Deniz Akkaya Hülya Avşar'a "Cahil kadın" dedi. Sizce Hülya Avşar'a çok yüklenmediler mi?

Hülya Avşar, programında "Erkekler eşlerine çaktırmadan onları aldatsın." sözüne bir tepki de Deniz Akkaya'dan geldi. Deniz Akkaya, Avşar kızını "Cahil kadın" diyerek eleştirdi.
Deniz Akkaya Hülya Avşar'a: "Cahil kadın" dedi. Sizce Hülya Avşar'a çok yüklenmediler mi?Hülya Avşar'a dün akşam Demet Akalın' da tepki göstermişti. Sonrasında bir tepki daha geldi Deniz Akkaya tarafından. Sizce Hülya Avşar'a çok yüklenmediler mi?

2|1
3015

En İyi Kız Görüşü

• Çok mu yüklendiler? Ne demişler ki? Kadın her istediğini söylüyor
    yazıyor, çiziyor. Biri de "Boş yapma."diyince mi çok yüklenilmiş oluyor?
    Bu kadının zihniyetindekiler zaten sadece kendileri konuşsun ister çünkü eziktirler, başkasının sağlam bir eleştirisine cevap verebilecek kapasiteleri olmadığı için onlar konuşsun, anti-tez de olmasın ki insanların sorgulamaya fırsatı olmasın ister. Herkesi uyuşturmak isterler kısaca. Bu kadına yapılan az değil. Az olan ne, biliyor musun?
    Bu kadar insanın tepkisi. Sadece sessiz çığlıklar var ortada ama kimse sesini yükseltmiyor. Bu ve bunun gibilerin medyada yer alabiliyor olmaları onlar için bir lütuf. Oturup kalkıp buna dua etsinler. Böyle özgürce sağda solda dolaşabildikleri için şükretsinler. Bunların yeri cezaevi. Her türlü düşünceye saygım var benim ama "evrensel değerler" dediklerimiz çok açık. Birini öldüreceğini söyleyen bir insan eyleme geçmediği halde nasıl sorguya çekilip gerekirse hapse atılıyorsa, evrensel değerlere göre tek eşlilik, sadakat de bir değerdir ve bu yüzden de evlilik gibi kutsal bir kurumu, hatta bırak evliliği bu manevi duyguların yaşandığı herhangi bir ilişkiyi zedeleyecek her türlü düşünceye sahip herkes bunun hesabını vermek zorunda. Bildiğin toplum düzenini bozmaya çalışıyor bu kadın ve bunu senelerdir yapıyor. Bu kadın yüzünden dağılan bir aileyi kim geri toplayabilir Allah aşkına? O evde büyümüş bir çocuğun psikolojik travmasının üstünden kim gelebilir? Her şey o kadar basitleşmiş ki "suç", denilince akla gelen bir tek adam öldürmek vs.

1|1
    0|0
    • Hepsine katılıyorum çok haklısın biri hariç.
      Kimse evrensel değerlere ya da toplum yapısına uymak zorunda değil. Tek eşli olmak zorunda da değil. Sonuçta herkesin kendi hayatı ve seçimleri.
      Ama madem tek eşli değilsin o zaman evlenme. Evlenmek dediğin şey zaten aile kurmak ve bunu kurduysan aldatmaya hakkın yok. Bu yüzden dediği şey kabul edilemez Hülya Avşarın.

• Bunu açıklamak çok derin ama kısaca şöyle diyebilirim:Uymak zorundalar.
      Herkes, her tercihini yaşayacak olsa yani bunu savunuyorsak devlet diye de bir şey olmamalı.
      Bana kalırsa, mantıklı mı, evet mantıklı belki ama o zaman şunu da göze almalıyız herkes istediğini öldürür, istediğine tecavüz eder ve engelleyecek biri varsa o da devlet değil kişinin kendisi olur yani kendi çabalarınla hayatta kalmaya çalışırsın. Ne alakası var, diye düşünebilirsin ama şöyle açıklayayım. Madem tek eşli olmak zorunda değil kimse, o zaman herkes evlenmeden birbiriyle birlikte olsun ve herkesin kimden olduğu bilinmeyen çocuğu olsun. Toplum düzeni alt üst olur ve bu durumda da devletin bu alandaki işlevselliği nerede?
      Yani o zaman bu alanda devlete gerek kalmaz ki zaten.

• Bir de burada şöyle bir durum da var Hülya Avşar özel hayatında nasıl yaşıyorsa yaşasın diyelim, hadi bu kabul edilebilir ama kalkıp bunu televizyondan söylemek yani insanları aldatmaya davet etmek toplum düzenine yapılmış bir saldırıdan başka bir şey değil ve bu da suç, aslında.

En İyi Erkek Görüşü

• Hak etmiş olmali.
    Bilemiyorum kardeşim.

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 29

• Deniz Akkaya'da aynı bok kimse kusura bakmasın ve Hülya daha fazlasını haketti saçma salak konuşursa olacağı bu.

