Arda Turan ve Özge Ulusoy hızlı çıktı, sizce biten bir ilişkinin ardından yeni bir ilişkiye bu kadar kısa sürede başlanır mı?

Arda Turan ve Özge Ulusoy şaşırttı. Cumartesi gecesi Cihangir'de bir kulüpte samimi oldukları görülen genç çiftin son ilişkileri biteli henüz çok olmamıştı.
Arda Turan'ın Aslıhan Doğan ile inişli çıkışlı bir ilişkisi vardı ve bu kadar iniş çıkışın sonunda Arda Instagram hesabından ilişkilerini bitirdiklerini duyurdu. Özge Ulusoy ise Hacı Sabancı ile çok uzun bir ilişkiden çıkmıştı, sonrasında başka biriyle daha birlikte olup onu da 1.5 ay önce sonlandırmıştı.
Ve Arda Turan-Özge Ulusoy aşkı kanıtlandı! Sen ne d,yorsun KScan, biten bir ilişkinin sonrasında bu kadar kısa sürede yenisine başlanır mı?

• Doğru kişiyi bulduğuna inanıyorsan beklemeye gerek yok
    A seç
  • Ayrılığın travmasını atlatmak için insan kendine zaman tanımalı, yeni bir ilişki asla düşünmem
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|1
101120

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Beklemeye gerek yok da ikisi de birbirinden boş insan birbirini bulmuş yani tencere-kapak misali.
    *Gecen bol olsun.*

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 119

• Bu adamı yakında Barcelona kovar bak söyleyim. Topçumusun sosyal medya fenomeni mi? Şu kadına kıza ayırdığı zamanın yarısını futbola ayırsa kadroya girer. Ne işin var ikide bir Türkiye'de arkadaşım? Kesin Özge'yide Acun ayarlamıştır ona. Artık ilerde Acunun kanalında futbol programı yapar.

2|0
    0|0
  • Bu ve buna benzer ilişki adı altında yaşanılan beraberlikler cümle içinde geçtiği gibi "sadece ilişki" üzerine kisa süreli yapılan buluşmalar olsa gerek. Aşktı Sevgiydi bu kadar ucuz olmamalı olamazda bence. Bugün birisiyle başla 1 ay sonra başka birisiyle buda olmadı 15 gün sonra bunların dışında başka birisi. "Daha Neler" bu bir hastalık olsa gerek başka bir açıklaması olamaz herşeyden önemlisi son derece kötü bir örnek. Sözde topluma maal olmuş insanlar. Böyle mi örnek teşkil edilir alın size soru?

0|0
    0|0
  • Hızlı giden atın boku seyrek olurmuş.

2|3
    0|1
  • Hayır başlanılmaz kız ayool

2|0
    1|0
  • kimse bunun için yargılanmamalı ya da yadırganmamalı bence
    bir ilişkinin bitiş tarihi olsa bile terk eden taraf ya da iki tarafta denebilir duruma göre öncesinde içlerinde bitiriyorlar tüm ilişkiyi e haliyle aylarca bitirilişine hazırlanıp nokta konan bir ilişkiden sonra yenisine başlamayı beklemenin tek sebebi çevre baskısı oluyor
    ayran gönüllü diyecekler diye korkuyorlar ama böyle korkular saçma

0|0
    0|0
  • ulan şu cüce aradanın parası olmasa acaba hangi kız bakar mk

4|0
    0|0
  • Ben koca kafalı 66 numaralı temiz bir çocuk tanıdım o çocuk bu çocuk değil bu çocuğu para bozmuş sen barcelona da kadroya giremiyorsun seni şu an buralara getiren barcelonada oyuncu olman oldu barcelonadan git bakayım düşük bir kulübe ne magazine girersin ne gundeme oturursun arda bozmuş kendini karakter yoksunu olup çıkmış ne yazık ki kendine çeki düzen vermesi lazım.

0|0
    0|0
  • Bu ünlülerden bir tek ben mi nefret ediyorum heleki aşk durumlarından sinir bozucular

0|1
    0|0
  • ayrılığın travmasını yaşamıyorlar ki , burukluğunu bile yaşadıklarından kuşkuluyum. akıllarında ki tek düşünce yeni birini nasılsa bulurum düşüncesi. keza öyle de oluyor. özge Ulusoy eski manken ve oyuncu. moda programın da jürilik de yapıyordu. ardayı ise zaten herkes tanıyor.

0|0
    0|0
  • İşte Burdaki Gizemi Ben Söyleyim Sana. Aslında Bunlar Yani Ünlüler , Birbirleryle Ask Yasamak Icın , Ayrılmalarına gerek Yok Zaten Hpsi Birbiryle Kafasına göre Takılıyor , Ya Yakalandıklarında Haber Oluyorlar ya da Ayrıldıklarında , Emın Ol Haberdekı Belırttıgın Isımler Zaten Ayrılmadan Öncede Beraberlerdır , Ayrılınca Haberını Yaptırdılar yani ılıskı yenı Degıl Sadece Haber yeni Bence :)

1|0
    0|0
  • Lan bunlar... neyse anlayan anladı
    Çok tırı vırı insanlar meşhur oluyor ülkemizde

Topluma yaptıklarıyla örnek olacak ünlü hemen hemen kalmadı.

Bizde neleri konuşuyoruz.

Kısacası:Bize ne lan!😂😂

0|1
    0|0
  • sanki eskisine aşıklardı da yenisini sevecekler..

