Athena Gökhan "Hepimiz ırkçı olabiliriz, Yıldız Tilbe asla olamaz’’ dedi! Sen Gökhan'ın bu sözlerine katılıyor musunuz?

"Yıldız Tilbe ırkçı bir sanatçıdır" diyen Ahmet Hakan'a giderli bir gönderme daha geldi!
Athena Gökhan "Hepimiz ırkçı olabiliriz, Yıldız Tilbe asla olamaz’’ dedi! Sen Gökhan'ın bu sözlerine katılıyor musunuz?"Hepimiz ırkçı bir insan olabiliriz, Yıldız Tilbe asla ırkçı bir sanatçı olamaz" sözleri ile Ahmet Hakan'a gönderme yaptı! Gökhan bu sözlerinde haklı mı sizce?

0|1
1212

En İyi Kız Görüşü

• Hepimiz bir olay olsunda kavga edelim derdindeyiz herkesin dinledigi sarki turleri. farkli. oldugu. gibi bu kadinin da farkli ve yabanci bir sarki hic dinlemedigi icin nasil egitecegini bilmedigi icin basmiyor secmiyor garip bir miletiz

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Daha gecen yildiza irkci diyen bu degil miydi ya

0|1
    0|0
  • Bu kavgada kim kime vuruyor belli değil...

0|0
    0|0
  • Çocukluğundan mı tanıyor sanki. İnsanlar birbirini hiç bir zaman tam tanıyamaz.

0|0
    0|0
  • Yıldız Tilbe ırkçı bir kadın. Hep öyleydi. Yahudilerin Allah cezasını versin Amin dediğini unutmadık

0|1
    0|0
  • Terazi işte...

0|0
    0|0
  • Kavgalı değil miydi bunlar sjsj

0|0
    0|0
  • Kim yıldız tilbeyi bu programa aldi ki. Baska kimse mi yoktu?

0|1
    0|0
  • Bunların bir dediği bir dediğini tutmaz

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Hakli

0|0
    0|0
  • Hem tartışıyorlar hemde kadını koruyor çok saçma dkfnkfln

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bnce hakli yildiz bir tane ya

0|1
    0|0
  • Haklı, kadının annesi kürt babası zaza (ya da tam tersi) kendisi İzmir'de doğup büyümüş. Irkçılığın zerresini bulamayız. Sadece bu kadının kafası biraz değişik çalışıyor. Ve düşündüklerini doğru kelimelerle anlatamıyor.

0|0
    0|0
  • Hani kavga ettiydi bunlar

0|0
    0|0
  • çok ilginç bir durum. Ahmet hakan yıldız tilbeyi eleştiriyor. bizim Athena Gökhan ve acun ise yıldız tilbeyi savunuyor.

0|0
    0|0
  • Hayır katılmıyorum ben ırkçı degilim

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • acaba gerçek düşünceleri mi..

0|0
    0|1
  • Gökhanın demek istediği yıldız tilbe türk değil ki türk olmayanları türklerden ayırsın. Fakat ben bu konuda ona katılmıyorum önemli olan kendini türk hissetmesi.

0|0
    0|0
  • Çok lazımlar

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Haklı

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;