İdo: İyi ki bende babamın çapkınlık genleri yok! İdo Tatlıses babasına "Çapkın" demesi doğru mu sizce?

Bu cümlesi çok hoş olmuş açıkçası. Peki Siz geninizi en çok hangi taraftan aldığınızı düşünüyorsunuz?İdo: İyi ki bende babamın çapkınlık genleri yok! İdo Tatlıses babasına "Çapkın" demesi doğru mu sizce??

0|0
6254

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 54

• Babasının kaş genlerinden sıra gelmemiştir.

0|0
    0|0
  • bu konu da kaç defa yazdım İbrahim Tatlıses ve Mehmet ali erbil uçkuruna düşkün adamlar diye. babasına benim gibi diyemeyeceği için doğal olarak çapkın demek zorunda kalıyor. adamın ölümden kurtulduktan sonra ki ilk işi bile evlenmek oldu. eğlendiklerini saymıyorum bile.

4|0
    0|0
  • Bizene idodan ibodan falandan filandan. Onuda babasınıda sksnler. Seni tanımam etmem ama kendi hakkında soracağın herhangi bir soru benim için daha çok önem arz eder.

0|1
    0|0
  • Biyoloji derdi vermek gibi olmasin ama genler yariyariya dagilir.

0|0
    0|0
  • Hayin durust evlat bilemedim 😂

0|0
    0|0
  • reklam kokan gündem olma çalışmaları bunlar

1|0
    0|0
  • Çocuk gördüğünü söylüyor

2|0
    0|0
  • Çapkın mış tedaviye ihtiyacı olan bir cahil deseydi. Tatlısesin benim bilmem ne yapmadığım ünlü kadın yok demesi mi çapkınlık?

0|0
    0|0
  • bizim memlekette erkeğe çapkın dersen övgü kadına dersen gelir döverler seni, hani o**spu demekle aynı gibi bu da bir feminist olarak beni rahatsız ediyor. Yanlış olan da ilki yani erkeğin çapkın diyince gururlanması

0|0
    0|0
  • Kesin yoktur

0|0
    0|0
  • Sonuçta kaşlarda o ibo geni var. Kaçsan da kurtulamazsın be çocuğum! :):

0|0
    0|1
  • Yani demek istiyor babam güzel kardeşim ne yani gariban yapsin güzel kardeşim zengin yaparsa capkin tum mesele bumu

0|0
    0|0
  • Pzevenkliği neden çapkınlık diyerek göze hoş görünmesi çabasındasınız ki?

1|0
    0|0
  • Ahlak açısından değerlendirebileceğim bir şey değil normatif açıdan bakınca doğruları kendisi açısından bilmem ama babası açısından yansıtıyor olabilir

0|0
    0|0
  • Benim babamda bana keşke bende gençken senin kadar çapkın olsaydım diyor bu nasıl ironi

1|0
    0|0
  • Yanlış tabiki abazan demeliydi kınıyorum idoyu

1|0
    0|0
  • Adam kamera önünde kimi bulmuşsa tutmuş çocuk yapmış. Ne desin?

1|0
    0|0
  • Enteresan

0|0
    0|0
  • Haklı adam

0|0
    0|0
  • İbo Show hiç izlemedin galiba

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    34

Kızlar Ne Diyor 62

• Bu çocuk çok samimi adam yani ve haklı babasıyla ilgisi olmayan başka bir dünya tamamen anneci yetiştirilmiş o yüzden buna varacak hatun çok şanslı olacak.

0|0
    0|0
  • Çocuğun kim bilir kaç tane üvey annesi , kaç tane cici annesi , kaç tane üvey kardeşi var. Doğru ama..

0|0
    0|0
  • Diyebilir

0|0
    0|0
  • ee doğru demiş adam çapkın

0|0
    0|0
  • Babam sanirim :))

0|0
    0|0
  • Bumu capkin değil

0|0
    0|0
  • Bundan çapkın olsa nolcak olmasa nolcak

0|0
    0|0
  • Haksız mı çocuk, babası da az kalp kırmadı zamanında

0|0
    0|0
  • doğruyu söylüyor işte daha ne desin adam :P babası en ağır çapkınlardan. kaç çocuğu var belli bile değil her geçen gün yeni bir çocuk meydana çıkıyor :D

0|0
    0|0
  • Babasının çapkınlık geni yok anladık. Peki babası gibi birlikte olduğu kadınların topuğuna da sıktırma geni var mıymış?

0|0
    0|0
  • Sanki kendisi degil

0|0
    0|0
  • Çocuk doğruyu konuşmuş, helal

0|0
    0|0
  • Anne tarafından almışım

0|0
    0|0
  • Doğru söylemiş

0|0
    0|0
  • Babamdan

0|0
    0|0
  • az bilr

0|0
    0|0
  • Değil mi adamın bir sürü karısı oldu sevgilisi oldu

0|1
    0|0
  • Haklı ama babası çapkın😀

0|0
    0|0
  • Babamdan aldığım bir takım vurdumduymazlıklar var bende de. İyi değil.

0|0
    0|0
  • çapkınlığı mı kaldı adamın sesini bile kestiler

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    42
Yükleniyor...