Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyonluk soruyu nasıl buldunuz?

Kim Milyoner Olmak İster adlı bilgi yarışmasında Galatasaray Lisesi öğrencisi Çağdaş İrfan Yıldırım merakla beklenen 1 milyonluk soruda çekildi. Çağdaş İrfan Yıldırım, Kim Milyoner Olmak İster yarışmasındaki "Kur'an-ı Kerim'de hangisi üzerine yemin edilmemişti?" milyonluk sorudan geri çekilerek baraj ödülü olan 250 bin TL'yi alarak yarışmaya veda etti.
Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyonluk soruyu nasıl buldunuz?Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyonluk soruyu nasıl buldunuz? Siz doğru cevabı biliyor musunuz?

3|1
3023

En İyi Kız Görüşü

• Ya Kur'an-ı Kerim kalemle yazılmış direk kalemi eledim deniz de ise deniz ortadan ikiye ayrılmış ve Yunus Emre atıyla geçmiş bununla ilgili bir video izlemistim güneşte Allah'in yarattığı birşey yani icat değil sonuçta bunun üstüne ben de yemin ederim o yüzden arı çıktı

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• sonunda Türk televizyonları kim milyoner olmak ister de bir milyonluk soruyu görebildi. buna da bu arkadaş vesile oldu. onu gerçekten canı gönülden tebrik ederim. soruya gelince bir milyonluk soruya göre kolay bir soru. çok daha zor bir soru olabilirdi ya da gelebilirdi. dini bilgisi yüksek bir kimse bu sorunun cevabını bilir.

2|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 29

Erkekler Ne Diyor 22

• Soru basitti aslında. 1 milyonluk soru böyle olmamalıydı bence. Acaba adamın ilgi alanı olmadığı için mi bu soruyu sordular ki, nasıl olsa bilemez zorlanır deyip.. olabilir

0|2
    0|0
  • Soru hazırlayan atv diyanet ekibi rus ruleti oynamış, kazanmışlar.
    Kanal Atv olması o kadar arada yarışmacının bu tür konulara bakmasına yeterdi. Rulet sonuçta.. Bakmamış.

0|1
    0|0
  • İyidir

0|1
    0|0
  • soru garıp aslında ben kalem derdım arı demezdım. bu elemana teşekkür ederız sayesınde mılyonluk soruyu gördük

0|1
    0|0
  • Aslında 1 milyon edicek bir soru degil bence. Ama işte Kaçıcak balık 250 bin olunca insan dogal olarak risk alamıyor.

0|1
    0|0
  • Oraya gelipte bu soru da elenmek kötü olmuş.

0|1
    1|0
  • Kur'an'ı bir kere bile Türkçesinden okusa aklında kalırdı. Merak edip okumamıştır

0|1
    0|0
  • bu muydu yani :D

0|1
    0|0
  • Güzel ama kolay soru idi. Yerinde olsaydım ARI yanıtını verirdim.

0|1
    0|0
  • Adamın bakışlarından belli sorunun nasıl olduğu :D

0|1
    0|0
  • Arıymış cevabı cevaplamadı salak

0|1
    0|0
  • bu sorudan sonra cekildi heralde bildigim kadarıyla ama zor soru bencede

0|1
    0|0
  • Biliyordum bu sorunun cevabini.. Biz yarissak 1000 tl sorusu olur bu sansimiza.. :)

0|1
    0|0
  • bu sorunun cevabı arı

0|1
    0|0
  • Güzsl soruydu ama 250 bini alması iyi oldu öğrenci. sonuçta

0|1
    0|0
  • Lan harbi mal mış

0|1
    0|1
  • Gayet güzel soru