Evli olduğunu bildiğiniz sevgilinizle, imam nikahı kıyıp beraber yaşar mısınız?

Ebru Şallı ile Uğur Akkuş ilk kez birlikte çıktıkları Bodrum tatilinde görüntülenmiş, ikilinin aşkı gündeme bomba gibi düşmüştü.

Fotoğrafların basına yansımasının ardından Akkuş’un evli ve iki çocuk babası olduğu ortaya çıktı.

Eşiyle sorunlar yaşadığını ve boşanma arefesinde olduklarını söyleyen Uğur Akkuş, Ebru Şallı'dan vazgeçmedi.
Evli olduğunu bildiğiniz sevgilinizle, imam nikahı kıyıp beraber yaşar mısınız?

Eleştirilere rağmen ilişkilerine devam eden çiftin, imam nikahı kıydığı iddia edildi. Gizli gerçekleşen nikâhın ardından Uğur Akkuş, Ebru Şallı'ya İstinye'de bir daire hediye etti.

İkilinin imam nikâhından sonra bu evde birlikte yaşamaya başladığı da iddialar arasında.

0|0
2613

En İyi Kız Görüşü

• Para icin adamin or... pusu olmaya razi kadinlar var hatta fenomen olmuslar, para icin kuma mi olmayacaklar :D

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu iliskileri unluler yasayinca cagdaslik bizler yasasak toplumsdan men ediliriz insan icine cikamayiz yemedigimiz laf kalmaz.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 25

• Bu da dini kendince yorumlamak oluyor heralde. ☺☺

0|2
    0|0
  • "Evli olduğunu bildiğiniz sevgili" bu midede insanlar da vardi dimi siz de haklisiniz✌

1|1
    0|0
  • Asla... imam nikahı kıymış olmamız onun evli olduğu gerçeğini değiştirmez.

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Birincisi, bu adam kadar midesiz ve haysiyetsiz ve bu kadın kadar da küstah biri görmedim. İkincisi, eğer benim sevdiğim insanın evli olduğunu öğrenseydim, köküne benzin dökerdim.

0|1
    0|0
  • Nööö wey o kaaaa geniş değilim hem gitsin karısına sahip çıksın.

0|1
    0|0
  • bence tam bir zavallılık

0|1
    0|0
  • Bir insanin yuvasını yıkıcam ve günah olmasın diye imam nikahı kıyıcam... Iyiymiş

0|1
    0|0
  • İstemem sevgilide olmam 2. Kadın olmak istemem

0|2
    0|0
  • Allah katinda metreslik mi oluyor bu?

0|2
    0|0
  • sacma

0|1
    0|0
  • Hayır gevşek değilim k. bakmayinda

0|1
    0|0
  • Çüşş iyice cozuttu bunlar

0|0
    0|0
  • Iğrenç birşey sadece ahlaksızlar yapar

0|0
    0|0
  • İğrençlik tartışmasız zaten evlilerle işim olmaz bekarlık sultanliktir gardaaaş

0|1
    0|0
  • Toplum bunlara saygı duymaya devam ettikçe. Bunların sayısı hızla artıyor.

0|1
    0|0
  • Hayır
    Bosanmadiktan ya da imam nikahini kimseye duyurmadiktan sonra ne önemi var evliliğin

0|1
    0|0
  • O nikahın hükmü var mı tartışılır ayrıca böyle çarpık ilişkileri tasvip etmiyorum.

0|1
    0|0
  • Mümkün değil. Boşanmayı bırak üzerinden zaman geçmiş olması lazım.

0|1
    0|0
  • ya ne imamı ya ne nikahı ne esiyorsa kafama yaşarım kendinize güldürmeyin ya pişmiş aşa su katmışlar mk

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    5

Erkekler Ne Diyor 12

• Hayır tabiki böyle bir şey düşünmem.

0|1
    0|0
  • yasalara uymak lazim

0|1
    0|0
  • Kalitesiz kişiliklerin yapacağı bir iş bu...

0|1
    0|0
  • Evli kadinlarla kesinle isim olmaz

0|1
    0|0
  • hayır tabiki..

0|1
    0|0
  • Gizli imam nikahı diye bir şey yok Onun geçerliği olmaz herkesin bilmesi lazım

0|1
    0|0
  • evli biriyle yaşamak onun karısı ve çocuklarının yükünü omzunda hissetttirmiyorsa olabilir

0|1
    0|0
  • Hayır imam nikahı kıymak zina olmuz demek değildir

0|1
    0|0
    • Aynen oyle bazi kafalara gore imam nikahi yaptik bol bol seviselim diyorlar. Bazi ulkeler muta nikahi da yapiyor biliyorsun gunluk veya saatlik olarak

• Aynen özellikle Şia da var muta nikahı

• Hic sorma iranda meshur bu muta nikahi

• herkes hayır asla filan diyorda tanıdıgım her evlinin sevgilisi var o nasıl olacak

0|1
    0|0
  • Bu soru kadinlari ilgilendiriyor 😊

0|1
    0|0
  • Yaşamam

0|0
    0|0
  • Imam da hangi imam... bildigin mute nikahi seks icin nikah yapiolar

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;