2|0
    0|0
  • Aşk acısı çekmektense 1-1,4 ay içinde yeni ilişkiye başlamak en iyisi. Öbür türlüsünde insan depresyona girebiliyor eski sevgiliyi düşündükçe

1|0
    0|0
  • Aşk adı altinda sormayın bari çorap değiştirir gibi sık aşık olunmaz. Bu tarz ilişkiler tamamen cinsellik üzerine birçoğu o kadar seçenek de varken hemen diğeriyle devam ediyorlar..

0|0
    0|0
  • fucuk body takılıyor özge hatun sebebi ben çok çok zengin adamlarla yatarım demesinden kaynaklanıyor olabilir :D...

0|0
    0|0
  • Arda efendi bir de çıkıp yüzyılda bir gelir benim gibisi demiyor mu yarılıyorum ben, ulan nerde kaldı sporcunun ahlaklı olanı, Türk milleti bunu da gündem haline getirip şakşaklar çok yazık.

1|0
    0|0
  • Bulmuş Özge gibi bir hatun, kaçırmaz tabi Bayrampaşalı Arda. :)
    Bunlarda ilişkiler iyice gevşekliğe dönüşmüş..

0|0
    0|0
  • Maksat cinsellikte tatmin olmak :)

0|0
    0|0
  • Bunlar için sıradan bir olay

0|0
    0|0
  • Umrunda mı acaba kaybettikleri? Bence değil insanlar seks in adını sevgililik olarak koymuşlar olay bu sadece

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    99

Kızlar Ne Diyor 100

• Ömür boyu yas mı tutacaklar?
    Tabiiki başlanır..

3|0
    0|0
  • Ayrılık tramvası cok asık kişilerde olur ikisinide tanımıyoruz içlerini bimiyoruz Özge Ulusoyunki tramva olabilir ama Arda Turanın zaten aşık oldugunu düşünmüyordum.. haklarında hayırlısı olsun her iki tarafından Özge ulusoyun da Aslıhan doğanında Arda turanında Hacı sabancınında..

0|0
    0|0
  • Bence bir aldatma söz konusu. Şıp bir iki günde sevgili nasil yapilabilir ki?
    Ayrica hemen yeni bir sevgili yapmak sadece eskinin acısını gidermek icindir. Yarabandi oluyorlar

1|0
    0|0
  • İnsan o kadar kısa sürede doğru kişiyi bulduğuna inanabiliyorsa sıkıntı büyük. Akıl işi değil de pek. Tanımadan doğru kişi olup olmadığı bilinemez, tanımak da uzun zaman alır.

1|0
    0|0
  • Arda boş duramaz onun boşluğu milli sorunumuz😂😂😂

1|0
    0|0
  • İnsanların psikolojik durumlarını gerektiren bişey bu öyle bir devirdeyizki kimn eli kimn cebinde belli değil seviyorum derler orda burda terk edilirler yalvarirlar aglarlar kiz için de erkek icinde diyorum cinsiyet ayrimi yapmıyorum yanlis anlasilmasn ama ben artık ne aşka ne sevgiye inanmıyorum heleki ünlülerde olunca k. b ama hepsi reklam peşinde

1|0
    0|0
  • Doğru değil bence

0|0
    0|0
  • Banane yaaa

0|0
    0|0
  • doğru kişiyse beklemeye gerek yok evet ama ikisinin de uzun ilişkisi olmuş ve bitirmişler nasıl bu kadar hızlı emin olabilirler ki. bence zaman şart

0|0
    0|0
  • Doğru kişiyi bulmuşsam neden olmasın? Ancak şöyle de bir şey var, eğer yeni çıktığım ilişkim beni çok yaralamış ise o doğru insanı bulmuş olsam bile başka bir insan ile yeni bir ilişkiye başlamam.

0|0
    0|0
  • amaaaannn bugun yarin bunlar da biter

0|0
    0|0
  • Demek ki kafa da çoktan bitmişti

0|0
    0|0
  • Ohh iyi yapti erkek milletine az bile nefret ediorm cogundan

1|0
    0|0
  • Onlar icin onemi yok ki ha bitmiş ha yenisi başlamış. Zaten kimin eli kimin cebinde hiç belli değil. Biten bir ilişkinin matemini tutmak Onlara ters. Ver elini yeni ilişki

0|0
    0|0
  • Onlar zaten gercek bir iliski/ partner aramiyor ki, günü birlik alelade iliskiler yasamak istiyor ve yasiyorlar. Hepsi bu.

0|0
    0|0
  • Bu aralar ünlüler coşuyor. Kimisi evli erkeklerle, kimisi yaşı başı geçmiş gömmeyi unutulmuş dedelerle, kimisi de böyle vıcık vıcık ilişkiler yaşıyor. Ben akıl sır erdiremiyorum bunlara. Allah ıslah etsin.

1|0
    0|0
  • Bunlarınki aşk değil ki gündem de olma çabası.

0|0
    0|0
  • Dün ayrılıp bugün yenisini bulan Arda, yarın da uslu durmayacaktır. Hiç samimi değiller.

0|0
    0|0
  • Biten iliskime bagli. Adam beni uzmus yormus kalbimi kirmissa beklemem. Ona yas mi tutucam bir kere en cok istedigim sey ozellikle o an o olur ama bu da baska bir hataya itebilir bu yuzden yeniden alcaginiz kisiye de bagli

0|0
    0|0
  • Şimdi ki aşklar lay lay lom olmuş yani sevgilim olsun ama sevdiğim olmasın kafasında çoğu insan.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    80
Yükleniyor... ;