyorum iyi forumlar

0|0
    0|0
  • Okan bayülgen gösterisinde yanlışını söyleyen birilerine bile saygı duymayan hatta eleştirinin sınırını aşıp hakarete varan sözlerinden dolayı. Mahkemeye veriliyor ordada kaçırıyor ya neyse

0|0
    0|0
  • onu bilmemde cilveli ve sexsi diye sorarsan bence hadise

0|0
    0|0
  • fatih terim , okan Bayülgen , nihat doğan , İbrahim tatlıses , ajdar , cem yılmaz , ciciş midir nedir işte o kardeşler ve benzeri isimler.

1|1
    0|0
  • Müge anlı
    Esra Erol
    Alişan
    Ceylan
    Gülben ergen
    Deniz seki
    Seda sayan

3|0
    0|1
  • Gülben Ergen yâ bu aralar çok tehlikeli olmuş hiç rahat durmuyor

0|0
    0|0
  • Neden bu tip sorularda hemen hadise resmi koyuluyor :D

2|0
    0|0
  • Aleyna Tilki, Okan Bayülgen, Özellikle son 3-4 senedir Acun Ilıcalı, Ali Taran, Ahmet Çakar, Gülben Ergen

0|0
    0|0
  • Hande Reçel filmini magazin haberini gördüğüm an televizyona 10 dk istiharat veriyorum 😂

0|0
    0|0
  • i. tatlıses
    m. gokcek
    özcan d.
    mahsun. kgül
    t. erdogan
    t. kazaz
    nihat d.
    nihat hatipolu vb

1|0
    0|0
  • kadir mısıroğlu, adnan oktar, ajdar, kuşum aydın , alişan, bülent ersoy vs vs

1|0
    3|1
  • Okan bayülgen
    Darbükatör bayram
    Kadir inanır
    Meltem cumbul v. b

0|0
    0|0
  • Ceylan
    Demet Akalın
    ( neyseki Ceylan eskisi kadar görünmüyo tahammül edemiyorum )

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    81

Kızlar Ne Diyor 138

• Hadiseyi bu sorunun altında neden koyarsınız anlamıyorum..
    Bence sempatik, tatli ve iyi kalpli bir insan..
    Okan Bayülgen yazanlar da olmuş..
    Tabii herkesin görüşü saygı duymak gerekir ama bence o adamı eleştiren ve antipatik bulan kişilerin tümünün zeka seviyesi onun zekası ile kıyaslanamaz dahi.
    Bence televizyon dünyasının en antipaik ismi gereksiz tavırları ve boş konuşmalarıyla Hülya Avşardır.

0|0
    0|1
    • İnsanların zekasına laf etmişsiniz de Okan Bylgn ne yaptı atomu mu parçaladı? Yoksa onun IQ'sunu bizzat kendiniz mi ölçtünüz? Kaç çıktı buradaki insanlara da söyleyin bari. Espri (!) yapıyor diye ileri zeka zannediyorsanız o zaman Türkiye'nin en zeki insanları Cem Yılmaz ve de ünlü olmayıp da onun gibi esprili olan kişiler. Sevenlerine, hayranlarına dahi hakaret eden, küçümseyen bir insan dünyanın hiçbir yerinde bu ilgiyi göremezdi!

• @XFiles Asla kendisini sevmiyorum. Fakat en itici diye onun söylenmesi garibime gitti. Zeki buluyorum o başka tabii.

• @nuttin_but_human İyi bari sevmiyorsanız, sonunu tatlıya bağlayalım böylece☺️ Zeka konusunda da bir IQ testi yaptırana kadar öğrenemiyceeez ne yazık ki.

• Seda Sayan bence. Artık yeter çok para kazandı. O kadar güzel genç kızlarımız, yakışıklı erkeklerimiz var ki onlara kapı açmalı. Nereye kadar ye ye ye yahu.

0|1
    0|0
  • Esra Erol
    Seda Sayan
    Demet Akalın
    Nur Tuğba Algül
    Alişan
    Özcan Deniz
    ROK
    Nihat Doğan
    Acun Ilıcalı
    Şahan
    Sinem Kobal
    Kısaca hepsi ya nerde yeteneksiz varsa bizim ülkede ünlü zaten.

0|1
    0|0
  • Mehmet Ali Erbil, bel altı esprilerinden bıktım
    Hülya Avşar, çok bilmiş ve ezikleyici tavrı
    Nihat Doğan, halka sesleniş tarzı konuşması deli ediyor beni

1|0
    0|0
  • Recep İvedik tiplemesi birde Şevkat Yerimdar tiplemesi ikisi de çok antipatik gerçek kisiliklerini bilemem..

0|0
    0|0
  • Tv dünyası'nı bilemeyeceğim belki nükhet Duru veya Cenk eren ama Kızlar Soruyor'un en antipatik ismi şahsımdır. 😎😂

0|0
    0|0
  • Hadise, Serenay Sarıkaya, Burak Özçivit, Fahriye Evcen, Demet Akalın, Acun, yani gereksiz çok. Antipatik geliyor sebepler farklı tabi ki.

0|0
    0|0
  • Nihat Dogan
    Yilmaz Morgül
    Banu Alkan
    Burcu Esmersoy
    Acun
    Hülya Avsar
    RTE
    Arda Turan
    Aleyna bisey, soyadini hatirlayamadim 😒

1|0
    0|0
  • Hülya avşar Kadir Mısıroğlu Rte Adnan Oktar Nihat Doğan Arda Turan Alişan Bülent Ersoy Ali Ağaoğlu Bahar Candan.

1|0
    0|0
  • Alişan, Serdar ortaç, Hülya Avşar, Müge anlı, seda sayan
    Kibariye, Sinan engin, volkan Demirel, Emre belezoğlu

0|0
    0|0
  • Soruyu tersine çevirsek işimiz daha kolay olurdu :) O kadar çok çünkü..

0|0
    0|0
  • Hepsi birbirinden itici ençok şu toplumun ince ayar ahlakının içine eden tipler varya neyse onların suç yok suç bunlara ekmek yediren bizlerde

0|0
    0|0
  • Şu Esra Erol denilen kadın nefret ediyorum bir de yayın başı manifesto..

1|1
    0|0
  • Düzgün insan çok az ama en antipatiği muhtemelen bahar candan

0|0
    0|0
  • bircok var.. o piyasada düzgün ve karekterli az sayida

0|0
    0|0
  • Cicisler bir de birsey kardesler vardi :/
    Hatirlayamadim...

0|0
    0|0
  • mehmet ali erbil, hülya avşar, aleyna tilki, okan bayülgen vs vs

0|0
    0|0
  • Mehmet Ali Erbil, Bülent Ersoy, Okan Bayülgen, huysuz Virjin, kerimcan durmaz...

0|0
    0|0
  • O kadar çok varki. Yazmaya kalksam 2000 karakter yetmez

0|0
    0|0
  • komedyenimsi neydi adı. şafak sezer

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    118
Yükleniyor...