Veli şikayet etti, anaokulu öğretmeni ‘çok çekici’ olduğu gerekçesiyle işten atıldı. Sizce güzellik ve çekicilik başa belamı?

Rusya'da Vitoria Demeshkina isimli anasınıfı öğretmeni aşırı çekici olduğunu gerekçesiyle işten kovuldu.Veli şikayet etti, anaokulu öğretmeni ‘çok çekici’ olduğu gerekçesiyle işten atıldı. Sizce güzellik ve çekicilik başa belamı ?
Rusya’da bir veli tesadüfen öğretmen Vitoria Demeshkina’nin sosyal medya hesabı ile karşılaştı. Öğretmenin fotoğraflarını gören veli, durumu “öğretmenin giyim ve yüz ifadesinin cinselliği çağrıştırdığını düşünerek” okul yönetimine bildirdi. sizce güzellik veya çekicilik başa belamı

Güncellemeler:
Güncel

0|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 24

• Herkes saçma demiş fakat saçma değil, çekicilikte değil. Güzel de olsa çirkin de olsa açık giyinemez. Öğretmenin dediği doğru cinselliği çağrıştırıyor.

0|1
    1|0
  • Bence çok saçma.

0|1
    0|0
  • Güldüm ya 😂 bence çok saçma 😂😂😂

1|2
    0|0
  • çok şaşırdım bu habere

0|1
    0|0
  • Kadına şöyle bir baktım hiç te çekici, alımlı değil biraz hayat kadını görüntüsü var bakışları hayra alamet değil! Zaten çocuklar için değil bu yasak öğretim görevlileri için, derse odaklanmaları zor olur.

0|1
    0|0
  • hay ben senin 😈😈😈

0|1
    0|0
  • Niye çocuklar öğretmeni dikmeye mi kalkmış tövbe tövbe kadın orada çocuklarla ilgileniyor sana ne çekiciliğinden.

0|1
    0|0
  • Belaymış demek ki

0|1
    0|0
  • Sanırım bela olduğu kadar talih kuşu olarakta nitelendirilebilir güzellik dediğimiz. yeri geldi kaç cahil cühelayı hanımefendi yaptı başımıza o güzellik xI

0|1
    0|0
  • Çok saçma

0|1
    0|0
  • Valla çok olunca bela

0|1
    0|0
  • Saçmalık

0|1
    0|0
  • Saçma

0|1
    0|0
  • Bencede bela, hemde ne bela. Kendimi övmüyorum yanlış anlaşılmasın ama bana kötü gözle bakan adamları hep görüyorum işte, kursta

0|1
    0|0
  • Lise öğretmeni falan olsa anlarım da anasınıfı öğretmeni neticede ne olabilir ki

0|1
    0|0
  • Demekki başa bela

0|1
    0|0
  • Belaymis işsiz birakiyormus baksana😕

0|1
    0|0
  • Giyinise de kendini ele verir zaten ama bence guzellik daha fazla benim için

0|1
    0|0
  • bela

0|1
    0|0
  • Çocuğumın öğretmenine hallendim okuldan atın şunu demiş resmen aqadamı

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    4

Erkekler Ne Diyor 4

• internete çok açık fotoğraflar koyuyor ise normal bir durum yani

biraz da kadının işine gelmiş işte yoksa nasıl adını duyacaktık. yakında ya manken olur ya da sosyal medya fenomeni gibi bir şey

1|1
    0|0
  • ekmeğinden olmuş yazık

0|1
    0|0
  • Ordan atıldı ama istese bu kadar reklamını yaptıramazdı

0|1
    0|0
  • Demekki başa bela

0|1
    0|0
Yükleniyor...