Trump ünlü güzellere not verdi! Kim sınıfta kaldı, kim ‘geçer’ aldı?

ABD Başkanı Donald Trump, Hollywood’un en ünlü aktristlerine not verdi. Charlize Theron’dan Angelina Jolie’ye, Halle Berry’den Anne Hathaway’a kadar pek çok ünlü isim Trump’tan ‘karne aldı…’Trump ünlü güzellere not verdi! Kim sınıfta kaldı, kim ‘geçer’ aldı?ABD başkanı eşi Malenia’yı en güzel kadın olarak ilan ederken kızı İvanka içinde “Charline Theron’dan daha güzel ve 10 üzerinden 9 notunu hak ediyor” dedi.

Angelina Jolie içinde “Teni güzel değil. Yüzü de. Ayrıca dudakları çok dolgun. Benden 7 alır ve 7 hiç bir zaman 10 değildir” yorumunda bulundu

Ünlü Afro Amerikan golf şampiyonu Tiger Woods’un eski eşi Elin Nordegren’i çok beğendiğini söyleyen Trump Nordegren’e ise 10 üzerinden 9 verdi.

Jessica Chastain için Trump’ın sarf ettiği cümle ise “Benim için farketmiyor”

Oscar’lı Halle Berry için Trump’ın yorumu şöyle: “Harika bir teni var. Üst tarafı olağanüstü. Ne var ki kendisinde beğenmediğim etrafında dolaşan felaketler”

Donald Trump’ın Anne Hathaway hakkında ki yorumu ise ilginç oldu. Trump, ünlü yıldız sorulduğunda “Kendisi Trump Tower de ikamet ediyor. Bu bakımdan kendisine hayranım. Ama albenisi yok. Sadece güzel diyebilirim.” dedi.

Bu listede beğendiğiniz biri var mı?
#Meczup

2|1
3527

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• Bu adamamı kaldı saçma sapan görüşlerini kendine saklamalı o karıyı elinde tutsun dosdoğru yoluna baksın bence

1|0
    0|0
  • Charline Theron a laf yok aga

0|0
    0|0
  • koca Amerika Birleşik Devletleri devlet başkanı donald TRUMP ın uğraştığı şeylere bak meczup hatun. bizler gibi 10 üzerinden kadınlara güzellik notu veriyor. TRUMP da aynı CLİNTON gibi çok çapkın başkan meczup hatun. kendisi dolar milyarderi artı ABD başkanı. ABD nin en yaşlı başkan seçilen kişisi. bence kadınlara güzellik notu vermekten daha önemli işleri olmalı.

0|0
    0|0
  • Melenia çekici Hatun Trump ağzının tadını biliyor

1|0
    1|0
  • Adam burada Hollywood un cast seçimlerine hafif ayar veriyor. Dolaylıca 'az düzeltin kendinizi, şu tipler iyi bunlar sıradan' diyor işte.
    Bizimkilerin anladığı: abz trump karıyı kızı kesiyor :d

0|0
    0|0
  • Anne hathaway

1|1
    0|0
  • Kim kardashian mi sinifta kaldi

1|0
    0|0
  • Ben bunu niye okudum şimdi

1|1
    0|0
  • Trump, önce düzgün bir berbere gitsin

0|1
    0|0
  • Koca Adamın yaptığına bak ya..

2|0
    0|0
  • Adamin savasin esiginde dusundugu seylere bak 😁

Film karakteri gibi adam 😂

1|0
    0|0
  • Böyle bir durumun türkiyede yasanacağını düşünssek ne garip olur. Ne tepki cekerdi. Amerikaya bayiliyorum

0|0
    1|0
  • Eeeeee dede mesleği genlerine işlemişse demek ki o gözle görüyor kadınları :)

0|0
    0|0
  • Deli bu adam. Şizofren.

0|1
    0|0
  • Reis diyosa dogrudur

0|0
    0|0
  • adam başkan usta not ta verir üzerinde deneyde yapar.

0|0
    0|0
  • Yemişim trumpu yaw 😡

0|0
    0|0
  • En faşihe hangisi oylaması😁

0|0
    3|0
  • Tam bir m** su adam. Amerikaya cok zarar verecek gibi geliyor

0|0
    0|0
  • Bu listedeki resimlere göre sadece Angelina.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 35

• Bu adam da Abd başkanı mı Cemil İpekçi mi emin olamadım 😂😂😂
    Halt etmiş bu arada. Charlize kat kat daha guzel eşinden ve kızından

1|0
    0|0
  • Angelina bana da çirkin geliyor valla

1|0
    0|0
  • Elin Nordegren en baştakiyse güzelmiş ABD başkanı eşi Malenia’yı en güzel kadın olarak ilan ederken kızı İvanka içinde “Charline Theron’dan daha güzel ve 10 üzerinden 9 notunu hak ediyor” dedi.

Angelina Jolie içinde “Teni güzel değil. Yüzü de. Ayrıca dudakları çok dolgun. Benden 7 alır ve 7 hiç bir zaman 10 değildir” yorumunda bulundu

Ünlü Afro Amerikan golf şampiyonu Tiger Woods’un eski eşi Elin Nordegren’i çok beğendiğini söyleyen Trump Nordegren’e ise 10 üzerinden 9 verdi.

Jessica Chastain için Trump’ın sarf ettiği cümle ise “Benim için farketmiyor”

Oscar’lı Halle Berry için Trump’ın yorumu şöyle: “Harika bir teni var. Üst tarafı olağanüstü. Ne var ki kendisinde beğenmediğim etrafında dolaşan felaketler”

Donald Trump’ın Anne Hathaway hakkında ki yorumu ise ilginç oldu. Trump, ünlü yıldız sorulduğunda “Kendisi Trump Tower de ikamet ediyor. Bu bakımdan kendisine hayranım. Ama albenisi yok. Sadece güzel diyebilirim.” dedi.

Bu listede beğendiğiniz b

0|0
    0|0
  • 😂😂😂 ne kadar boş bir insan bu ya.. herseye maydonoz oluyor

1|0
    0|0
  • Bizim rteninde böyle milleti oyladığını düşünemiyorum 😂

0|0
    0|0
  • Başka işi kalmamış mı acaba? Yok kuzum pek beğendiğim biri yok

0|0
    0|0
  • Halle döveer harika

0|0
    0|0
  • Devlet işleriyle uğraşsin bitek mümkünse

0|0
    0|0
  • Ülkeyi asıl yöneten bu olmadığı için kukla olduğu icin epey vakti var böyle demeç vermeye. Kendisi sari ishal suratlı sisko domuz

0|0
    0|0
  • Ay ne kadar önemliydi ya donold turp kim güzel kim değil puanlamı

0|0
    0|0
  • Hahaha ya bu adamın başka işimi yok ona mı kalmış not vermek onu bıraktım güzellik herkese göre farklı bir algıdır saçma sapan şeyler yapıyorlar yine ya

0|0
    0|0
  • Bu da kendi kendine çalıp oynuyor deli midir nedir

0|1
    0|0
  • Aklı fikri karpuz seçer gibi kadın yoklamakta olan bu adamın beyaz sarayda ne işi var

0|0
    0|0
  • Ne kadar işsiz bir adam devlet başkanı değil sanki güzellik programında juri

0|0
    0|0
  • Charlize Theron ve Anna Hathaway mükemmel

0|0
    0|0
  • Trump doğal adam seviyorum bu adamı 😀

0|0
    0|0
  • Acaba bu duruma karısı ne diyor 😂

0|0
    0|0
  • Adam uzman