Athena Gökhan "Hepimiz ırkçı olabiliriz, Yıldız Tilbe asla olamaz’’ dedi! Sen Gökhan'ın bu sözlerine katılıyor musunuz?

"Yıldız Tilbe ırkçı bir sanatçıdır" diyen Ahmet Hakan'a giderli bir gönderme daha geldi!
Athena Gökhan "Hepimiz ırkçı olabiliriz, Yıldız Tilbe asla olamaz’’ dedi! Sen Gökhan'ın bu sözlerine katılıyor musunuz?"Hepimiz ırkçı bir insan olabiliriz, Yıldız Tilbe asla ırkçı bir sanatçı olamaz" sözleri ile Ahmet Hakan'a gönderme yaptı! Gökhan bu sözlerinde haklı mı sizce?

0|1
1212

En İyi Kız Görüşü

• Hepimiz bir olay olsunda kavga edelim derdindeyiz herkesin dinledigi sarki turleri. farkli. oldugu. gibi bu kadinin da farkli ve yabanci bir sarki hic dinlemedigi icin nasil egitecegini bilmedigi icin basmiyor secmiyor garip bir miletiz

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Erkek Görüşü

• Haklı, kadının annesi kürt babası zaza (ya da tam tersi) kendisi İzmir'de doğup büyümüş. Irkçılığın zerresini bulamayız. Sadece bu kadının kafası biraz değişik çalışıyor. Ve düşündüklerini doğru kelimelerle anlatamıyor.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Çocukluğundan mı tanıyor sanki. İnsanlar birbirini hiç bir zaman tam tanıyamaz.

0|0
    0|0
  • Kim yıldız tilbeyi bu programa aldi ki. Baska kimse mi yoktu?

0|1
    0|0
  • Yıldız Tilbe ırkçı bir kadın. Hep öyleydi. Yahudilerin Allah cezasını versin Amin dediğini unutmadık

0|1
    0|0
  • Hem tartışıyorlar hemde kadını koruyor çok saçma dkfnkfln

0|0
    0|0
  • Daha gecen yildiza irkci diyen bu degil miydi ya

0|1
    0|0
  • Terazi işte...

0|0
    0|0
  • Bu kavgada kim kime vuruyor belli değil...

0|0
    0|0
  • Bunların bir dediği bir dediğini tutmaz

0|0
    0|0
  • Kavgalı değil miydi bunlar sjsj

0|0
    0|0
  • Hakli

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Gökhanın demek istediği yıldız tilbe türk değil ki türk olmayanları türklerden ayırsın. Fakat ben bu konuda ona katılmıyorum önemli olan kendini türk hissetmesi.

0|0
    0|0
  • çok ilginç bir durum. Ahmet hakan yıldız tilbeyi eleştiriyor. bizim Athena Gökhan ve acun ise yıldız tilbeyi savunuyor.

0|0
    0|0
  • Evet haklı.

0|1
    0|0
  • Hani kavga ettiydi bunlar

0|0
    0|0
  • Bnce hakli yildiz bir tane ya

0|1
    0|0
  • Olmaz