Ajda Pekkan'ın kendisinden 22 yaş küçük sevgilisine aile engeli! Sizce ilişkilerde yaş farkının bir önemi var mıdır?

Kendisinden 22 Yaş Küçük Sevgili Yapan Ajda Pekkan'a Aileden Onay Çıkmadı!

Ajda Pekkan, kendisinden 22 yaş küçük eski aşkı Bülent Çavuşoğlu'na iki yıl aradan sonra yeniden dönmüştü. Bülent Çavuşoğlu, Ajda Pekkan'ın İstanbul-Bahçeköy'deki 30 milyon liralık villasına yerleşmişti. Ancak Pekkan'a ailesinden onay çıkmadı.

"SANA UYGUN DEĞİL"

Ajda Pekkan genç sevgilisi yüzünden kardeşi Semiramis Pekkan (68) ile karşı karşıya geldi. Semiramis Pekkan ile hayat arkadaşı Gulu Lalvani, "Sen bir starsın. Aranızdaki yaş farkı büyük. Hayat tarzlarınız birbirine uygun değil. Bu ilişki seni aşağı çekebilir. Ayrılmanız gerek" dedi. Semiramis Pekkan benzer bir uyarıyı, Ajda Pekkan ile Bülent Çavuşoğlu'nun aşkının ortaya çıktığı 2011'de yapmıştı. Yakın dostlarından da benzer sözler duyan Ajda Pekkan ailesi ile aşkı arasında kaldı.

0|1
4430

En İyi Kız Görüşü

• Sedat akar Ankara / polatlı ilçesinde oturuyorsun liseyi polatlı endüstri meslek lisesinde okudun Tokide eviniz var bir abin ve bir ablan var daha fazlası da var aslında ben resme baktığımda kişinin tüm hayatını görürüm

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Beni al ajda aramizda 50 yas var ama bu askimiza engel degil😘😘😘😘

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 43

• "Bu ilişki seni aşağı çekebilir" ne komik bir cümle olmuş. Kadın zaten gelmiş kaç yaşına. Allah uzun ömür versin tabi ama bu kadının daha ne kadar ömrü var ki? Gönlünce yaşasın ilişkisini, aşkını.
    Millet de milletin aşkına burun sokmaya ne kadar meraklı.

3|1
    0|0
  • Elbette var. Kendimden en fazla 7-8 yas buyuk biriyle birlikte olurum daha sonrasi zaten jenerasyon farkliligi sebebinden dolayi anlasilacagini dusunmuyorun

0|1
    0|0
  • Düşünsenize 20yaşındayım 42yqşında biriyle evlenicem

0|1
    0|0
  • Ben ajda pekkanin yerinde olsam sonuna kadar aski secerdim gelmis kac yasina kariyeri ne yapicak zaten hangi sanatci ajdayi gecebilir bir ismi var ve bunun gecilmesi cok zor

1|1
    0|0
  • 22 yaş azmış en az 30 olmalıydı. 😂

0|1
    0|0
  • Bu yasta cok sacma deılmı

0|1
    0|0
  • Yaş farkı çok önemli benim için.

0|1
    0|0
  • Saçmalığın daniskası

0|1
    0|0
  • Bence karşılıklı sevgide yaş farkının pek bir önemi yok

2|1
    0|0
  • İlahi Ajda

1|1
    0|0
  • Oğlu yaşında be

0|1
    0|0
  • Konu aşksa yaş farkı ya da diğer etkenler önemsiz. Sonuçta seveceğiniz insan sizden birkaç yıl sonra doğmuş diye aşkını yaşamayacak mısınız?

1|1
    0|0
  • Millet torun seviyor ajdanin yaptığina bak 😂

0|1
    0|0
  • evet çok önemli

0|2
    0|0
  • ajda 70 yaşına yakın, onun bile sevgilisi var benim yok. .
    Ben yoruldum hayat

1|2
    0|0
  • Var tabi

0|1
    0|0
  • Ya o kadar küçük biriyle ne kadar yürütebilir ilişkiyi düşündüm de simdi

0|1
    0|0
  • Hey allahım bu kadim özürlü mu ya

1|1
    0|0
  • Bu kadar yaş farkı tabi ki önemli

0|1
    0|0
  • Yaş farkı önemli tabikiii.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    23

Erkekler Ne Diyor 29

• Kadının büyük olduğu ilişkileri tasvip etmiyorum

3|2
    0|0
  • yaş farkının tabii ki bir önemi var. örneğin rahmetlik işadamı halis toprak torunundan bile çok küçük olan nazlıcan tağızade ile evlenmişti. sonra kamuoyundan gelen tepkiler yüzünden boşanmak zorunda kaldılar. ajda pekkan da yanlış yapıyor. hepsi menfaat ilişkisi. bir de Bülent ersoyla evlenenler var. ne demek istediğimi anlayın ve bana hak verin.

0|1
    0|0
  • 22 yaşında doğumhaneye gidip ordan bir bebek seçtiğini düşün. Onun gibi bişey. Bu büyüyünce beni şey yapsın. İyi besleyin aygırımı

0|1
    0|0
  • Üstad adam 50 yaşındaymış ne var bunda. Sanki 20 lik 30 luk delikanlı da, hataya meylediyor olsun. 50 yaşındaki adamın kararına ne karışıyorsunuz.

1|1
    0|0
  • Belli bir yaştan sonra sorun olur.

0|1
    0|0
  • Aşk varsa engel Yoktur😂

0|1
    0|0
  • Yaş farkı önemli

0|1
    0|0
  • Mezar arasin kendine yaprak aramasin bu saatte sonra.

0|1
    0|0
  • sorun yaşta değil burada sanki onu yiyecek gibi görüyorlar..

0|1
    0|0
  • Eğer fazla bir fark yoksa engel değil ama 10 20 ve üzeriyse bu çok engel ve sorun

0|1
    0|0
  • Kimsenin hayatı beni ilgilendirmezzz

0|1
    0|0
  • Kendi yaşıtı adamlar öldü. Mecbur genç olacak

0|2
    0|0
  • Cocuk cok uzulecek, yagli yere yerlesecekti uleynn..
    Ajdaaa dinlemee kimseyi cocugu zengin et.. wad

0|1
    0|0
  • Ask diye bir seyyoktur

0|1
    0|0
  • yaş kaç oldu hala

0|1
    0|0
  • Olmaz

0|1
    0|0
  • Hala sevismek istiyor..

0|1
    0|0
  • Doğru

0|1
    0|0
  • Disi 22 yaşındayken erkek daha bebek olur annesi yaşındaki kadınla saçma geliyor bana ama aşkın yaşı olmas

0|1
    0|0
  • Kadının büyük olmaması gerekir erkekten önce yaşlanırsa sevgi aşk biter.

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    9
Yükleniyor...