Yoğun bakımdaki İrem Derici'den ilk açıklama: Pişmanlık, yalnızlık. Zayıflamak uğruna pişman olacağınız şeyler yapar mısınız?

Yoğun bakımdaki İrem Derici'den ilk açıklama: Pişmanlık, yalnızlık.Zayıflamak uğruna pişman olacağınız şeyler yapar mısınız?
DERİCİ'NİN DOKTORUNUN AÇIKLAMASI

Acıbadem Fulya Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Reha Baran İrem Derici'nin sağlık durumu ile ilgili olarak şunları söylemişti: Hastamız İrem Derici; gastroenterit ve idrar yolu enfeksiyonu tanıları ile takip edilirken gelişen elektrolit dengesizlikleri, vücut toplam su dengesi bozuklukları ve solunum zorluğu nedeniyle yoğun bakım ünitesinde izlem ve tedaviye alınmıştır. Hastamızın tedavisi sürmektedir.

1|0
235

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sonradan görme olunca böyle oluyor keşke Hülya avşar dönmeseydi. Parayi bulunca kocasını boşayan paçoz beter ol

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 22

• Allah şifa versin üzülüyorum durumuna. güzellik uğruna kadınları hasta ettiniz.. oysa insan olarak baksaydınız her insanin ayrı bir güzel olduğunu görebilirdiniz.🙇

3|1
    0|0
  • Hayır yapmam.

0|1
    0|0
  • Abi yapmayın ya. Allah için

0|1
    0|0
  • Kendi hayati istediğini yapsin.

0|1
    0|0
  • Zor Allah yardımcısı olsun

0|1
    0|0
  • Su testisi su yolunda

0|1
    0|0
  • Sagligimdan vaz gecmem

0|1
    0|0
  • Yapmadım

0|1
    0|0
  • İnsan kendine yapıyor üzülüyorsun ama kimsenin umrunda değil hasta oluyorsun kendi kendinesin kimse sana birşey yapamıyor insan ilk önce kendini sevmeli

0|1
    0|0
  • Her hatadan bir ders çıkarmaya bakmak lazım

0|1
    0|0
  • cok üzücü birsey, saglik cok önemeli !! ama böyle durumlarda kesinlikle bir pisikolog'dan destek alinmasi gerekiyor diye dusuniyorum ve aile, arkadas, dost, es, sevgili vs. destek olmasi gerekiyo ve en önemlisi'de bence anlayisli olunmasi gerekiyor bu durumda. cok zor dur diye dusuniyorum. Allah tüm hastalara acil sifalar versin

0|0
    0|0
  • şimdiye kadar yapmadım yapmam da inşallah

0|1
    0|0
  • Asla yapmam

0|1
    0|0
  • Hayır yapmam.

0|1
    0|0
  • Şişman değilim zayıf da değilim azcık kaslıyım ama altta gönek de var

0|1
    0|0
  • Asla yapmam

0|1
    0|0
  • Yapmam

0|1
    0|0
  • Sağlık daha onemli

0|1
    0|0
  • Hayatta yapmam homini gırtlak yerim yaa hiç umursamam sağlığım daha önemli

0|0
    0|0
  • Ben de onunla ayni diyete girmişim Chia kullandım iğrenç bir şey

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    2

Erkekler Ne Diyor 4

• Bilinçli bir şekilde sağlığı tehlikeye atmadanda zayıflanabilir, cahillik edilirse böyle olur işte..

1|1
    0|0
  • Gebermedigine şükretsin

0|1
    0|0
  • hayır..

0|1
    0|0
  • Yapmam sağlık önemli

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;