1|1
    0|0
  • Millet haklı da kadının cahil diye ezmesi alakasız olmuş, bari alakalı eleştirseymiş gerçek sebeplerle

0|2
    0|0
  • Yook az bile..

0|1
    0|0
  • Hah, çok iyi demiş.
    Az bile

0|1
    0|0
  • Evet genelleme yapmaması ve erkeklerin teşvik etmemesi lazimdi. Ama üstüne çok gittiler.

#KeyifliPaylasimlar

0|2
    0|0
  • Deniz Akkaya bunu hep söylüyor yeni değil ama kendi de iyi bir b. k değil

1|2
    0|0
  • Gündemden düştüğü için tekrar piyasaya çıkmak amaçlı yapılan bir açıklama. Zaten başka şekilde gündeme gelemez. Değişik bir kadın

0|1
    0|0
  • Agir olmus.

0|1
    0|0
  • Az bile yapıyorlar

2|2
    0|0
  • İkisini de sevmem ama Hülya Avşar da çok boş biri. Böyle konuştuğunda tepki toplayacağını biliyor ve bunu bile bile söylüyor zaten. Bunun böyle huyu var ara ara böyle bir laf atar ortaya gündeme gelir işte.

0|0
    0|0
    • Aslında cahil bile hafif kalıyor, Hülya Avşar akılsız bir kadın. Az aklı olsa zaten böyle düşünmez ve böyle şeylerle gündeme gelmek istemezdi.

• Çok mu? Normal mi söyledikleri😒

0|1
    0|0
  • Biliyoruz Hülya Avşar ı nasıl bir ahlâk a sahip. Az bile açıkçası yüklenilmiş.

0|1
    0|0
  • Hülya Avşar daha fazlasını haketti

0|2
    0|0
  • Az bile yüklenildi

0|1
    0|0
  • Az bile yaptılar.

0|1
    0|0
  • Ama hep sacma acıklamalar yapıyo

0|0
    0|0
  • Az bile. Bu ünlü olmayi hak etmiyor onu TVlerden alsinlar artik. Sürekli Türk milletinin sinirlerini hoplatmaktan baska bisey bilmiyor

0|0
    0|0
  • Az bile yaptilar

0|1
    0|0
  • Hayir bence fazlasını hak ediyor

0|1
    0|0
  • Hulya avsar cidden dengesiz ya
    Bir oyle diyor bir boyle
    Mastrbasyon sahnesi geldi aklima
    Ama sorsaniz sevgilim dizide opusmesin kuduruyorum der

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    9

Erkekler Ne Diyor 14

• Dediklerinde yine haklısın ama benim demek istediğim şey o değildi.
    Belirli bir düzen olmalı kesinlikle insanların güvenliği için ve adaletin sağlanması için.
    Bir kişinin hakkı başka birinin alanına girdiği an biter zaten. Tecavüz etmek bir seçim değil suçtur ve cezası da verilmelidir. Ama benim demek istediğim şey şu;
    bir insan ateist olabilir evlenmek istemeyebilir ve tek gecelik ilişki yaşamayı tercih edebilir. Karşısındaki de razıysa bu insanların kimseye zararları yok değil mi? Ve bunu yapmak onların hakkı.
    Ben bunu doğru bulduğum için söylemiyorum ama insanların haklarını savunurum. Kimse evlenmek zorunda değil ve evlenmediği için de bazı doğal şeyleri yaşayamamak zorunda da değil. Öbür tarafta cezasını çeker.

0|0
    0|0
  • bu cahıllık degıl bence şımarıklık ve rahatlıktan gelıyor hulyanın yaptıkları ve konusmaları

1|1
    0|0
  • haklılar..
    cahilce bir açıklamaydı..

0|1
    0|0
  • Doğru demiş.
    Cahil kadın.
    Fakat onun lafı ne dediği bixi alakadar etmez.
    Tepki göstermeye değmez.

1|0
    0|0
  • Yuklendiler knkaa

0|1
    0|1
  • Bence az bile yüklendiler. Çünkü hülya avşar evli ya da bekar tüm erkekleri gayrımeşru ilişkiye davet ediyor. düşünsenize ne kadar yanlış bir cümle ise demet akalın ve deniz akkaya bile avşar kızına ateş püskürüyorlar.

0|0
    0|0
  • insan hayvan mı ki önüne gelenle beraber olsun. Az hayvanlardan farkımız olsun bence

0|0
    0|0
  • Yesinler birbirini bana ne

0|0
    0|0
  • deniz akkaya radyoda bir program yaparken başlık parası konu ediliyordu ben kaç para ederim dedi dinleyicide 15 tl dedi sadece 15 tl cevap verdi deniz akkaya adamda en pahallı kaşar 15 teli eder dedi :))) bu canlı yayında söylendi :))) ilanı kaşarımız hülya avşara ders mi veriyor :)

0|0
    0|0
  • Deniz haklı

0|0
    0|0
  • Haklı

0|0
    0|0
  • Hülya avşar arada konuşur öyle

Tabi dediğinin hiç bir yerde yeri yok.

0|0
    0|0